320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ning see on puhas spekulatsioon. Kuidas see vestlus täpsemalt välja nägi.
    Exactly. Ometi raiud sa siin kindlal häälel, et Klavan lihtsalt ei viitsinud tulla ja peidab end vabanduse taha, et tahab perega olla.

    See viide perele oli ainult üks väike kild Voolaiu edastatud kommunikatsioonist. Päris suur jupp oli seal ka olukorrast klubis, mis pärast eelmise koondiseskäigu järel toimunut arvestades võis vabalt olla esimene murekoht, miks mitte hakata tulema, kui mängus nkn midagi ei ole.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Exactly. Ometi raiud sa siin kindlal häälel, et Klavan lihtsalt ei viitsinud tulla ja peidab end vabanduse taha, et tahab perega olla.

      See viide perele oli ainult üks väike kild Voolaiu edastatud kommunikatsioonist. Päris suur jupp oli seal ka olukorrast klubis, mis pärast eelmise koondiseskäigu järel toimunut arvestades võis vabalt olla esimene murekoht, miks mitte hakata tulema, kui mängus nkn midagi ei ole.
      Sa ütled, et me kumbki ei tea. Samal ajal, et ma raiun ühte teemat. Tulles ise raiduma, mis seal võis tegelikult olla.

      Ma ütlen veel kord. Minu jaoks vabandused, ükskõik milliselt mängijalt. “Ma langen klubis sellepärast pingile” või “koondises pole midagi kaalul nendes mängudes” või “mõttetud mängud”. Ei ole minu jaoks ültse vastuvõetav. Eriti kui meil peaks tekkima mängijad kes on 25 aastaselt kõvema karjääri teinud kui Klavan. Lapse ka valmis treinud. Kas siis laseme tal hakata ka valima. Millal tulla ja millal mitte.
      Lõpuks oleme nagu USA kossu koondis. Kus osade mängude puhul “meie staarid” tahavad klubi juures valmistuda ja muud teha. Kui vabast ajast mingitel lambistel koondise mängudel võimelda. Saad veel vigastada ka. Mis siis küll öeldakse.

      E: Üldiselt mul on teiste arvamus selge selles keissist. Ja ma tean mis on minu arvamus selles keissis. Siis ma leian, et edasine vaidlemine ükskõik kellega. Teemal koondis, tulemine/mittetulemine, Klavan, jne. On aja ja aju ressursi raiskamine.

      E2: Selle kangelase jutu peale veel. Ilmselt see kangelase mõõde on inimestel erinev. Aga olgem ausad. Kangelane on ikkagi see mees, kes on teinud sellest koondisest koondise mingi hetk. Kes on tassinud käte ja jalgadega. Ja praeguses koondises, kellele ma julgeks “kangelase” sildi juurde kleepida, on üks. Ja see on muidugi, ilmselgelt. Ei keegi muu, kui palavalt armastatud. Meie üks ja ainus geenius. KONSTANTIN VASSILJEV. Temale ma julgen kangelase sildi külge panna küll. Aga isegi Kostjal ei tohiks olla privileege loobuda koondisest, mitte vigastusele viidates. Okei, tõesti kui just sündimise hetk on neil päevadel juhtumas siis küll, vms.
      Kostja muidugi kunagi näitas ideaalselt, millise hea poweri lapse sünd mängule andis. Tiivad ehk isegi.

      Kommentaar


        Koondise kapteni puudumine mittejalgpallilistel põhjustel tekitab põhjendatult suuremat huvi ja arutelu, aga päris lollakaks ei tasu ka minna.

        Kommentaar


          Hetkel on ju koondise peatreener okei sellega? Milles probleem? Probleem oleks, kui Klavanit kutsutaks ja ta ütleks "ma ei tule". Hetkel treener ja Klavan vestlesid omavahel ja leiti kahepeal, et see on okei, kui ta ei tule. Kaks eri asja ju? Ei? Su jutust kõlab ikkagi läbi, et Vooglaid valetab jutuajamise jutu osas, et kokkulepe oli kahepoolne.

          Ehk lühidalt su meelest on keiss
          Vooglaid "tule koondisesse"
          Klavan "ei tule, ma panustaks klubile"
          Vooglaid "okei, ma valetan kokku siis midagi meediale, et me omavahel arutasime asja"

          ja mu meelest on keiss
          Vooglaid "tule koondisesse"
          Klavan "ma ideaalis ei tuleks, sest klubis vaja tiimis püsida. oleks see ok?"
          Vooglaid "tegelt vist ok, sest meil valikut küll ja ega järgmised kaks mängu eluolulised pole"

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Hetkel on ju koondise peatreener okei sellega? Milles probleem? Probleem oleks, kui Klavanit kutsutaks ja ta ütleks "ma ei tule". Hetkel treener ja Klavan vestlesid omavahel ja leiti kahepeal, et see on okei, kui ta ei tule. Kaks eri asja ju? Ei? Su jutust kõlab ikkagi läbi, et Vooglaid valetab jutuajamise jutu osas, et kokkulepe oli kahepoolne.

            Ehk lühidalt su meelest on keiss
            Vooglaid "tule koondisesse"
            Klavan "ei tule, ma panustaks klubile"
            Vooglaid "okei, ma valetan kokku siis midagi meediale, et me omavahel arutasime asja"

            ja mu meelest on keiss
            Vooglaid "tule koondisesse"
            Klavan "ma ideaalis ei tuleks, sest klubis vaja tiimis püsida. oleks see ok?"
            Vooglaid "tegelt vist ok, sest meil valikut küll ja ega järgmised kaks mängu eluolulised pole"
            Ma ei saa aru miks sa sinna jõuad, et üritad väita. Nagu mina väidaks, et Voolaid valetas kellelegi midagi. Täiesti irratsionaalne.
            Keegi ei ole kellelegi midagi valetanud.
            Sa ju tunnistad, et kahepoolne lepe on samuti. Kui üks osapool ütleb, et ta ei tule ja teine aktsepteerib seda vastust. Ongi saavutatud kokkulepe, läbi omavahelise vestluse.

            Kommentaar


              Reaktsioon tuli puhtalt "minule see põhjendus ei sobi, seega tuleb nüüd põhjendus ümber vaadata" jama ja sellele järgnema kippunud Klavani suunalise õelutsemise peale. Ennasttäis ahv ma võin vabalt olla, kui keegi tänu sellele teadmisele öösel paremini magada saab, aga et ühel oli vaja täiesti suvalisest kohast tõmmata mängu pärisnimi ja teisel amet (nagu ma oleks kumbagi iial varjanud), mis ei muuda ega mõjuta kumbki antud arutelu mõtet tegelikult karvavõrdki, näitab pigem seda, et mingid kompleksid on siin vestluses küll kellelgi teisel. Las ta jääb minu poolest, mõlemad on ilmselt saanud oma seisukoha nüüdseks kõigis asjades ära öelda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Reaktsioon tuli puhtalt "minule see põhjendus ei sobi, seega tuleb nüüd põhjendus ümber vaadata" jama ja sellele järgnema kippunud Klavani suunalise õelutsemise peale. Ennasttäis ahv ma võin vabalt olla, kui keegi tänu sellele teadmisele öösel paremini magada saab, aga et ühel oli vaja täiesti suvalisest kohast tõmmata mängu pärisnimi ja teisel amet (nagu ma oleks kumbagi iial varjanud), mis ei muuda ega mõjuta kumbki antud arutelu mõtet tegelikult karvavõrdki, näitab pigem seda, et mingid kompleksid on siin vestluses küll kellelgi teisel. Las ta jääb minu poolest, mõlemad on ilmselt saanud oma seisukoha nüüdseks kõigis asjades ära öelda.
                No võid tulla siia solvunut mängima. Aga kui sa tuled ise vestlusesse sisse väitega. Et iga “mõistust kasutav” inimene ei jaura. Vaid mõtleb sekundi nagu sina ja värvid jooksevad paika. Siis on loogiline, et sa saad vastuse ka sarnase. Kas siis rohkem või vähem ridade vahelt.
                Muidugi reaalselt asjalt juhid tähelepanu ära ja tõstad esile, et ma ütlesin ajakirjanik.( täiesti juhuslik. Oleks võinud olla ka foorumikasutsja, kommentaator, jalkaspets jne.) Siin on su enda kompleksid mängus ehk. Selle asemel, et peeglisse vaadata ja mõelda miks sa ei suuda eriarvamustega toime tulla ja pead hakkama inimesi isiklikult kuidagi solvama. Sa hakkad rääkima mingitest kompleksidest. Mis alateadvuses paiknev tugev alla surutud tungide kogum mul peaks sinu või ajakirjandus eriala vastu olema?
                Selline isiklikult ründav käitumis muster on muidugi muret tekitav. Viitab ka teatud kompleksidele. Ehk tuleks alustada iseendast ja siis teistele diagnoose tulla panema?

                Kommentaar


                  jesus christ, puhka jalga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    jesus christ, puhka jalga.
                    Aitäh selle soovituse eest. Kusjuures mul jalgade puhkamine on hetkel kavas ka. Viimased 12h juba tegelikult. Selles osas läks päris hästi täkkesse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      No võid tulla siia solvunut mängima. Aga kui sa tuled ise vestlusesse sisse väitega. Et iga “mõistust kasutav” inimene ei jaura. Vaid mõtleb sekundi nagu sina ja värvid jooksevad paika. Siis on loogiline, et sa saad vastuse ka sarnase. Kas siis rohkem või vähem ridade vahelt.
                      Muidugi reaalselt asjalt juhid tähelepanu ära ja tõstad esile, et ma ütlesin ajakirjanik.( täiesti juhuslik. Oleks võinud olla ka foorumikasutsja, kommentaator, jalkaspets jne.) Siin on su enda kompleksid mängus ehk. Selle asemel, et peeglisse vaadata ja mõelda miks sa ei suuda eriarvamustega toime tulla ja pead hakkama inimesi isiklikult kuidagi solvama. Sa hakkad rääkima mingitest kompleksidest. Mis alateadvuses paiknev tugev alla surutud tungide kogum mul peaks sinu või ajakirjandus eriala vastu olema?
                      Selline isiklikult ründav käitumis muster on muidugi muret tekitav. Viitab ka teatud kompleksidele. Ehk tuleks alustada iseendast ja siis teistele diagnoose tulla panema?
                      Minu rahune kuskil nurgas, kedagi ei huvita.. :face:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Minu rahune kuskil nurgas, kedagi ei huvita.. :face:
                        Ma ei tea kuidas see väljendub, et ma ärritunud või rahutu oleks. Ma olen väga rahulik. Ausalt. Mul on väga tsillivilli.
                        Aga kui ma vaatan sinu etteastet. Siis ma julgen arvata, et rahunemist kuskil nurgas oleks sulle vaja. Ja noh, sinu sõnavõtt on mega huvitav muidugi.

                        Kommentaar


                          Kogu selle arusaamatu mula võiks lihtsalt ära kustutada.

                          Kommentaar


                            Sellepärast tippjalgpallis avalikult mõeldaksegi mingi lambi 'vigastus' välja sellises olukorras. Voolaiult amatöörlik väljaütlemine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kogu selle arusaamatu mula võiks lihtsalt ära kustutada.
                              Täpselt. Tuleks rõõmu tunda mis minek Cagliaril Serie As on ja et meie mehel selles arvestatav roll mängida on.
                              4. koht hetkel tabelis Lazio järel, Roma ja Napoli selja taga.

                              Viimased 3 mängu Raku põhis olnud ja kolm võitu. Nii vägevat klubikarjääri pole kellelgi ette näidata.

                              Kommentaar


                                Tal on tuhat õigust mitte tulla nendeks mõttetuteks mängudeks. Loodetavasti tänu sellele on klubikarjäär pikem ja ilmselt kui uus tsükkel hakkab, siis aitab meid rõõmuga. win win.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X