320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      klavan.jpg
      Vaata lähemalt:https://www.facebook.com/LiverpoolEe...22470467764874
      Kuldar
      www.pulmapaev.ee

      Kommentaar


        Varsti räägib Klopp eesti keeles https://vid.me/7B9R

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
            Klopp eelistab Lucast Klavanile.....
            "Centre-halves... one is out – Dejan is ill – so it was really a close race between Ragnar and Lucas."

            5:40:

            Kommentaar


              Ei usalda klopp Klavanit nii palju kui ise väidab. Miks muidu eelistati Lucast puhtale keskkaitsjale.

              Kommentaar


                Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                Ei usalda klopp Klavanit nii palju kui ise väidab. Miks muidu eelistati Lucast puhtale keskkaitsjale.
                Sest Lucas on kaitses eelnevalt hästi hakkama saanud?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Sest Lucas on kaitses eelnevalt hästi hakkama saanud?

                  Kommentaar


                    Kehv puude, ebaõnn. Juhtub mõni kord elus ehk. Pole selline eksimus, et edaspidi ei peaks kaitses mängima. Muidu on olnud hea. Äkki on siin pistmist midagi sellega, et ennem mängu võis eeldada, et Watford istub üsna sügaval kaitses ja pole mingit Klavani sugust vanakooli jurakat keskkaitsjat sinna vaja, vaid kedagi, kes tagant ehk paremini ehitada oskab? Või kui siin hiljuti Lucas ja Klavan koos keskkaitses mängisid EFL karikas, siis Lucas tegi parema mängu?

                    Aga eks kohalikud eksperdid teavad muidugi paremini kui Klopp, mis Liverpoolile paremini sobib.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Kehv puude, ebaõnn. Juhtub mõni kord elus ehk. Pole selline eksimus, et edaspidi ei peaks kaitses mängima. Muidu on olnud hea. Äkki on siin pistmist midagi sellega, et ennem mängu võis eeldada, et Watford istub üsna sügaval kaitses ja pole mingit Klavani sugust vanakooli jurakat keskkaitsjat sinna vaja, vaid kedagi, kes tagant ehk paremini ehitada oskab? Või kui siin hiljuti Lucas ja Klavan koos keskkaitses mängisid EFL karikas, siis Lucas tegi parema mängu?

                      Aga eks kohalikud eksperdid teavad muidugi paremini kui Klopp, mis Liverpoolile paremini sobib.
                      Klavan on vanakooli jurakas keskkaitsja, kes ei oska tagant ehitada? oled sa teda enne Liverpooli üldse mängimas näinud?

                      või kasvõi Kreeka vastu:



                      ehkki tõsi, seninähtu põhjal on ka mulle jäänud mulje, et Liverpoolis mängib ta eelkõige "kindla peale" – ei otsi nii aktiivselt ise käike ettepoole, vaid sokutab palli kähku lähimale kaaslasele, kuigi võimed lubaksid tal julgemalt mängida. samas pole meil aimugi, mis suuniseid Klopp talle andnud on.

                      Kommentaar


                        Ei, ma pole Kalvanit mängimas näinud. Ja ma ei öelnud, et Klavan ei oska, oskab väga hästi, aga eluaeg DM kohal ning pea 10 aastat premieris olnud mees oskab ilmselt paremini sa ei arva?.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          DMid on tihtilugu väga head keskkaitsjad, sest nad kipuvad elupõlistest kaitsjatest paremini mängu lugema, juhendama kuna on harjunud keskväljal suurema (360-kraadi) intensiivsusega.

                          Lucase eelistus oli pigem kosmeetiline ning ma väga suurt murepilve ei näeks. Vabalt võis Klopp anda mõista, et päris nii nüüd ka ei ole, et meil pole kedagi keskkaitsesse panna...jumal teab, eks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Lucas on ka see hooaeg saanud maha mitme brainfart olukorraga. Eilses mängus oli samuti mitu momenti, kus ta oli positsioonilt väljas ja Milner/Matip pidid appi tulema. Ainuke eelis on parem pallimäng, kuid kaitsetöös jääb ta Ragnarile siiski alla. Mänguliselt on ikka näha, et tegu pole puhta keskkaitsjaga.

                            Seninähtu põhjal on jäänud mulje, et Klavanil ei lasta palliga aktiivselt edasi minna. Pigem peab hoidma positsiooni ja teine keskpaariline liigutab pigem ise palli. Samas raske hinnata Kloppi instruktsioone teadmata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                              ehkki tõsi, seninähtu põhjal on ka mulle jäänud mulje, et Liverpoolis mängib ta eelkõige "kindla peale" – ei otsi nii aktiivselt ise käike ettepoole, vaid sokutab palli kähku lähimale kaaslasele, kuigi võimed lubaksid tal julgemalt mängida. samas pole meil aimugi, mis suuniseid Klopp talle andnud on.
                              Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                              Seninähtu põhjal on jäänud mulje, et Klavanil ei lasta palliga aktiivselt edasi minna. Pigem peab hoidma positsiooni ja teine keskpaariline liigutab pigem ise palli. Samas raske hinnata Kloppi instruktsioone teadmata.
                              ma poleks ise osanud paremini öelda.

                              Kommentaar


                                @ Sihvakas murukarikas - tsitaate lugedes tundub tõesti nagu copy-paste. Polnud küll sihilikult nii planeeritud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X