320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    See, et mingi vanamees on kunagi mingeid koondisi juhendanud ei tähenda, et ta praegugi veel kuigi terav pliiats oleks. 63-aastane Iiri vanamees on ilmselt ennast juba nii segi joonud, et kusagil peale www.kerad.ie talle enam sõna ei antagi
    Ei pea paika: see kollane veebileht tsiteeris Kerri kommentaari, mille ta andis raadiojaamale Today FM (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Today_FM).

    Kommentaar


      Kahtlen sügavalt, et ta tegelikult ka Klavanit mäletab või teda Eesti nõrgaks lüliks pidas, seda on muidugi võimatu kumbagi pidi tõestada. See, et Klavan ühes mängus ei mänginud, pole väga oluline. EJL kiri loomulikult suure emotsiooni pealt saadetud.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        See, et mingi vanamees on kunagi mingeid koondisi juhendanud ei tähenda, et ta praegugi veel kuigi terav pliiats oleks. 63-aastane Iiri vanamees on ilmselt ennast juba nii segi joonud, et kusagil peale www.kerad.ie talle enam sõna ei antagi.

        Kui mingi Stuart Baxter või "Mixu" kusagil Klavani kohta sõna võtaks, siis ma ei pööraks sellele samuti mingit tähelepanu. Ja kas te arvate, et näiteks albaanlasi kotiks kui Magnus Pehrsson mõnda nende koondislast kritiseeriks?
        See, et sina seda tõsiselt ei võta, ei tähenda kahjuks, et paljud mega tavalised inglased seda tõsiselt ka ei võtaks. Selline ära tegemine EJL poolt on minu arust väga tervitatav.

        End of discussion.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          See, et sina seda tõsiselt ei võta, ei tähenda kahjuks, et paljud mega tavalised inglased seda tõsiselt ka ei võtaks. Selline ära tegemine EJL poolt on minu arust väga tervitatav.
          Peab vaatama, äkki annab ka Brexit'i osas midagi ära teha veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            See, et sina seda tõsiselt ei võta, ei tähenda kahjuks, et paljud mega tavalised inglased seda tõsiselt ka ei võtaks. Selline ära tegemine EJL poolt on minu arust väga tervitatav.
            Keda t*ra kotib mingite tavaliste inglaste arvamus? Ainus kelle arvamus Klavani osas maksab on Klopp. Ja ongi kõik.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Keda t*ra kotib mingite tavaliste inglaste arvamus? Ainus kelle arvamus Klavani osas maksab on Klopp. Ja ongi kõik.
              Krt, selles on sul õigus.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Nagu naksti pingile pandud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Nagu naksti pingile pandud.
                  See oli enne Arsenali mängu teada, et karikas ta ei mängi. Loogiline, ütleks selle peale

                  Nüüd, kui olen koosseisu näinud, ei tundugi väga loogilisena. Päris tugev tiim on väljas siiski
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Eks Matip vajas ka väga mänguaega, oli ettenähtud esimese valikuna keskkaitsesse, aga kohe tulles jäi vigaseks. Ma arvan et järgmistes mängudes vaadatakse juba vormi/trenni järgi, kas Matip või Klavan. Lovren vast kindel alustaja mõnda aega kuna seeniorim ja vormis olnud.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Eks Klavaniga on hetkel mõneti nagu Lovreniga.
                      Kui Lovren algul tuli, siis sai ka kõvasti kiita jne, esimene eksimus ja tambiti mutta. Hea koht kus paks nahk kasvatada
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Eks Matip vajas ka väga mänguaega, oli ettenähtud esimese valikuna keskkaitsesse, aga kohe tulles jäi vigaseks. Ma arvan et järgmistes mängudes vaadatakse juba vormi/trenni järgi, kas Matip või Klavan. Lovren vast kindel alustaja mõnda aega kuna seeniorim ja vormis olnud.
                        Millejärgi Lovren vormis on? Klavani kõrval kordades rohkem vigu teinud.

                        Kuna Matip ja Klavan koos pole mänginud, siis karta võib jah, et järgmine mäng Raku pingile. Loodaks, et tulevikus Matip ja Klavan kindel keskkaitse paar
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Vormis, ehk mänguvormis. Matip alles kogub seda, Klavan on ka uus poiss. Lovren ilma vigastusteta järjest algrivis olnud. Ajupeerusid siia diskussiooni ei loe.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Võrdlusmaterjali:

                            Kommentaar


                              Video: Klavan lõi eile kübaratriki!

                              Kommentaar


                                Klavanit pole tänaseks mänguks koosseisuski...
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X