320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on nii mõttetu teema, et kas olid nemad või mitte..
    tõestada nkn seda enam ei saa...
    FC Flora

    Kommentaar


      kas Klavan nädalavahetusel mitte hollandis ei old.arvan et kes seda laimu siin levitab on tavaline soolapuhuja
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kas Klavan nädalavahetusel mitte hollandis ei old.arvan et kes seda laimu siin levitab on tavaline soolapuhuja
        Anna andeks, et ma seda nähes pehmelt öeldes šokeeritud olin ning küsisin ega keegi teine seda juhtunud nägema.

        Need mehed on valinud oma elukutseks jalgpalli mängimise ja tipptasemel kaasneb ka teatav vastutus, sest ollakse ju eeskujuks paljudele noortele/lastele ja mis sõnumi säärane käitumine neile andma peaks? Et esmaspäeva hommikul kell 9 linna peal "käpp maas olla" on ok? Vaadates foorumlaste reaktsiooni, tundub, et nii ongi ("nad on ju ka inimesed jne.").

        Teiselt poolt tuleb nõustuda, et eks igaüks eksi vahel, aga minu arvates on Eesti ajakirjad/lehed pungil täis palju mõttetumate tegelaste eksimusi!? Miks peaks selle siis maha vaikima? (Vaadake millise sopa on enne pähe saanud Taavi Rähn "Viru tänava intsidendi pärast" või Tarmo Neemelo enne mängu väljas käimise eest. Rõhutan, väljas käimise, mitte enda pikali joomise.)

        Ja telefoniga pildi tegemise/filmimise unustamise pärast on mul kahju just nimelt sellepärast, et inimesed kipuvad alati arvama, et neile valetatakse (eriti anonüümses internetikeskkonnas ja ma ei saa neid muidugi väga süüdistada kah, vaadates, mida kõike räägitakse) ja see oleks takistanud sopa pritsimise ja minu valetajaks sõimamise.

        Siiski usun ma, et ehk keegi teist võis neid silmata, sest hiljem üks tuttav rääkis mulle, et oli ka neid näinud Vabaduse väljakul teed ületamas ja kindlasti leidub veel keegi ka siit foorumist.

        Kommentaar


          Kui pole tõendeid siis ei saa midagi uskuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas gusti6789 Vaata postitust
            Kas keegi teine täna veidi enne kella 9t hommikul ei juhtund olema Vabaduse Väljaku kandis? Suureks üllatuseks tulid nimelt sel ajal mulle vastu ümberkukkumise piiril Ragnar Klavan ja Mihkel Aksalu.
            Jõudnud minu ja klassivenna lähedale, küsis maani täis Ragnar midagi mu sõbra kitarri kohta. (ja tõesti, nad olid sõna otseses mõttes "maani täis", vaevu püsisid püsti)
            Ei tea, kas olid just tulnud Hollwyoodist vms., sest jopet polnud ka seljas või oli see pummelungi käigus kaduma läinud!? Väga üllatav ja šokeeriv, on tal ka enne selliseid peomehe kalduvusi olnud? Huvitav, kas see juhtum tõesti pole veel meedia hambusse jõudnud? Ise ei taibanud kahjuks oma kaameraga mobiili välja võtta.
            Minuarust igati tervitav kui see tõsi on.Hea on teada ,et ka sportlased on inimesed ja sellises vanuses inimeste puhul vägagi loogiline ja normaalne tegutsemine.Ja eeskuju koha pealt,et see peab ikka eriline tainas olema kes vaatab et nääd nemad joovad ja mina joon siis ka.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Minuarust igati tervitav kui see tõsi on.Hea on teada ,et ka sportlased on inimesed ja sellises vanuses inimeste puhul vägagi loogiline ja normaalne tegutsemine.Ja eeskuju koha pealt,et see peab ikka eriline tainas olema kes vaatab et nääd nemad joovad ja mina joon siis ka.
              Duubeldan!

              Peaasi, et täis peaga tänaval kõike vittu ei hakka saatma.
              Küsisid midagi su sõbra kidra kohta? So what?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                njah, ei mõelnud oma postituses seda et "nad on ka inimesed = tegevus on õigustatud" ... loomulikult roosas mullis ja ideaalses maailmas peaks olema sportlased ja muud avaliku elu tegelased perfektsed jumalad. reaalsus on see et suurem enamus ju tegelikult - kahjuks - ei ole.

                edit: ning teiseks ... no kui "käpp maas" neil siis oli?! on ju kaks iseasja, kas korralikus peosuminas või nii pikali et mälukas. minuteada pidutseda ja/või alkoholi tarbida ju isenesest keelatud ei ole kellegil seadusega.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas gusti6789 Vaata postitust
                  Kas keegi teine täna veidi enne kella 9t hommikul ei juhtund olema Vabaduse Väljaku kandis? Suureks üllatuseks tulid nimelt sel ajal mulle vastu ümberkukkumise piiril Ragnar Klavan ja Mihkel Aksalu.
                  Jõudnud minu ja klassivenna lähedale, küsis maani täis Ragnar midagi mu sõbra kitarri kohta. (ja tõesti, nad olid sõna otseses mõttes "maani täis", vaevu püsisid püsti)
                  Ei tea, kas olid just tulnud Hollwyoodist vms., sest jopet polnud ka seljas või oli see pummelungi käigus kaduma läinud!? Väga üllatav ja šokeeriv, on tal ka enne selliseid peomehe kalduvusi olnud? Huvitav, kas see juhtum tõesti pole veel meedia hambusse jõudnud? Ise ei taibanud kahjuks oma kaameraga mobiili välja võtta.
                  Siit moraal.
                  Noored, jooge palju ja saate sama headeks mängijateks kui Aksalu ja Klavan!
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    See on hale laim!!! Sel ajal olid Raku ja Miku minu juures üksteist sodomeerimas.

                    Kommentaar


                      eino kes seda nyyd surmkindlalt tõestada suudab... aga kui ka jõid nii ribadeks siis õige see pole aga samamoodi pole õige kui mingi väike pervar seda igale poole kuulutama läheb ja kahetseb et pildile või videole ei saanud.. selliste väikeste vastikute inimeste pärast ongi ajakirjandus kollane ja labane..mine müü oma lugu kroonikasse ka ja lase kirjutada nii et et anonüümseks jääda soovivate lähedal seisvate iskikute väitel on Klavan ja Aksalu tihtilugu purjus ja pärivad inimestelt kitarride kohta. pealtnäinu kommentaar"Issand ja ise veel jalgpallurid,mõtle kui mõni laps või rase naine oleks näinud! jumal küll!"palluritelt endalt kommentaare saada ei õnnestunud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        eino kes seda nyyd surmkindlalt tõestada suudab... aga kui ka jõid nii ribadeks siis õige see pole aga samamoodi pole õige kui mingi väike pervar seda igale poole kuulutama läheb ja kahetseb et pildile või videole ei saanud.. selliste väikeste vastikute inimeste pärast ongi ajakirjandus kollane ja labane..mine müü oma lugu kroonikasse ka ja lase kirjutada nii et et anonüümseks jääda soovivate lähedal seisvate iskikute väitel on Klavan ja Aksalu tihtilugu purjus ja pärivad inimestelt kitarride kohta. pealtnäinu kommentaar"Issand ja ise veel jalgpallurid,mõtle kui mõni laps või rase naine oleks näinud! jumal küll!"palluritelt endalt kommentaare saada ei õnnestunud.
                        Andke andeks kõik, kes selle peale nüüd vihaseks said või mida iganes, aga mul ei olnud mingit halba eesmärki. Lihtsalt huviäratav lugu (kirjutatakse ju ka palju tühistematest asjadest) ja mõtlesin, et kas ka keegi teine seda ehk tähele pani, pildistada/filmida oleksin soovinud kah vaid usutavuse eesmärgil.

                        Soov oli vaid arendada diskussiooni, jagada muljeid, aga küllap oli soccerneti foorum siis vale koht seda teha (jällegi tegelikult ei saa süüdistada inimesi, kui ei usuta).

                        Aga no selge, kes ei taha, ärgu uskugu, uskugu parem jalgpallurite eksimatust ja seda, et iga teine inimene teid haneks tahab tõmmata. Ja kes nüüd rõõmustab, et nende iidolid oma pühapäevöid nende endi sarnaselt mäluaugus veedavad, siis olgu rõõmsad edasi, sest sealt leiate ehk ka oma õnnetusse ellu lohutust, nähes, et ka "inimesed telekast" ja pealekauba veel "õilsad eesti sportlased" pole tegelikult nii väga palju paremad midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gusti6789 Vaata postitust
                          Andke andeks kõik, kes selle peale nüüd vihaseks said või mida iganes, aga mul ei olnud mingit halba eesmärki. Lihtsalt huviäratav lugu (kirjutatakse ju ka palju tühistematest asjadest) ja mõtlesin, et kas ka keegi teine seda ehk tähele pani, pildistada/filmida oleksin soovinud kah vaid usutavuse eesmärgil.

                          Soov oli vaid arendada diskussiooni, jagada muljeid, aga küllap oli soccerneti foorum siis vale koht seda teha (jällegi tegelikult ei saa süüdistada inimesi, kui ei usuta).

                          Aga no selge, kes ei taha, ärgu uskugu, uskugu parem jalgpallurite eksimatust ja seda, et iga teine inimene teid haneks tahab tõmmata. Ja kes nüüd rõõmustab, et nende iidolid oma pühapäevöid nende endi sarnaselt mäluaugus veedavad, siis olgu rõõmsad edasi, sest sealt leiate ehk ka oma õnnetusse ellu lohutust, nähes, et ka "inimesed telekast" ja pealekauba veel "õilsad eesti sportlased" pole tegelikult nii väga palju paremad midagi.
                          Postituste arvu järgi vaatan, et nägid linna peal purjus Klavanit ja otsustasid kohe soccerneti foorumisse konto luua. Niiet eeldan, et teema mis siin praegu diskussiooni on tekitanud on feik. Aga kuradima hästi tuli välja. Niiet nüüd edaspidi võiks teema jääda Klavani mänguoskuste juurde. Inimene kes pole võibolla pühapäeval purjus olnudki saab kahjuks praegu ebaõiglaselt kriitikat. Aga las Õhtuleht uurib. Saada meil ohtuleht@ohtuleht ja lase järgi uurida ning lõika lehest artikkel välja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gusti6789 Vaata postitust

                            Soov oli vaid arendada diskussiooni, jagada muljeid, aga küllap oli soccerneti foorum siis vale koht seda teha
                            jah oligi vale mine proovi elu24 s uuesti

                            Kommentaar


                              Veider jah, kõigest 3 postitust ja needki kõik tänase päeva jooksul, kuid liitumiskuupäev juuni 2006.
                              Kui see fakt tõendatud saab, siis mina isiklikult etteheiteid tegema ei hakka, sest meil on õigus avaliku elu tegelaste kohta tõtt teada. Millestki peavad ju ka tabloidid toituma. Kuid kui osutub valeks, siis ma loodan, et oled ise aumees ja rohkem siia foorumisse oma jalga enam ei tõsta.

                              Kommentaar


                                ma olen ka näinud mingi aeg tagasi Westmani ees kõnnitee äärest teise vajuvat Neemelot. Mis siis?

                                Küsimus on ju tglt ajastuses. Kui järgmine päev vaba ja see tööalaseid (loe: jalkaalaseid) asju ei sega ja millegiga hakkama ei saa (näiteks see Rähni kakluse asi), siis pole vast probleemi. Professionaalsuse küsimus ongi, et kuidas pingete maandamist ajastada.

                                Mitte, et ma nüüd kiidaks asja igati heaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X