320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantastiline päev meie jaoks.

    Tänu Lindpere väravale võideti, lõpus oleks peaaegu tema poolt ka 2:0 tulnud, aga pole hullu...valiti vähemalt mängu parimaks siis. :P
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Joel Lindpere 1:0 FC Toronto siis jäigi lõppseisuks. Lindpere lõi veel 90+3 ka värava, aga kohtunik nägi käega mängu kuskil. Kordusi kahjuks ei näidanud (või siis ei pannud mina tähele), seega kindel ma pole. Lindpere läks veel peale lõpuvilet kohtunikelt aru pärima, et kust selline otsus.
      Üldiselt väga korralik partii taaskord Joelilt, töötas palju nii kaitse- kui ka ründefaasis. Kui tiimikaaslased palli kaotasid oli enamasti tema see, kes palli tagasi võitlema spurtis. MOM tiitli sai ka Lindpere täiesti õigustatult

      Algselt postitas Kommentaator mängul
      I'm sure the NYRB coach is happy, that Joel Lindpere turned down the international call from the Estonian National Team.


      Kommentaar


        Highlights: http://www.mlssoccer.com/videos?catid=1822&id=7762

        Kommentaar


          Taaskord hea mäng Lindpere poolt.

          Kommentaar


            Joel Lindpere was voted Man of the Match by the way. You all must be proud Estonian's today lol

            Kommentaar


              Intekad ka peale mängu siin: http://www.youtube.com/user/RedBullsReader#p/a

              Kommentaar


                mida tegi Henry ennem väravat .. masterclass lihtsalt
                noob

                Kommentaar


                  Algselt postitas synapse Vaata postitust
                  mida tegi Henry ennem väravat .. masterclass lihtsalt
                  Eks see näitas vastaste kaitsemängu olematut taset ka, Hispaanias vaevalt et selline asi läbi oleks läinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas synapse Vaata postitust
                    mida tegi Henry ennem väravat .. masterclass lihtsalt
                    hoidis palli üle.. niimoodi nimetatakse seda.

                    Kommentaar


                      Oper oleks sealt mööda löönud

                      Kommentaar


                        Alles nüüd avastasin ,et härra Mista on vahepeal ka MLS-i kolinud Deportivo juurest. Aga tubli töö taas meie mehelt!

                        Kommentaar


                          krt eile sain tast video valmis, nüüd jäi see kahjuks välja

                          Kommentaar


                            Henry on ikka haige vend seal, passis pikali maas ja kui värav oli löödud siis ikka vehkis kätega, et viga ja vaata mis mulle tehakse,ego.
                            Lindperelt ilus koll
                            ManU ja Brasiilia toetaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xewex Vaata postitust
                              Henry on ikka haige vend seal, passis pikali maas ja kui värav oli löödud siis ikka vehkis kätega, et viga ja vaata mis mulle tehakse,ego.
                              Lindperelt ilus koll
                              Vehkis ikka pigem õnnest, et värav löödi.

                              Kommentaar


                                vehkis värava pärast, kuid ega ta samas õnnelik ka olnud, et teda nõnda kotiti.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X