320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Eesti mängis Inglismaaga 12. oktoobril, Leeduga 3 päeva parem. Palun nimeta mulle mõni Leedu koondise keskkaitsja. Või üldse mõni Leedu koondise mängija. Ma tean ainult Arvydas Sabonist, aga Sa?

    Ei hakka neid nimetama siinkohal, sest isegi, kui ma seda ei teaks, üritaks ma oma rumalust varjata googeldades. Osad hàrrad aga seal seda ei üritagi. Oma rumalust siis varjata. Ei mängi premmis, ei ole kuulnud = automaatselt s... mängija on osade loogika seal.

    Aga Klavan oleks võinud kasvõi juba seetõttu meelde jääda, et ta sai Inglismaa vastu punase kaardi.


    Algselt postitas Stoke
    Ja üldse. We're not English, we are Scouse.
    Kas see on mingi uus, pop ja noortepärane haigus, millest ma pole kuulnud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Aga Klavan oleks võinud kasvõi juba seetõttu meelde jääma, et ta sai Inglismaa vastu punase kaardi.
      Lugesin ka veits antud foorumit ja thread'i ning keegi härra oli selle fakti välja toonud. fyi
      Muidu tundus kogu diskussioon suhteliselt lamp nagu ülemineku jutud ikka, keegi mingeid fakte ei tea ja spekulatsioonid tekivad tühjast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Karter Vaata postitust
        Lugesin ka veits antud foorumit ja thread'i ning keegi härra oli selle fakti välja toonud. fyi
        Muidu tundus kogu diskussioon suhteliselt lamp nagu ülemineku jutud ikka, keegi mingeid fakte ei tea ja spekulatsioonid tekivad tühjast.
        Lugesin päeval need 40-50 lk-d läbi ja keegi tõesti mainis seda vahele aga see jäi umbes hüüdja hääleks kõrbes. Paar lehekülge edasi võeti taas teema üles, et kes on? Pole kuulnud-näinud.

        Kommentaar


          täitsa perses. lugeda 50lk mingit lambi foorumit läbi, mõnus põnev elu mõnel

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Lugesin päeval need 40-50 lk-d läbi
            Sellega seoses tekkis kohe küsimus, mida paradoksaalsel kombel oled ka ise esitanud.

            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ja mida annab Sulle juurde teadmine, et keegi Evertoni fänn pole kunagu Klavanist ei kuulnud ega näinud?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma tean ainult Arvydas Sabonist, aga Sa?
              Sabonis korvpallur polnud mitte? Ma tean, et minult ei küsitud, aga Anieride endine klubikaaslane on Arvydas Novikovas, ega rohkem ei tea küll, äkki mõtlesidki teda?

              Kommentaar


                Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                Sabonis korvpallur polnud mitte? Ma tean, et minult ei küsitud, aga Anieride endine klubikaaslane on Arvydas Novikovas, ega rohkem ei tea küll, äkki mõtlesidki teda?
                Ei...
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Sellega seoses tekkis kohe küsimus, mida paradoksaalsel kombel oled ka ise esitanud.
                  Ei andnudki eriti midagi juurde Aga antud foorumit lappama hakates ei saanud ma ju seda ette teada. Ja loomulikult ei lugenud ma neid 40-50 lehekülge otsast lõpuni vaid ikka neid postitusi, mis Klavanit puudutasid. Neid oli seal kümmekond+. Aususe mõttes tuleb mainida, et seal olid ka mõned arukad kommentaarid.


                  Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                  Sabonis korvpallur polnud mitte? Ma tean, et minult ei küsitud, aga Anieride endine klubikaaslane on Arvydas Novikovas, ega rohkem ei tea küll, äkki mõtlesidki teda?
                  No leedukaid oli ju mingi aeg näiteks Heartsis palju, kui klubi selle venelasest leedu ärimehe käes oli, kes peaaegu ka Zalgirise kossuklubi põhja lasi. Mikoulinas, Cesnauskis näiteks ja hetkel Rangersis mängiv Zaliukas, kes on ka Leedsis mänginud. Siis peaks tuntud nimi olema Hannoveris palliv Stankevicius, kes on ka Serie A-s (Lazio) ja La Ligas (Sevilla ja Valencia) pallinud. Tema kùll koondist vist enam ei esinda. Siis veel Sinu poolt mainitud Novikovas ja minu jaoks on tuttav ka noor väravavaht Gertmonas. Aga seda vaid seetõttu, et ta talvel Rennes'iga liitus.

                  Aga minu point polnudki selles, et peaks kõiki teadma, vaid selles, et kui ei teagi, siis annab ju uurida-otsida. Minule käis lihtsalt vastu sealne enamuse üleolev suhtumine, et kui pole kuulnud, näinud ja pole Premmis kunagi mänginud, siis on ilmselt kehva mängumees. Et minu arvates polnud vaja nende kommentaaride põhjal esilehe uudis teha. Aga see on puhtalt minu arvamus.

                  Kommentaar


                    See võiks siia sobida... https://eurosport.yahoo.com/news/tra...0850--sow.html
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Ragner Klavan..see võtab selle artikli tõsiseltvõetavuse kokku vist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Ragner Klavan..see võtab selle artikli tõsiseltvõetavuse kokku vist.
                        Väikeste eestlaste suured kompleksid
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          2.9m naelad, eks peaaugu 4m €. Eeldan et selleks rahaks Augsburg ei lase minna.
                          Kui eeldasime tema hind (8-9), ütleksin et reaalselt Augsburg laseb 7 millioniga.
                          Siin sõltub mida Ragnar tõesti tahab: kui tahab PL'sse, siis võib küll küsida klubi käest et teda lahti lasta või vahemalt vastu võtta pakkunud summa. Kui mitte, siis küsib palgatõus. Kas Augsburg saab palgatõus anna? Kahtlen.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Evertoni huvi on aina kasvanud. Nüüd tehti juba Augsburgi klubile tema kohta järelpärimine. Loodedavasti läheb diiliks
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Siinkohal küsimus ehk oli keegi ka eile näiteks Eesti mängu vaatamas, Evertoni ridadest ? Või näiteks seda Soome mängu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Siinkohal küsimus ehk oli keegi ka eile näiteks Eesti mängu vaatamas, Evertoni ridadest ? Või näiteks seda Soome mängu.
                                Seda ei tea, aga agent kinnitas et huvi Evertonist on reaalne: http://www.rumodispo.com/transfersnews/klavan-everton
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X