320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei imestaks põrmugi, kui jääger selle lepingu saab ja ka põhimeheks tõuseb. shoti liiga on vahva küll ja rangers suurte traditsioonidega laks, aga tase pole tänapäeval enam see.... hollandi ja portugali ja venemaa liiga(võib väita et jääger on mänginud siis ennem juba tugevamas liigas) on tasemelt kõvasti tugevamad. keegi ei imestaks, aga kui ta oleks mõnes neis ju põhimees. rangers on küll nimena ehk uhkem, kuid tase kipub olema umbes hollandi keskmikega võrdne siiski....

    Kommentaar


      Nonii, Jäkul sõprusmängus full 90: http://ohtuleht.ee/460541
      Väidetavalt olla teinud keni sooritusi. Väga viis ja hakkab looma, ajee.

      Glasgows isegi mitu korda käinud eri põhjusil, tundub, et on aeg taas head sõpra külastama minna ja loodetavasti siis ka Jäku mängult läbi astuda.
      Anna tuld, Jäku!

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        ma ei imestaks põrmugi, kui jääger selle lepingu saab ja ka põhimeheks tõuseb. shoti liiga on vahva küll ja rangers suurte traditsioonidega laks, aga tase pole tänapäeval enam see.... hollandi ja portugali ja venemaa liiga(võib väita et jääger on mänginud siis ennem juba tugevamas liigas) on tasemelt kõvasti tugevamad. keegi ei imestaks, aga kui ta oleks mõnes neis ju põhimees. rangers on küll nimena ehk uhkem, kuid tase kipub olema umbes hollandi keskmikega võrdne siiski....
        Ehk siis 2008 aasta Euroopa Liiga (tol ajal Uefa Cup) finaali jõudmine ning 2009/2010, 2010/11 meistriteliiga alagrupiturniiril on puhas juhus ning hollandi keskmikud on kõik piisavalt hea tasemega, et sarnaseid tulemusi näidata?

        Kommentaar


          Rangersi tase pole tõepoolest ülemäära kõrge ja sama jutt ka Celticu kohta. Mis puudutab Gersi finaali jõudmist, siis see oli selline ühekordne paugutamine kus betoonkaitse baasil ja üksikutele kontratele tuginedes nõnda kaugele jõuti. Aga selliseid ühekordseid õnnestujaid on ennegi olnud nagu Boro 2006 aastal. Mingist ülemäärasest kvaliteedist ikka tänasel päeval rääkida ei saa, mida kinnitab ka juba CL eelringis nii Malmöle (keda AZ siis grupis võitis) kui hiljem EL play-offis Mariborile allajäämine. See on täna Rangersi tegelik tase. Celtic kaotas eelmine aasta EL-s just sellisele Hollandi keskmikule Utrechtile kahe mängu kokkuvõttes 1:4, seega metssea hinnang oli üpriski tõepärane.

          Kuid kindlasti on Jäägrile suureks eesmärgiks lepingu saamine, mis võib tõepoolest ka õnnestuda. Stiimul on kindlasti CL koht sest sügisel veel saab Śotimaa omale seal 2 kohta, kuid järgmisest hooajast kahaneb see vaid ühele, mis näitab tegelikult SPL tegelikku seisu. Praegused punktid kõik vanade tulemuste baasil. Isiklikult pean eestlasest pallurite klubidest nii AZ, Wislat kui ka Vitesset tugevamaks-Rostov, Karpatõ ja Amkar on ehk 50-50 kus ühel päeval võib võita üks ja siis teisel teine.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            just nii, ma üldse ei taha kuidagi halvustada mingit moodi klubi või öelda, et ei peaks minema, absoluudselt vastupidi, aga rääkida, kui kõige kõrgemast tasemest, kus eestlane kaasa lööb, on siiski ülepingutatud. seda enam annab see lootust, et saab ja lööb seal ka läbi.

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Isiklikult pean eestlasest pallurite klubidest nii AZ, Wislat kui ka Vitesset tugevamaks-Rostov, Karpatõ ja Amkar on ehk 50-50 kus ühel päeval võib võita üks ja siis teisel teine.
              Väga spekulatiivne muidugi. AZ on kindlasti hetkel parem, pole kahtlust...ülejäänud seltskonna osas ma ei julgeks seda väita. Rostov oleks tõenäoliselt klubi, keda Rangers võidaks 10-st 8-l korral (samuti väga spekulatiivne väide).

              Ma puht uudishimust küsin, et mille alusel sa Wisla kõrgemale pulgale asetad kui Rangersi?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Väga spekulatiivne muidugi. AZ on kindlasti hetkel parem, pole kahtlust...ülejäänud seltskonna osas ma ei julgeks seda väita. Rostov oleks tõenäoliselt klubi, keda Rangers võidaks 10-st 8-l korral (samuti väga spekulatiivne väide).

                Ma puht uudishimust küsin, et mille alusel sa Wisla kõrgemale pulgale asetad kui Rangersi?
                Wislal on ju Dudu Biton. "midfielder" ja "metssiga", mis ma tegelikult öelda tahan, on see et arvestades Rangersi väga võituderohket ajalugu ning ilmselt meeletut tuntust maailmas, rangersi-celticu derbid, mis siiani väga erilised, siis ühe või kahe mängu järgi (kaotused siis Malmöle või Mariborile) ei näita ju, et nad samal tasemel sloveenia või rootsi liiga keskmikega on. Kui Levadia võitis Wislat euroopa või meistriteliigas, siis võib samamoodi öelda, et oli õnne nagu ka ilmselt Malmöl ja Mariboril (kahjuks mänge ei näinud). Vaatamata siis niiöelda küllaltki "halvale?" hetkeseisule, ei tohiks unustada Rangersi ajalugu, mis tõstab nad ette AZ-st, Wislast, Amkarist ja teistest (eestlaste) klubidest. Rangersis on mänginud oma parimas eas ju van Bronckhorst, Laudrup, Gascoigne, Pršo, Boyd, de Boer - nimed, millest reaalselt enamik klubisid ilmselt unistab. Ühesõnaga, mis ma öelda tahan, et Rangers on selline klubi, mis oskab karikaid võita ning neil on väga suured ootused seetõttu panna ja kui Jääger teenibki lepingu ja võidab algkoosseisu koha, siis on see esimene eestlane (peale Poomi arsenalis), kellel siis reaalselt võimalik oma klubikarjääri ajal karikaid võitma. Ehk siis ühe lausega, et ilmselt see on siiamaani kõige parem klubi, kuhu eestlane oma jala võib panna.

                Kommentaar


                  ei ole absoluudselt nõus, mis karika see rangers võidab siis peale shoti oma?!!!

                  Kommentaar


                    pealegi, mis parimas eas? ei old ju! pealegi, millal? ammu!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Väga spekulatiivne muidugi. AZ on kindlasti hetkel parem, pole kahtlust...ülejäänud seltskonna osas ma ei julgeks seda väita. Rostov oleks tõenäoliselt klubi, keda Rangers võidaks 10-st 8-l korral (samuti väga spekulatiivne väide).

                      Ma puht uudishimust küsin, et mille alusel sa Wisla kõrgemale pulgale asetad kui Rangersi?
                      Wisla nõrk koht on muidugi nende suhteline ebastabiilsus mis kvaliteeti koomale tõmbab. Samas on nad parimal hetkel võimelised ka endast tugevamatele lahingu andma. Poola liiga usun on hetkel juba SPL-st tasemelt üle ja Wisla kui üks tipppunte ja valitsev meister peaks ka terake parem olema. Kuigi vahe on ülimalt minimaalne. Võib olla kümnest mängust oleks bilanss üsna võrdne kuid hetke seisuga ka eurosarja mänge silmas pidades ja mõlema liiga üldist taset arvestades panen poola satsi sutsu ette. Samas võib see juba järgmisel hooajal muutuda. Vitesse asetaksin võib olla isegi Wislast ette. Silmas pidades nende talviseid oste eriti Jonathan Reisi kes on potensiaalilt võib olla parim Eredivisie ründaja ja usun Arnhemi punt võib lähiaastail juba stabiilselt eurosarja kohtadele pallida.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                        Wislal on ju Dudu Biton. "midfielder" ja "metssiga", mis ma tegelikult öelda tahan, on see et arvestades Rangersi väga võituderohket ajalugu ning ilmselt meeletut tuntust maailmas, rangersi-celticu derbid, mis siiani väga erilised, siis ühe või kahe mängu järgi (kaotused siis Malmöle või Mariborile) ei näita ju, et nad samal tasemel sloveenia või rootsi liiga keskmikega on. Kui Levadia võitis Wislat euroopa või meistriteliigas, siis võib samamoodi öelda, et oli õnne nagu ka ilmselt Malmöl ja Mariboril (kahjuks mänge ei näinud). Vaatamata siis niiöelda küllaltki "halvale?" hetkeseisule, ei tohiks unustada Rangersi ajalugu, mis tõstab nad ette AZ-st, Wislast, Amkarist ja teistest (eestlaste) klubidest. Rangersis on mänginud oma parimas eas ju van Bronckhorst, Laudrup, Gascoigne, Pršo, Boyd, de Boer - nimed, millest reaalselt enamik klubisid ilmselt unistab. Ühesõnaga, mis ma öelda tahan, et Rangers on selline klubi, mis oskab karikaid võita ning neil on väga suured ootused seetõttu panna ja kui Jääger teenibki lepingu ja võidab algkoosseisu koha, siis on see esimene eestlane (peale Poomi arsenalis), kellel siis reaalselt võimalik oma klubikarjääri ajal karikaid võitma. Ehk siis ühe lausega, et ilmselt see on siiamaani kõige parem klubi, kuhu eestlane oma jala võib panna.
                        Nõus et Rangers võidab karikaid, kuid 99 % lise tõenäosusega on nendeks karikateks SPL tiitel, ning Śoti mõlema karikasarja võidud. Euroopas oleks Euroopa Liiga play-offi jõudmine hea saavutus (eelmine aasta 16 hulgas ehkki taas oma tavapärase ülimalt kinnise mänguda sinna jõuti ning paljuski ka õnne toel).

                        Need nimed keda välja tõid mängisid siis Ibrox Parkil kui Rangers oli veel natuke arvestatavam tegija just Euroopas. Kohalikus SPL-s on tase niivõrd masendavalt kehv, et seda ei saa kuidagi mingiks kvaliteedi näitajaks tuua. Samas on AZ-s üsnagi ligilähedase tasemega mängijaid ajaloo jooksul mänginud (alustades Shota Arveladzest lõpetades Philip Cocu, Louis van Gaali, Bert van Marwijki ja paljude Hollandi koondislastega).

                        AZ saavutused euroopas pole samuti teps mitte viletsad-1981 uefa cupi finalist, 2005 sama sarja poolfinalist, 2007 sama sarja veerandfinalist. Kuigi Rangers on oma mastaapidelt suurem klubi (nii finantsiliselt kui karikate arvult) kuid praegusel hetkel on AZ kohe kindlasti neist tasemelt üle.

                        Poomi Arsenalis olemine (pigem nimetaks seda niimoodi) mitte reaalne panuse andmine nii liigas kui CL-s on siiski üsna omamoodi nähtus. Iseenesest on muidugi tore kui meie mees saab nii suures klubis lepingu kuid kõik peale seda tehingu eufooriat mis järgnes oli ju sisuliselt ümmargune null ehk teisisõnu ma pooldaks pigem varianti kui nt Klavan (ainus reaalne śanss ilmselt lähiajal) mängiks ütleme kuskil Bundesliga top 6 satsis ja oleks seal kindel põhimees kui olla absoluutses euroopa tippklubis igavesti pingile naelutatud ja nö lihtsalt asenduspallur, kellele mingeid lootusi ei seata.

                        Parim klubi kuhu eestlane on kuulnud on jah Arsenal, kuid AZ on Rangersist eespool kohe kindlasti. Ka Vitesse on neile väga lähedal, eriti praegune kooslus.

                        PS. Kuid vaatamata nendele klubide tugevuse võrdlemisele oleks mul loomulikult hea meel kui Jääger lepingu saaks. Oma senise karjääri jooksul pallitud klubidest kahtlemata tugevaim sats kindlasti ning mängida klubis kes pallib alati tiitlile on juba iseenesest mängijale ülim motivaator. Pole ju ta peale Eesti meistritiili ühtegi liigatiitlit võitnud. Oleks päris korralik saavutus tulla Śoti meistriks. Hollandi (Klavan) ja Taani (U.Rooba) meistritiitlite kõrval oleks see kindlasti kolmas liiga mille meistriks kroonimine tunnustust vääriks (ka rahvusvahelis plaanis).
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          see, et meie mängijad saaksid kusagile tugevamatesse liigadesse pakuks et on puhtalt agentide taga. mängija ei saa minna tugevamatesse liigadesse, kui pole agenti kel puuduvad kontaktid.
                          vaata näiteks sellist agentuuri nagu GestiFute ja Jorge Mendest. märksõnaks Bebe...
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            see, et meie mängijad saaksid kusagile tugevamatesse liigadesse pakuks et on puhtalt agentide taga. mängija ei saa minna tugevamatesse liigadesse, kui pole agenti kel puuduvad kontaktid.
                            vaata näiteks sellist agentuuri nagu GestiFute ja Jorge Mendest. märksõnaks Bebe...
                            Täpselt!! Sada protsenti nõus. Seni kuni enamuse Eesti jalgpallurite agendiks on Lehiste ja ülejäänute omaks Välja või kes iganes, on seis pehmelt öelda lootusetu. Mõni üksik on saanud õnneks ka välismaa agendi, kuid ka nemad on kahjuks suhteliselt teisejärgulised tegijad ning ei oma häid kontakte.

                            Kommentaar


                              no absoluudselt nõus midfielderiga. ma toonitan veelkord, et ei aja mingit jonni, ei taha halvustada klubi ega liigat, vaid veidi jahutada eufooriat. fännide mõttes, traditsioonide mõttes on tegemist absoluudselt kõva sõnaga euroopas ja meie mehe kuulumine sinna oleks kõva sõna. igaljuhul hoian pöialt, et nii läheb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                no absoluudselt nõus midfielderiga. ma toonitan veelkord, et ei aja mingit jonni, ei taha halvustada klubi ega liigat, vaid veidi jahutada eufooriat. fännide mõttes, traditsioonide mõttes on tegemist absoluudselt kõva sõnaga euroopas ja meie mehe kuulumine sinna oleks kõva sõna. igaljuhul hoian pöialt, et nii läheb.
                                Aga mööna, et kui sul oleks valida, kas näha Enarit edaspidi Rangersi või Wisla särgis, siis konkurentsitult jääks esimene valik peale. Isegi kui Wisla ja Ekstraklasa on oma tasemelt tugevam (mitte küll minu arvates).

                                Ma ei tahagi väita, et Rangers on mingi eriline power horse Euroopa jalgpallis. Muidugi mitte, nagu ka Celtic. Tõenäoliselt elab Old Firm hetkel üldse kõige säratumat aega oma lähiajaloos üle.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X