320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Mille alusel sa seda väidad, et see kõige normaalsem klubi on? Äkki tood kõigi teiste klubide puhul välja, miks need võrreldes Romaga vähem normaalsemad on?
    Ära nüüd erutu. Ikka isikliku meeldivuse alusel. Lisaks selle alusel, et kui ma olin väike, umbees 5-6 aastane mann(jah, siis kui Manku pedeks hakkasin) sain ma omale kuskilt kohast Totti särgi ja kellest sai mu üks lemmik mängija aastateks. Ilmselt oma nahaalsuse ja olekuga. Mis minujaoks kandus üle ka Roma mentaliteediks. Lisaks muidugi lõpunivälja ühte klubisse jäämine. Mis minujaoks on väga sümpaatne ja teeb temast ühe läbiaegade mehe.
    Teiste klubide puhul on üks väga hea ühinenäitaja miks nad pole nii normaalsed. Seal ei mänginud Totti.
    Ehk lihtsalt mulle isklikult on Roma sümpaatne klubi. Et sa kohe põlema läksid, miks teised rohkem normaalsemad on kui Roma ?

    Kommentaar


      Raske uskuda sellist uudist. Kes ikka vigastatud mängijat jahib.

      Kommentaar


        Algselt postitas NuFc Vaata postitust
        Raske uskuda sellist uudist. Kes ikka vigastatud mängijat jahib.
        Algseks allikaks Rooma kohalik väljaanne Leggo, kus räägitakse ühes nupukeses noortest kaitsemängijatest, keda jahitakse, aga keda tõenäoliselt keset hooaega ei saada ja siis moka otsast visatakse Ragnari ja Udinese Nuytinck välja, kui variandid, kes oleksid talvel reaalsed.

        Kui just mingisugust loosiratast kasutusel ei olnud, siis naljakas, et niimoodi konkreetsed nimed välja pakuti. Äkki tõesti jäi Di Francescole silma, kui mullu kevadel tehti Meistrite liiga kohtumistele eeltööd ning sel sügisel saadi meest 90 minutit enda vastu oma silmaga väljakul näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Ära nüüd erutu. Ikka isikliku meeldivuse alusel. Lisaks selle alusel, et kui ma olin väike, umbees 5-6 aastane mann(jah, siis kui Manku pedeks hakkasin) sain ma omale kuskilt kohast Totti särgi ja kellest sai mu üks lemmik mängija aastateks. Ilmselt oma nahaalsuse ja olekuga. Mis minujaoks kandus üle ka Roma mentaliteediks. Lisaks muidugi lõpunivälja ühte klubisse jäämine. Mis minujaoks on väga sümpaatne ja teeb temast ühe läbiaegade mehe.
          Teiste klubide puhul on üks väga hea ühinenäitaja miks nad pole nii normaalsed. Seal ei mänginud Totti.
          Ehk lihtsalt mulle isklikult on Roma sümpaatne klubi. Et sa kohe põlema läksid, miks teised rohkem normaalsemad on kui Roma ?
          Mina pole ühegi klubi normaalsuse/mittenormaalsuse kohta mitte midagi väitnud, seega su küsimus ei päde siin.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Mina pole ühegi klubi normaalsuse/mittenormaalsuse kohta mitte midagi väitnud, seega su küsimus ei päde siin.
            Ole siis edasi selline.

            Kommentaar


              Käis täna Portos operatsioonil. Kõige halvema stsenaariumi järgi võib olla hooaja lõpuni audis, loodetavasti piirdub taastumisperiood siiski paari kuuga: http://www.delfi.ee/a/85111297
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Klavan käis siis achilleuse kõõluse opil ja 2-4 kuud platsilt eemal.

                Kommentaar


                  Teeb meeskonnaga trenni, esialgu küll osaliselt.

                  https://calciocasteddu.it/2019/03/22/finalmente-klavan-il-ritorno-parziale-in-gruppo-e-realta/

                  Kommentaar


                    Woop woop, 10 minuti pärast ka mäng.

                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mulgimaalt maailma tippu
                      Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu? Sel nädalal jälgib Roald Johannson, kuidas elab üks läbi aegade edukamaid Eesti sportlasi, jalgpallur Ragnar Klavan, kelle võitlustanner asub praegu Itaalias, Sardiinia saarel.
                      Klavanist tuleb Roaldi nädala saade kah. Reedel siis.

                      Kommentaar


                        Kuidagi unne vajunud see teema. Täna Klavan pingil ja Cagliari juhtimas poolajaks Parma vastu 2:0 (Ceppitelli x2).

                        Kommentaar


                          Võib väikese update`i teha küll. Cagliari esimene mäng Bresciaga kohutav, teine mäng Interiga lubav ja tänane mäng Parmaga juba päris kena. Suvalised tähelepanekud:

                          * Klavani tänane pingil olek oli küll müstika, sest Raku esimesed kaks mängu olid korralikud ja tema pealt ei tulnud midagi. Mine sa tea, äkki vaatasid treenerid koondisemänge ja nende esituste pealt tuli otsus või lihtsalt polnud mees valmis. Loodetavasti on Raku reedel tagasi algüheteistkümnes.
                          * Cagliari Barella asendused- Rog, Nainggolan, Nandez- on kõik väga sümpaatse mulje jätnud. Nandez ja Rog on väga korraliku mootori ja tehnikaga ning 9gol on 9gol. Avamängus oli veel kõvasti ebakõlasid, aga täna olid meeste mäng päris seks.
                          * Vigastatud Pavoletti asemel toodud Simeone on seniste minutit jooksul on super. Meenutab rohkem seda 15 väravat peksnud Simeone kui seda eelmise aasta läbikukkunud Simeonet. On näha, et argentinlane on räigelt tahtmist täis, et ennast uuesti pilti mängida.
                          * Äärekaitse on kuidagi...mannetu. Mattiello juba vigane, Pellegrini on üllatavalt puit, Lykogiannis ja Cacciatore ei ole esikümnest unistava tiimi tase. Aga äkki mingi toimiv kombo ikka leitakse äärtele.

                          Kommentaar


                            Genoa vastu taaskord varus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Cagliarisse minek win Liverpoolile,Klavanile,Klavani kontidele ja perele. Liverpool sa nutsu;Klavan t6en2oliselt suht sama palga (maksusysteem),pikema lepingu ning positsiooni meeskonnas ( kindel varukas) ; Kondid ja pere m6nusa kliima.

                              Loodame et p6hisse ikka t6useb

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Genoa vastu taaskord varus.
                                Ma vaatasin ise eile Inglise liigat, aga Twitteris jäi silma, et alguses oli Klavani nimi alg11s olemas. Äkki soojendusel tundis midagi ja tehti kiire vahetus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X