320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Pardon, tahtsin öelda koguarvu. Kogu mu esimese postituse mõte oli selles, et Klavanil on väljakul teistsugused ülesanded, sest see oleks veits halb, kui mõlemad keskkaitsjad ründesse jookseks.
    mõte jääb endiselt segaseks, sest
    1. see ongi üks võimalikke järeldusi, mida sellest statistikast teha, mitte selle häda või viga;
    2. seda näib toetavat ainult üks neist näitajatest, mille sa välja tõid (seejuures pakun, et Lovreni ja Matipi suurem pealelöökide arv tuleneb pigem nurgalöögiolukordadest, mitte "ründesse jooksmistest").

    edit: täpsem sõnastus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sa võid ju pakkuda, aga nendes nurgalöögiolukordades on Klavan kuskil keskjoone lähedal üksinda tagalat turvamas. Sõltuvalt muidugi mänguseisust eks, vahel peab ise ka appi minema ja ära lööma. Matip ja Lovren tõusevad kordades rohkem ettepoole kui Raku.
      hmm. enda teada olen sel hooajal eranditult kõiki Klavani esitusi teraselt jälginud ega meenu ühtegi nurgalöögiolukorda, kus ta oleks keskringi juurde jäänud.

      aga sulle näib lihtsalt vaielda meeldivat, isegi kui argumendid on otsa saanud.

      edit: sorri, esimese kiirvastuse kustutasin ära. aga su vastus passib ka nüüd.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Sa võid ju pakkuda, aga nendes nurgalöögiolukordades on Klavan kuskil keskjoone lähedal üksinda tagalat turvamas. Sõltuvalt muidugi mänguseisust eks, vahel peab ise ka appi minema ja ära lööma. Matip ja Lovren tõusevad kordades rohkem ettepoole kui Raku.
        Ma tean, et sa moskva ja liverpooli särkidel vahet ei tee kui õlu sees on, aga nurgalöökide ajal proovi Klavan järgmine kord kastist üles otsida
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Klavani ülessanne oli vähemalt hooaja esimeses pooles pea alati teha blokeeringut nurgalöögi ajal, et teised mehed saaksid löögile minna. See statistika väga hästi näitab ka, et just nii oli.

          Kommentaar


            Seni nähtu põhjal võib jah öelda, et Klavani ülesanne standardite puhul on pigem miskine flick-on, tsooni vabastamine või teiste/kolmandate pallide võitmine, kui see et spetsiaalselt tema peale mängitaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Seni nähtu põhjal võib jah öelda, et Klavani ülesanne standardite puhul on pigem miskine flick-on, tsooni vabastamine või teiste/kolmandate pallide võitmine, kui see et spetsiaalselt tema peale mängitaks.
              Ja kui nüüd ausalt välja öelda, siis seda pannaksegi tegema selline mängija, kes ei oska peaga nii hästi mängida. Pean just silmas õhku kerkimise "põrget" ja palli ründamise oskust. Minu silmis ongi see üks jalgpalli raskemaid elemente, mida endale sisse treenida.
              Raku ongi selline tasane tubli sooritaja, kelle money/value suhe on päris hea.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Klavani tasemega mängijat ei tule vbl Eestist vahemikus "mitte nii pea" kuni "mitte nii kunagi". Praegu oleks tark nautida seda fenomeeni. See on vapustav!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                    Klavani tasemega mängijat ei tule vbl Eestist vahemikus "mitte nii pea" kuni "mitte nii kunagi". Praegu oleks tark nautida seda fenomeeni. See on vapustav!
                    Ma ei tea, Ojamaad küll delfis kommentaariumis kiidetakse

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        'More self-confident? It wouldn't be Ragnar Klavan anymore'

                        Kommentaar


                          "Ragnar Klavan was unlucky with getting really ill and then a little bit injured in the moment when Virgil came in, but he is still a fantastic player."

                          https://www.liverpoolecho.co.uk/spor...-take-14297212

                          Kommentaar


                            Kas ainult mulle tundub, et Klavani aeg Liverpoolis on otsa saamas?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              tunudb küll ja tegelikult muidugi isegi ebaõiglaselt pisut. pigem kuulub nende meeste sekka, kes päris ausat võimalust ei saanudki. ehk näeb mõnes muus premmi klubis veel hooaeg paar teda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Kas ainult mulle tundub, et Klavani aeg Liverpoolis on otsa saamas?
                                Mänguaeg see hooaeg küll. Kui just kusagilt väga head pakkumist ei tule, siis järgmine hooaeg istub pingil edasi ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X