320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Mõlemas postituses on algallikas välja ka toodud. Kui hirmsasti algallika mees oled, siis loe tekst läbi ja kumab sulle vastu.
    Esimeses postis: «Klubi sõidab New Orleansisse treeninglaagrisse ja mul paluti kaasa sõita,» vahendas Eesti Jalgpalli Liit Jäägeri sõnu.
    Teises postis:«Arvan, et läks päris hästi ja ka treenerid ütlesid, et jäid minuga rahule,» sõnas Jääger Postimehele.

    Keeruline mõista???
    Idioot.

    Kopeeritud uudist ei ole mugavam lugeda, tahaks võimalikult kogu tõde, mitte mingi suvalise foorumlase interpretatsiooni suvalise ajakirjaniku interpretatsioonist tõest (see on nagu salvestaks JPG-faili kümme korda ümber, eks).

    Kommentaar


      Algselt postitas رجل بلا اسم Vaata postitust
      Idioot.

      Kopeeritud uudist ei ole mugavam lugeda, tahaks võimalikult kogu tõde, mitte mingi suvalise foorumlase interpretatsiooni suvalise ajakirjaniku interpretatsioonist tõest (see on nagu salvestaks JPG-faili kümme korda ümber, eks).
      Miskipärast on minul näiteks mugavam kopeeritud uudist lugeda. Usun, et foorumlased jagunevadki selles osas kahte leeri. Kellele meeldib kopeeritud uudised, kellele mitte. Mulle meeldib

      Kommentaar


        Mulle ei meeldi

        Kommentaar


          jätkates ka korra offtopicut siis mulle ka meeldib. Juhul kui allika link on kohe silmatav siis saan ma ka ise valida kas lähen loen ilusti korralikult algallikast või siis kui mul on kiire siis loen kiirelt siit samast

          Edu Jäägrile, Itaalia juhtumist on näha, et mees võtab ikka asja tõsiselt ja asja niisama ei jäta, kui pingile pannakse.

          Kommentaar


            RBNY vs Toronto FC mängu highlights: http://www.youtube.com/watch?v=bFvw5GwfePo

            Kommentaar


              Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
              jätkates ka korra offtopicut siis mulle ka meeldib. Juhul kui allika link on kohe silmatav siis saan ma ka ise valida kas lähen loen ilusti korralikult algallikast või siis kui mul on kiire siis loen kiirelt siit samast

              Edu Jäägrile, Itaalia juhtumist on näha, et mees võtab ikka asja tõsiselt ja asja niisama ei jäta, kui pingile pannakse.
              Mugav on muidugi kohe siit lehelt lugeda, aga igaks petteks võiks viit artiklile olemas olla. Viimaste puhul oleks muidugi tore, kui viidatud oleks originaalartiklile. Eestikeelne meedia väga arenenud selle koha pealt pole (va kui on vaja kellegi tselluliidiseid kannikaid imetleda) ning siis ei saa panna tavalugejale/foorumlasele küll pahaks viita kodukootud tõlgendusele (mille vastu siin allah-ibn-sina enne protesteeris). Kui uudis on kodumaisest konkureerivast portaalist maha viksitud, on küll enamjaolt all märkus (ja viit) "refereeritud bla-bla-bla täisversioonist".
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                tehke tsiteerimisega nii nagu mina tavaliselt teen.

                esmalt link ja selle alla olulisem osa tekstist italicus ja kõik on rahul. aga kuna keegi siin uudiste lisamises teemasse ei ole uudise autor, siis link algallikale peaks olema elementaarne.

                näiteks Jihad ülal tegi korralikult, teema ja seejärel link. mulle ei meeldi näiteks see, kuidas Kalju teemas tehakse Kalju kodukaga, et pannakse ainult link. Paar rida selgitavat asja võiks juures olla või pealkiri või väljavõte tekstist.

                iseenesest oleks ju tore, kui oleks mingi ühtne tsiteerimise vorm, nagu eestlased välismaal teemaski on pealkirjad ühtsed.

                Kommentaar


                  "We haven’t done it yet; we've talked with his agent. He's back in Europe now; I think he went back to Estonia. But there will be – there MUST be – a decision before this weekend, whether we're going forward or not…It's more about we will make an offer and he has to make a decision,'' Backe said.

                  "We will make him an offer, but he can turn it down; and then we of course are losing time now for the first game. We have played Luke Sassano as a right fullback, and he will train in a fullback position.''

                  Kui keegi Inglise keelest aru ei saa siis; http://translate.google.com

                  Ja full stoory: http://www.nypost.com/p/blogs/soccer...0vQhWM4dZaIKUO

                  Kommentaar


                    Enar ütles Pullidele EI!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      No kui Aalesund europa liigas saab mängida siis polegi nii paha variant.

                      Kommentaar


                        See pole esmene kord. Kunagi saatis Jaroslavi Sinniku pikalt, kui see VF-i kõrgliigas oli.

                        Kommentaar


                          Samas kui ta ise rääkis, et 90 minuti vormi pole, aga ameeriklased tahavad teda asendada nende peamise paremkaitsjaga siis võimalik, et ta oleks langenud hiljem jälle pingile oma nigela esitusega. Alesundis ehk kogub vormi ja võitleb põhikoosseisu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                            See pole esmene kord. Kunagi saatis Jaroslavi Sinniku pikalt, kui see VF-i kõrgliigas oli.
                            Norra on eestlastele kuidagi koduseks saanud, et sealt lahkuda ei taheta. Piiroja jäi sinna. Kuigi ise rääkis, et tahaks mujale minna. Nüüd läks ka Jääger sinna tagasi

                            Kommentaar


                              Tahaks Enari põhjuseid kuulda miks Aelsundi kasuks otsustas.

                              Kommentaar


                                tore, vähemalt saab nüüd mänguaega.


                                teema pealkirja võiks ka nüüs muuta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X