320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    raske privada?
    slimm.ee

    Kommentaar


      see oli jätk siin teemas paar lehte tagasi olnud jutule. miks ma privama peaksin? me rääkisime rakust.

      Kommentaar


        mis sa jürvi eeldad et raku võtaks palli ja annaks endale resultatiivse söödu????siis viitsib mängida alles???....fakking manki.....jalgpall on meeskonna mäng ja kui sa oled paari mehe seas koondises,kes mingit taset omab siis on raske endast maksimumi anda, sest teised ei suuda siis sinu maksimumiga sammu pidada ja super sööt osutub valesööduks jne....see on umbes nagu siin foorumis.....mõned jagavad biiti ja ülejäänud mitte......loo nende üläjääntega oma sait ole hea

        Kommentaar


          Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
          see on umbes nagu siin foorumis.....mõned jagavad biiti ja ülejäänud mitte......
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar


            http://www.youtube.com/watch?v=YAAfl...eature=related see on ka tglt vinge.

            Kommentaar


              Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
              mis sa jürvi eeldad et raku võtaks palli ja annaks endale resultatiivse söödu????siis viitsib mängida alles???....fakking manki.....jalgpall on meeskonna mäng ja kui sa oled paari mehe seas koondises,kes mingit taset omab siis on raske endast maksimumi anda, sest teised ei suuda siis sinu maksimumiga sammu pidada ja super sööt osutub valesööduks jne....see on umbes nagu siin foorumis.....mõned jagavad biiti ja ülejäänud mitte......loo nende üläjääntega oma sait ole hea
              sorry, ma ei saa midagi aru

              Kommentaar


                keegi ei kahtlegi selles

                Kommentaar


                  Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                  keegi ei kahtlegi selles
                  ma rääkisin pigem su kirjatükist, aga "hea nali!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    ma rääkisin pigem su kirjatükist, aga "hea nali!"
                    kurrrba, ma tahtsin juba algul Raimo Aasale nomineerida, kuid nüüd peaks lukus olema.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Teemast rääkides.

                      Klavani esitus oli täna igati tasemel. Paaril korral pääses NEC-i esiforward van Beukering ohtlikult Ragnari nina alt löögile, kuid halb realiseerimine ja Didulica üks tasemel tõrje hoidis AZ puuri puhtana.
                      Väravalööjaks oli puna-valgetele seekord siis Klavani keskkaitse partner Kew Jaliens, kes tsenderdusest tulnud palli efektselt peaga nurka suunas.

                      Oluline on asjaolu, et taas taga nullis hoiti. Mida rohkem selle ümmarguse numbriga näitajaid AZ vastu teistelt satsidelt tuleb, seda suurem kindlasti Ragnari võimalus hoida oma kohta põhis, seda enam, et kaks hooaja alguse üks keskkaitsja Moisander ja vasakkaitsja Pocognoli on juba vigastusest niivõrd paranenud, et on asunud meeskonnaga treenima.

                      Kuivõrd nad 100% liselt mängukõlbulikuks saavad, on veel teadmata, kuid eelkõige peab Ragnar ise maksimaalselt iga mängu mängima ja mitte mõtlema mõlema mehe naasmisele. Kui Louis temaga rahul ja endiselt põhisse usaldab, siis muu on kõik teisejärguline.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Tänud, lõpuks üks asjalik kommentaar ja ülevaade Raku mängust. Ise ei jõudnud täna kahjuks vaadata.

                        Kommentaar


                          http://ragnar-klavan.ucoz.net/
                          Ragnar Klavan

                          Kommentaar


                            Oi mis tsenderdus tüüpi värav AZ'ilt!
                            Aga mäng just hakkas võõrsil FC Utrechtiga, Klavan algkoosseisus (vasakpoolne keskkaitsja).

                            Kommentaar


                              poole silmaga nägin praegu kordusest, kuidas AZ kaitsja väravavahile rinnaga tagasi sööta üritas, aga söötis mööda, palli päästis värava joonelt libistamisega minu arust Klavan :=)

                              Kommentaar


                                Neil on see teine nr hetkel väravas?Igaljuhul hea töö Raxilt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X