320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Ragnari oma ikka. Ta peaks rohkem 25-30 meetrilt proovima, sest jalga tal on ning taolised äkkpommid kaitsjate tagant võivad kiiprile väga ohtlikud olla, nagu ka väravataguselt kaameralt võis näha ja NAC-i vaht Ten Rouwelaar jäi löögi õigeaegse ajastamisega hiljaks just sel põhjusel, et vaateväli oli meestest kirju. Oma meetri jagu vuhises postist mööda too löök.
    Ilmselgelt mõtlesin valet olukorda, aga see kauglöök läks siiski suhteliselt kaugelt mööda minu meelest

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Ilmselgelt mõtlesin valet olukorda, aga see kauglöök läks siiski suhteliselt kaugelt mööda minu meelest
      sa oled endiselt ilmselgelt vales olukorras siis kui se "suhteliselt kaugelt" läks..

      Kommentaar


        jah vaadates vastaste väravaid siis ütleks et väravavahil ei olnud kõige parem päev, jah kaitsjad ka ebakindlad, iga pette peale lausa lendasid ja palli puhtaks lüüa ei suuda aga eks ikka tuleb selliseid päevi ette, loodame et liigas vääratusi ei tule, Raku jah hindeks 3+

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Mõlemad väravad kaitse bläkk ja esimene muidugi suures osas ka kiipri blunder.
          No seda et see keeper ääretult ebakindel on oli märgata juba sello hooaja esimestes mängudes mis ma AZ esituses nägin, ja keegi veel mainis et aja küsimus kuna ta suurklubide poolt ära võetakse

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            No seda et see keeper ääretult ebakindel on oli märgata juba sello hooaja esimestes mängudes mis ma AZ esituses nägin, ja keegi veel mainis et aja küsimus kuna ta suurklubide poolt ära võetakse
            Romero ´selline´ esitus oli tõesti üllatav. Kuigi mees juba pälvinud ka Argentiina A koondisekutse, siiski tegemist suhteliselt noore vahiga, kel stabiilsed esitused vahelduvad ebastabiilsetega. Potensiaali kahtlemata Romerol on ning AZ kiiprite valikus on tema kindlasti minu jaoks esimene valik kui tõeline loodusõnnetus Joey Didulica, kelle ´oskused´ kindlasti tekitaksid ja on juba eelnevatel aastatel tekitanud puna-valgetele rohkem probleeme kui Romero ja paari aasta tagune esivaht Boy Waterman kokku.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Romero ´selline´ esitus oli tõesti üllatav. Kuigi mees juba pälvinud ka Argentiina A koondisekutse, siiski tegemist suhteliselt noore vahiga, kel stabiilsed esitused vahelduvad ebastabiilsetega. Potensiaali kahtlemata Romerol on ning AZ kiiprite valikus on tema kindlasti minu jaoks esimene valik kui tõeline loodusõnnetus Joey Didulica, kelle ´oskused´ kindlasti tekitaksid ja on juba eelnevatel aastatel tekitanud puna-valgetele rohkem probleeme kui Romero ja paari aasta tagune esivaht Boy Waterman kokku.

              Kus hundist räägid, seal .... Tänase uudise kohaselt, siis Romero audis teadmata ajaks, kuna peale mängu tuvastati mehel käeluumurd. Seega Didulica lükatakse niigi laatsaretiks muutunud puna-valgete eest keerulisel ajal väravasuule. Ainult tema ise ja jumal taevas teavad, kas AZ-l on põhjust karta oma 9 punktilise edu mahamängimise ees või suudab mees liiderklubile vääriliselt osaleda.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Väga positiivne, et Ragnarit keskkaitses kasutatakse. Vasakkaitse kohta on ta pisut aeglane, et kõrges tipus läbilüüa ning tiba jääb tehnikast ka puudu. Aga keskkaitse kohta on ta väga kiire ja tehniline. Kogub AZi eest keskkaitses aina kindlust ja Eestil ongi väga tugev keskkaitse paar olemas.

                Kommentaar


                  Huvitav mis olukorras ta enda käe ära lõhkus? Igatahes esimene värav mis AZ'le löödi oli ikka paras litter..

                  Kommentaar


                    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=319145 oi jah tainas

                    Kommentaar


                      lahe mees, palju edu talle igastahes !

                      Kommentaar


                        Tegelikult on AZ-il täiesti oma teema ka olemas.

                        Kommentaar


                          lollakas õppigu lööma !!

                          Kommentaar


                            Argentiina oma Värnik.

                            Kommentaar


                              AZ võitis täna võõrsil 1:0 NEC-i, Ragnarilt 90 minutit.

                              Kommentaar


                                jou smörgåsbord. kui sa tahad mingit enam vähem võibolla rahuldavat tõestust sellele, et raku ei viitsi koondise eest mängida, siis tuhna läbi soccerneti hinda mängijaid julla ja mingi veidi ametlikum värk on neil ka, kus "toimetus" räägib natuke. ma tean, et toimetus on 16 aastased idikad, aga noh... igatahes väga häid hinnanguid talle seal ei ole. ootaks ju, et ta iga mäng parimate seas on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X