320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olge normaalsed
    ärge toppige mängu ajal siia oma live postitusi
    kes näeb see näeb
    kes ei näe, seda ei aita need ühesõnalised postitused
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      ha..2:0..isaksonil morss lahti..

      Kommentaar


        Peaks mainima, et mõnes mõttes joppas ära, et viik tuli. AZ näitas peale 2 värava löömist ikka päris hambutut mängu ning PSV väga selgelt domineeris.
        Klavanit oli ka kuidagi vähevõitu näha...

        Kommentaar


          Klavan mängib ikkagi suhteliselt ebakindlalt. Kui Poco tagasi tuleb, siis väga kahtlen selles, et ta põhisse edasi jääb.

          Kommentaar


            AZ vajus lõpuks ära, 2:2. Ebaõnne oli kah veidi, või õigemini PSV väravahilt paar head tõrjet

            Kommentaar


              klavan nagu vist täna millegi erilisega kyll silma ei paistnud?

              Kommentaar


                Vahetult enne teist väravat AZ'le kaotas keegi (peaaegu) kiilakas karistusala ääres õhuvõitluse aga kordustest polnud eriti aru saada kes oli. Ega ometi Klavan?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Laz Vaata postitust
                  Vahetult enne teist väravat AZ'le kaotas keegi (peaaegu) kiilakas karistusala ääres õhuvõitluse aga kordustest polnud eriti aru saada kes oli. Ega ometi Klavan?
                  vaatasin ka seda...oli vist see klavan

                  Kommentaar


                    Ragnarilt rahuldav esitus. Ei midagi säravat, ega ka midagi väga viletsat. Tihti tundus, et ülejäänud meeskonnakaaslased ei usalda Klavanile palli anda. Eriti paistis mitmes olukorras sellega silma keskkaitses mängid Luyckx, kes rünnakut alustades eelistas pidevalt keskele sööta, kus mitmeid AZ mängijaid ümbritsesid PSV mehed, samas Ragnar oma äärel lausa küsis vabana olles palli.
                    Võimalik, et mängu kaal tingis selle ja uut meest veel niipalju ei usaldata.

                    Kui mingit viga Ragnari esituses näha, siis teisele PSV väravale eelnenud söödu andis peavõitluses Maza ennetades just Klavanit, kuid suurem süü jääb pigem just Jaliensile, kes lasi Koevermasi 7-8 meetrilt vabalt löögile.

                    Tervikuna peab AZ siiski võõrsil saadud punktiga rahul olema, sest dikteerivam ja üritavam oli valitsev meister ehkki Twente tänane võit vähendas vahe kahe liidri vahel 9 le silmale.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Laz Vaata postitust
                      Vahetult enne teist väravat kaotas keegi (peaaegu) kiilakas karistusala ääres õhuvõitluse aga kordustest polnud eriti aru saada kes oli. Ega ometi Klavan?
                      See oli Klavan jah (minu mälu järgi ainus peavõitlus, mis ta kaotas). Aga minu meelest ta polnd sugugi ebakindel. Valesööte temalt ma ei märganud, seega palli ette ei lahmind, pigem triblas ise vastasmängijast mööda, kui lühikest söötu anda polnud; kaitsefaasis ta suht personaalselt (vähemalt enamuse ajast nagu) võttis Afellayd ja seetõttu ta ründefaasi ka lülitunud - ma ei ole kindel, kas ta üldse vastaste kasti jõudis mängu jooksul. Paar korda tõusis äärest ilusti üles, aga söötu kordagi ei antud.

                      Kommentaar


                        Minu arust oli täiesti normaalne esitus Raku poolt... Algusepoole paistis eriti silma ja mitte üldse millegi halvaga...

                        Kommentaar


                          harju keskmine...kohtunikult kah suht imelik vile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laas Vaata postitust
                            See oli Klavan jah (minu mälu järgi ainus peavõitlus, mis ta kaotas). Aga minu meelest ta polnd sugugi ebakindel. Valesööte temalt ma ei märganud, seega palli ette ei lahmind, pigem triblas ise vastasmängijast mööda, kui lühikest söötu anda polnud; kaitsefaasis ta suht personaalselt (vähemalt enamuse ajast nagu) võttis Afellayd ja seetõttu ta ründefaasi ka lülitunud - ma ei ole kindel, kas ta üldse vastaste kasti jõudis mängu jooksul. Paar korda tõusis äärest ilusti üles, aga söötu kordagi ei antud.
                            vaaatasin ka , et palju kordi oli suht vaba...aag palli ei antud. ju siis teda ei usaldata veel.

                            Kommentaar


                              Ragnar vajab lihtsalt harjumist meeskonnatööga...ma arvan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                                vaaatasin ka , et palju kordi oli suht vaba...aag palli ei antud. ju siis teda ei usaldata veel.
                                Kui elab meeskonda sisse, küll siis hakkab ka palli saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X