320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aitab sellest teemast. Boikott Lindperele ja ei kirjuta siia teemasse rohkem keegi ja Peep Pahv ei lase Lindperest postimehes ka kirjutada enam. Boikott!!

    Kommentaar


      boikoteeriga oma ema.

      ilmselt on nüüd tagumine aeg osta juki nimega nyrbi särk.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        boikoteeriga oma ema.
        Ma küll nende emasid boikoteerima ei hakka.

        Joelist nii palju, et... eeh mul ükskõik.

        Kommentaar


          Ainuõige on, et Lindpere otsust TULEB MÕISTA. Kes sellest kohe kuidagi aru saada ei taha, nendele teadmiseks, et mõni aasta tagasi Kuutsemäel mäesuuska lastes valmistas inimestele hõõgveini olümpiavõitja Jaak Uudmäe, ja seda igapäevase rutiinse töö käigus, väsinud ilmega oli mees. Kõike raha pärast. Näiteid on veel, küllaga.

          Tahan öelda seda, et vennad, hakake sellest vihjest endale kerima tippsportlase elu ja tulevikuvaateid silme ette ning ehk jõuate arusaamisele, et kutil on hetkel elušanss, millest ei osanud mõnda aega tagasi isegi unistada. Kõrvutades teda näiteks hea jalgpalluri Siksten Kasimiriga ja paljude teiste tublide vaevlevate poistega, kellele palka järjekindlalt ei maksta, saab aru, kui karm on elu ning ka kullaaugust prügikasti ja vastupidi ei pruugigi pikk tee olla. Jätkem see asi rahule ja eks näis, mis tulevik toob. Jõhker materdamine on liiast, küll ta edaspidi tuleb, kui silmapaistvalt mängib. Kui ei, siis ei.

          Sattusin koos Lindpere ja Annistega käima Tenerifel paar aastat tagasi. Ja puhusime juttu. Võrrelge meeste seise täna. Mõlemad on tublid vutimehed, aga iial ei tea, kellele ja kuidas õnn naeratab ning kui sellest kinni võtta ei oska, siis mängid ju saatusega.

          Kui lisada see, et koondise mängujoonises on oht, et Lindpere võibolla ei kuulukski algkoosseisu, arvestada kõiki asjaolusid seoses tuleku-minekuga ning mõelda, et ehk me päris kõike ei teagi ja pommitame niisama huupi, siis ma ütleks küll, et Pahvi ja Järvela eestvedamisel mõttemalli võtnud seltsimehed on lühinägelikud ja elukogenematud. Tulge mõistusele, padupatrioodid, ja jutul lõpp.

          eston, võta mulle ka üks särk, näeme, siis klapime
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            tegelikult peaks üldse kogu spordi riigipoolse rahalise toetamise ära lõpetama.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Ainuõige on, et Lindpere otsust TULEB MÕISTA. Kes sellest kohe kuidagi aru saada ei taha, nendele teadmiseks, et mõni aasta tagasi Kuutsemäel mäesuuska lastes valmistas inimestele hõõgveini olümpiavõitja Jaak Uudmäe, ja seda igapäevase rutiinse töö käigus, väsinud ilmega oli mees. Kõike raha pärast. Näiteid on veel, küllaga.

              Tahan öelda seda, et vennad, hakake sellest vihjest endale kerima tippsportlase elu ja tulevikuvaateid silme ette ning ehk jõuate arusaamisele, et kutil on hetkel elušanss, millest ei osanud mõnda aega tagasi isegi unistada. Kõrvutades teda näiteks hea jalgpalluri Siksten Kasimiriga ja paljude teiste tublide vaevlevate poistega, kellele palka järjekindlalt ei maksta, saab aru, kui karm on elu ning ka kullaaugust prügikasti ja vastupidi ei pruugigi pikk tee olla. Jätkem see asi rahule ja eks näis, mis tulevik toob. Jõhker materdamine on liiast, küll ta edaspidi tuleb, kui silmapaistvalt mängib. Kui ei, siis ei.

              Sattusin koos Lindpere ja Annistega käima Tenerifel paar aastat tagasi. Ja puhusime juttu. Võrrelge meeste seise täna. Mõlemad on tublid vutimehed, aga iial ei tea, kellele ja kuidas õnn naeratab ning kui sellest kinni võtta ei oska, siis mängid ju saatusega.

              Kui lisada see, et koondise mängujoonises on oht, et Lindpere võibolla ei kuulukski algkoosseisu, arvestada kõiki asjaolusid seoses tuleku-minekuga ning mõelda, et ehk me päris kõike ei teagi ja pommitame niisama huupi, siis ma ütleks küll, et Pahvi ja Järvela eestvedamisel mõttemalli võtnud seltsimehed on lühinägelikud ja elukogenematud. Tulge mõistusele, padupatrioodid, ja jutul lõpp.

              eston, võta mulle ka üks särk, näeme, siis klapime
              Paremini ei saagi juttu kokku võtta!!! Hästi öeldud ja edu Jukile sinnapoole suurt lompi.

              Kommentaar


                Raivo vastus oli tõesti super, aga vaadake tõele näkku. Vaidlus kestab ikka edasi ja arvatatavasti läheb edasi ka peale Itaalia mängu .

                Kommentaar


                  Rohkesti sõltub ka kuidas suudab Eesti homme mängida, kui tuleb hea mäng siis kirutakse vähem ja vastupidi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Ainuõige on, et Lindpere otsust TULEB MÕISTA. Kes sellest kohe kuidagi aru saada ei taha, nendele teadmiseks, et mõni aasta tagasi Kuutsemäel mäesuuska lastes valmistas inimestele hõõgveini olümpiavõitja Jaak Uudmäe, ja seda igapäevase rutiinse töö käigus, väsinud ilmega oli mees. Kõike raha pärast. Näiteid on veel, küllaga.

                    Tahan öelda seda, et vennad, hakake sellest vihjest endale kerima tippsportlase elu ja tulevikuvaateid silme ette ning ehk jõuate arusaamisele, et kutil on hetkel elušanss, millest ei osanud mõnda aega tagasi isegi unistada. Kõrvutades teda näiteks hea jalgpalluri Siksten Kasimiriga ja paljude teiste tublide vaevlevate poistega, kellele palka järjekindlalt ei maksta, saab aru, kui karm on elu ning ka kullaaugust prügikasti ja vastupidi ei pruugigi pikk tee olla. Jätkem see asi rahule ja eks näis, mis tulevik toob. Jõhker materdamine on liiast, küll ta edaspidi tuleb, kui silmapaistvalt mängib. Kui ei, siis ei.

                    Sattusin koos Lindpere ja Annistega käima Tenerifel paar aastat tagasi. Ja puhusime juttu. Võrrelge meeste seise täna. Mõlemad on tublid vutimehed, aga iial ei tea, kellele ja kuidas õnn naeratab ning kui sellest kinni võtta ei oska, siis mängid ju saatusega.

                    Kui lisada see, et koondise mängujoonises on oht, et Lindpere võibolla ei kuulukski algkoosseisu, arvestada kõiki asjaolusid seoses tuleku-minekuga ning mõelda, et ehk me päris kõike ei teagi ja pommitame niisama huupi, siis ma ütleks küll, et Pahvi ja Järvela eestvedamisel mõttemalli võtnud seltsimehed on lühinägelikud ja elukogenematud. Tulge mõistusele, padupatrioodid, ja jutul lõpp.

                    eston, võta mulle ka üks särk, näeme, siis klapime


                    Uudmäe näide ja Lindpere on küll natuke kaks liiga erinevat asja või mis?

                    Mina ja paljud teised on pettunud Lindperes,sest rahvusmeeskonna esindamine on auasi.
                    "See aasta ma koondist ei aita".
                    Aga järgmine aasta kui bullsis pingipoiss oled ja vaja ennast näidata siis aitad?
                    Tänan ei.Vilet saad kui nüüd tagasi tuled.


                    Raivo19.

                    Kas teised mängijad kõik kes koondist esindavad mängivad siis saatusega iga mäng?NY pole siiski kuupeal ja paljud teised reisivad isegi sõprusmängudeks.

                    Ärge tehke maha teda,sest võibolla me ei tea kõike on ka jama.Miks sa siis kaitsed teda kui me võibolla ei tea kõike?Võibolla ta lihtsalt saatis koondise perse krt seda teab,sest võibolla me ei tea kõike...

                    Ma oleks rahul olnud ja mitte vingunud kui ta oleks normaalse avalduse teinud eesti fännidele,et lõpetab rahvusmeeskonna eest mängimise kuni karjääri lõpuni kuna vanus juba selline ja vaja ennast majanduslikult kindlustada või misiganes see põhjus oli tegelikult mitte,et see aasta ma ei esinda koondist.

                    Igasugune austus Lindpere vastu on minul ja paljudel teistel igatahes kadunud.
                    Halba talle ei soovi.Mingu tal hästi oma klubis aga Eesti eest mängimas näha ei taha teda enam kunagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Graeme Vaata postitust

                      Igasugune austus Lindpere vastu on minul ja paljudel teistel igatahes kadunud.
                      See, et 10 tüüpi siin ahastuses on, ei tähenda seda, et paljudel teistel Lindpere vastu austus kadus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                        See, et 10 tüüpi siin ahastuses on, ei tähenda seda, et paljudel teistel Lindpere vastu austus kadus.
                        Kui juba ainuüksi siin foorumis 10 ahastuses on siis mnjah....kadus ikka paljudel.
                        Keegi võiks mingi polli teha sel teema.

                        Kommentaar


                          seisukohta votmata utleks ehk niipalju...

                          lugedes siin naiteks Raivo19 motlemapanevat postitust, et eks tegelt see naitab ka uhiskonna vaartusi. meil siin Eestis selline patriotism on ikka suht olematu. isegi ju koondise kodumangudel tihtipeale pooldatakse hoopistukkis suuri ja nimekaid vastaseid. ja no mis me siis ka mangijatelt ootame. nii moneski teises riigis on oma lipu esindamine puha. ja selline leebe patriotism meil ei ole spordis ju ainult jalgpallis, vaid ka muudel spordialadel ja ka teistes eluvaldkondades. paljud teist naiteks sojaolukorra puhul jaaksid oma kodumaad kaitsma? Kardan et enamus tungleks lennujaamas.

                          kui riik paneb kusagil voistlusel valja riigi esinduse, siis see peaks ikka koosnema riigi parimatest esindajatest antud alal. eriti Eesti sugune vaikeriik, kus valik suht ahtake ja toeliselt andekaid sunnib pea iga 100 aasta tagant. sellisel juhul oleks loobumine pohjendatud kui on olemas samavordvaarne asendusvariant.

                          ja noh neid raha ja kuulsuse parast sportinud ja ka riiki esindanud sportlasi on ka ju nahtud. hea naide naiteks oli siin just Deco. tuli Brasiiliast Portugali. tegi oma too ara ja naases tagasi. suutis isegi esindada Portugali varve. sedagi puhtalt raha parast ja loomulikult ka voimaluse parast mis talle osaks langes. palju ta seal sudamega mangis teab ta ainult ise. Brasiilia eest ta voib olla ta ei olekski kunagi saanud mangida. samasse kategooriasse lahevad ka need keenia jooksjad, kes araabiamaid esindavad jne..

                          miks ise hetkel seisukohta ei vota on eelkoige info puudulikus- mis selle otsuse ikkagi tagas. samas tuleb todeda et selline info puudulikus on kindlasti Lindperele hetkel kalliks maksma lainud, mis puudutab just mainet.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Seni ei ole sõna võtnud, aga visanud siiralt kopa ette kõik see laim.
                            Ka mina tulihingelise koondise fännina lootsin, et Lindpere tuleb Eestit esindama, aga lugedes, et ei tule ei nutnud ma pisaraid silmist. Mina isiklikult pooldan Lindperet, sest seniste koondisemängudega on ta mulle sümpaatse mulje jätnud ja isegi sümpaatsema NYRB eest mängides. Ootan siiani õhtuti mänge, olen üleval, elan kaasa, ehk mängib järgmine aasta. Tõsiselt solvunud olen tüüpides, kes käituvad nagu 16 aastased Bieberifännid muutes enda arvamust mängija ja kõige suhtes iga nädala, kahe tagant. Otsustage ära ja kõik.
                            Edit -NYRB särgist olen ka huvitatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Claim Vaata postitust
                              Otsustage ära ja kõik.
                              Otsustage ära ja kõik? See on kõige lollim suhtumine, mis ükskõik mille kohta olla saab. Otsustage ära ja kõik. Otsustage ära ja kõik. Mis siis kui midagi muutub? Otsustage ära ja kõik. Otsustage ära ja kõik. Otsustage ära ja kõik. See on ju täieliku idioodi arvamus. Otsustage ära ja kõik.

                              Kommentaar


                                Miks idioodi? On siis parem iga 2 nädala tagant drastiliselt enda arvamust muuta? Äärmusest äärmuseni ei saa arvamus nädala-kahega muutuda kui sa just idioot ei ole ehk? Ma saan aru, et sa ei lepi Joeli otsusega, aga sa ei pea teda sõimama või endast lolli muljet jätma siin foorumis.
                                Muide see otsustage ära oli siin inimeste kohta, kellelt ei ole aru saanud millist teed pidi minnakse, kas toetatakse otsust, mõistetakse otsust või ei saada otsusest aru. Ja kui sa tundsid end isiklikult puudutatuna oled sina idioot, mitte mina, aitäh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X