320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäksi teema kuidagi väga vaikseks jäänud. Mida need inglased nii kaua mõtlevad, väga heal tasemel mees tasuta saadaval. Millal see tasuta üleminekute aken inglismaal kinni läheb?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Ma kahtlsutan juba, et läheb Aalesundi tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
        Ma kahtlsutan juba, et läheb Aalesundi tagasi.
        näib, et sa teadsid midagi, mida teised tol hetkel ei teadnud..

        Kommentaar


          Võibolla teen liiga, aga kaks naljakat lugu.
          - "Enar on Leedsis," ütleb agent. "Ma lendan ise ka sinna kohe." Helistab Postimehe tundmatuks jääda sooviv ajakirjanik seejärel Enarile. Enar ütleb: "Ma olen Glasgow's ikka..." Suur arusaamatus.
          - Täna tuleb Delfi ajakirjanik ühe tundmatuks jääda sooviva Päevalehe ajakirjaniku juurde ja küsib nõu: "Reim ütleb, et Jääger ei tee nendega enam trenni ja lendas Norrasse, aga agent ütleb, et teeb ikka Floraga trenni edasi. Mis ma teen?" Päevalehe ajakirjanik räägib esimese loo ja ütleb, et kirjuta, et Jääger on Norras.

          Kommentaar


            no pole see Jäägeri agent tõsiseltvõetav vend. need Lehiste/Välja ajad võiks lõplikult möödas olla ning koondisele olulised tegelased võiksid endale normaalsed agendid sebida. flopp, rsk

            Kommentaar


              Naljakas, et teda sinna veel juba kolmandat korda tagasi voetakse. F2nnide ja teiste mangijate hulgas vaevalt see populaarsust kasvatab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Laz Vaata postitust
                Naljakas, et teda sinna veel juba kolmandat korda tagasi voetakse. F2nnide ja teiste mangijate hulgas vaevalt see populaarsust kasvatab.
                Kui ma käisin mwellis spordipubis, siis oli seal üks Aalesundi fänn. Nimelt oli Aalesund kohtunud Mwelliga kusagil Euroopa mängus ja fännide vahel tekkis side. Tema jaoks oli Jääger justkui reetur, sest klubi olla temale kõike pakkunud, aga Jääger otsustas tasuta uttu tõmmata. Ehk kindlasti saab see raske olema, aga usutavasti saab selline tööloom andeks.

                Kommentaar


                  Kas tuleb ka 4 kord? Suvel on mees vabaagent ja otsib uut klubi ,kuigi kõik klubid teda tahavad siis jääb ikkagi lepingust ilma ning Aalesund võtab mehe jälle tagasi
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kas tuleb ka 4 kord? Suvel on mees vabaagent ja otsib uut klubi ,kuigi kõik klubid teda tahavad siis jääb ikkagi lepingust ilma ning Aalesund võtab mehe jälle tagasi
                    Oot, ma sain aru, et aasta lõpuni leping, mitte suveni, ehk siis järgmine talv on deja vu. Või õnnestub suvel klubil rahaks teha? Igatahes võitsid vist see aasta Norra karika, miks mitte Euroopa liiga alagrupiturniirile pääseda või Alesundi puhul utoopiline?

                    Kommentaar


                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Aalesund on Jäägeri puhul nagu mõni vana naine, kelle juurde ta kogu aeg tagasi läheb. Proovib kogu aeg neid uusi, nooremaid ja paremaid tšikke, Aalesund pettud, kuid on ikka see, kes vana head Enarit ainsana tahab.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          tark valik ses mõttes,et norras on veel piisavalt raha,mida mujalt ei leia. Eks aasta pärast võib jälle ju proovida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui ma käisin mwellis spordipubis, siis oli seal üks Aalesundi fänn. Nimelt oli Aalesund kohtunud Mwelliga kusagil Euroopa mängus ja fännide vahel tekkis side. Tema jaoks oli Jääger justkui reetur, sest klubi olla temale kõike pakkunud, aga Jääger otsustas tasuta uttu tõmmata. Ehk kindlasti saab see raske olema, aga usutavasti saab selline tööloom andeks.
                            Samas kiideti teda taevani, et ta Šotimaale saaks, tasuta.

                            Kommentaar


                              väga nõrk

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                Samas kiideti teda taevani, et ta Šotimaale saaks, tasuta.
                                Fännid pole klubi juhtkond. Kahjuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X