320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elionpros
    Eesti saab kotti ju. Suva kas koos Joeliga või ILMA!
    STFU and GTFO!

    Kommentaar


      Algselt postitas elionpros
      Eesti saab kotti ju. Suva kas koos Joeliga või ILMA!
      Kas Itaalia vastu punkte võtta on utoopiline? Ise küsin-ise vastan, ei ole.

      Enne mängu pole mõtet valget lippu lehvitada. 90 minutit on ees ja pole need itaallased mingid üli-inimesed, et nendega mängida ei saaks.

      Ja kui nüüd Eesti kaotama peaks, siis oled muidugi esimene mees, kes kirjutab, et "ma ütlesin seda ju kohe".
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Aga tõenäosus,et me sealt punkte ei too on kahjuks suurem(realist). Ei andnud see mäng Fääri saartega ju eriti põhjust paremaks.Ei loe, kui ilusat mängu näitad, kui väravasse palli ikka 90min ei saa, siis on midagi valesti.

        Kommentaar


          Fääri Saartega mängus oli vahe see, et meie olime favoriidid. Kui me alatii 70% mängust kaitseme, siis rünnata ikka väga ei saa, meie leib ongi alati olnud kontrarünnakud. Fääride vastu oli asi vastupidi. Näiteks kontrarünnakud, Belgia vastu Vassiljev, Armeenia vastu Zenjov on meile just edu toonud. Üldjuhul aitab veel Raio meid standardolukordades. Ma arvan, et kui me Itaalia vastu saame oma meeskondliku kaitsetöö korda, siis on punkt võimalik.

          Kommentaar


            Kuigi hoian Eestile pöialt siis üks on kindel, kui tuleb Eestile viik või võit siis oleks see väga suur saavutus. Aga kui reaalne see on?

            Blabla. Joelita või ilma oli mõeldud neile, kes arvavad, et Joel Lindpere teeb selle mängu kuidagi toredamaks. Mängivad siiski kõik 11 mängijat. Ega Joelita neid ei oleks 10.

            Kellelt Joel selle koha ära võtaks? Võidu saanud põhikoosseisu ei vahetata ju.

            Sry, arusaamatuse pärast. Väljendasin ennast kiirelt ning valesti.

            Kommentaar


              Ott räägib 100% õiget juttu.

              Järgmisel reedel rivistub Eesti jalgpallikoondis Lilleküla murule EM-valikmänguks neljakordse maailmameistri Itaaliaga. Poolkaitsja Joel Lindpere sinisärkide rivvi ei kuulu, sest jääb USAsse, et aidata koduklubi New Yorgi Red Bullsi päev hiljem toimuvas liigamängus.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Kui meil väga veab, siis me MLS hooaja välisel ajal mõnes sõpakas ikka ehk näeme härrat veel mängimas Eesti eest. Aga samas on see lend ikkagi nii pikk ja Joel on juba vana ja mõni karjääri lõpetav vigastus võib tulla ja USA-s on veel nii palju osariike läbi käimata, mida saaks puhkuse ajal lahedalt teha ja ei tea kuidas nende lennupiletitega ikka on see asi ja... Aga kui ta saab ja viitsib siis ta ikka raudselt tuleb!

                Kommentaar


                  Kõlab täpselt nagu järjekordne tüdruk, kes "nojaaa ma tahaksin küll tulla, aga noh ma ei tea, kas ma jõuan ja mul on vaja veel essee valmis kirjutada ja mul tuleb õde külla, aga mõni teine kord kindlalt läheme kuhugi."

                  Kommentaar


                    Tähendab, ma olen kuulnud, et teistel on sellised probleemid. Mul kindlasti mitte.

                    Kommentaar


                      Naised ja Joel Lindpere... miks te mulle nii teete... MIKS MIKS MIKS


                      Kommentaar


                        Sa oma mõtekat teksti ühte postitusse ei suutnud ära mahutada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                          Sa on mõtekat teksti ühte postitusse ei suutnud ära mahutada?
                          Sa oma ühte posti midagi mõtekat ei suutnud ära mahutada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Sa oma ühte posti midagi mõtekat ei suutnud ära mahutada?
                            w/e mees.

                            See teema on liiga offtopic juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elionpros Vaata postitust
                              w/e mees.

                              See teema on liiga offtopic juba.
                              Tänu sinule. Kui puust ja siniselt ette teha, ma ütlesin seda, et kuigi Joel võib öelda, et ta tahab koondisesse tulla, siis tegelikult ta eriti ei taha. Nagu tüdrukud ei taha sinu koondisesse tulla.

                              Kommentaar


                                Lindperest: Hämmastab see, et tüüp ise pole midagi konkreetset öelnud. Võiks ju aru saada, et jalgpallikoondislasena pole ta mitte mingi emigrandist ehitaja/kalkunikitkuja(kuigi, jah, viimaste andmete kohaselt on palganumbrid on sarnased) vaid kodanik, kes võiks tunda väikest vastutust ka oma toetajate ees. Isegi kui ta otsus pole fänne rahuldav, siis oleks elementaarne seda vähemalt kuidagi seletada või vabandada.

                                PS! Räme OT: Jürvi-Hoolele plusspunktid ootamatult korraliku konstruktsiooniga nalja eest. Elionpros-ile "ignore".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X