320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    eriti ebakvaliteetset jura, ntks kas suht suvaliste pooli fännide twitteri säutse peaks eesti ajalehed oma neti versioonides avaldama iga mängu järgi?!
    Point.
    Päris pikalt olen hoogu võtnud, et ühes teises (mis teid närvi ajab???) teemas sellise ajakirjanduse teemal sõna võtta. Twitterimöll. Päris peetis sitt on see tegelikult, mingid lambi-Antsud prääksuvad ja meil tehakse sellest artikkel. Ja selliselt kujuneb osadel inimestel arvamus, et Klavan on siis sõltuvalt päevast, kas maa peale kukkunud jumalus või totaalne kummik. Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
      sest [insert anekdoot eestlasest ja elevandist]

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kahju, et värava tagant liikuvat pilti sellest olukorrast ei ole, aga neist kahest erinevast kaamerapildist tundub jah, et pigem ikkagi oli penalti. Oleks on muidugi paha poiss, aga poleks jalga välja sirutanud, oleks Lallana ilmselt ka veel paikama jõudnud. Kõik muidugi algas üldse sellest, et Can ei suutnud Raku söötu kontrollida ja lasi selle auti. Seejärel lasi Wijnaldum Ndongi audisisseviske järel endast väga kergesti mööda ning siis oli juba meie mehe kord apsakas sisse lasta. Tegijal juhtub nagu öeldakse.
        Ometi märkas keegi peale minu ka veel seda, millest see penaltimoment üldsegi alguse sai. Raku sööt on küll veidi tugev, aga Can näitas, et selle auti laskmine oli tema aps.

        Kommentaar


          A refusal to be satisfied with his own form keeps Ragnar Klavan honest when it comes to assessing his opening six months in English football.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.

            Kommentaar


              https://www.youtube.com/watch?v=-VPXXeQ_SKE ..tore kuulata/vaadata
              //

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kuidas siis sai? Võttis kõne vastu. Üpris lihtne vastus.

                Ehk ma proovisin seda varemgi selgitada, tahtmata Ragnarit kuidagi süüdistada või lolli olukorda panna. Ta on üldjuhul (ka nt Augsburgis) suhelnud kohe pärast mänge, sest siis on vabamat aega. Päev pärast mängu enam mitte, sest siis on üldjuhul vaba päev ja kui mul on vaba päev, siis teatud east ma veedan selle perega ja väga ei huvita, kas keegi tahab mind telefonitsi tabada või mitte. Võib-olla helistan tagasi, kui leian, et see on vajalik. Pigem mitte.

                Minagi võin anda sporditoimetusele käsu, et pommitage nii kaua ja nii mitmelt erinevalt numbrilt, kuni vastu võtab, ja vahet pole kas päeval või öösel, kuid see ei tundu teab kui mõistlikuna.



                Minu meelest ka, kuid nagu ma kirjutasin, siis kahjuks pole raha kedagi Liverpooli püsivalt või isegi igakuiselt saata. Kui oleks (beat reporter sinna suunata), oleks ligipääs loomulikult midagi muud kui praegu, sest siis hakkaks Ragnari puhul (ma eeldan NBA jms näitel) tööle sarnased kohustused nagu Klopil praegu, eeldatavasti. Ehk saaks iga päev teha lugusid, et kuidas trennis läks ja mis muud toredat toimub.

                Ehk siis lühemalt uuesti: kui toru tõstab või tagasi helistab, saab suhelda. Mingit kohustust, et peab, ei saa ühelegi inimene panna, sest inimesed on erinevad.
                Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:
                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).

                Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

                Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:



                  Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

                  Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".
                  Okei siis. Ütlen homme spordile edasi, et lollid helistagu Skypeiga. On ikka ohmakad, et selle peale ei tulnud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                    Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.
                    Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Karter Vaata postitust
                      Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?
                      Tüüp trollib.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Tüüp trollib.
                        Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?

                        Kommentaar


                          Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
                          Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.

                          -edit-
                          Sellega ma ei taha öelda, et Ragnar oleks kehv suhtleja. Omast kogemusest võin hoopis vastupidist kinnitada. Aga IRL on profipalluri elu märksa glamuuritum ja rutiinsem, kui keskmine fänn arvab.
                          Ööklubides ta ka ei käi, triibuskit ei tõmba ja johmas peaga ringi ei sõida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
                            Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.
                            Endal tuli seda arutelu jälgides täpselt sama paralleel pähe. Need paar päeva hiljem (suvalise reamängu järel) kirjateel või telefonitsi antud kommentaarid on vaat, et veel vähem huvitavad kui suvalise netiportaali hinnangud. Parem korra kvartalis põhjalik intervjuu kui iganädalane pommitamine (eks hooajalõpp või karikavõistluste viimased etapid ole erandiks).

                            Samas olen ma ka 2017 aastas elav kodanik kellel pole Skypes kontot, nii et kuidas kellelegi ilmselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?
                              Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
                                See on kõige häirivam asi üldse, kui hakatakse foorumipostitusi päris inimestega seostama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X