320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    M 007 rääkis sellest siin juba paar kuud tagasi, siis keegi ei uskunud.
    Ma arvan, et enamus siiski vaikides uskus, väga suurt "SEE EI OLE NII!" karjumist ma küll ei mäleta.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ütleme nii, et suurem osa koondislasi poleks sellisele lepingule oma varesehaake alla visanud, aga eks iga mees elab oma elu.
      Ma kahtlen selles tõsiselt. Pool Eestit on suure palga lootuses Soome ehitama sõitnud. Raha kaalub üles igasuguse patriootlikkuse. Siinjuures ei ole vahet, kas sa oled ehitaja või jalgpallur. Koondis ei anna purksiraha. Ja kui koondise pärast seatakse elatise teenimine ohtu, siis miks ta peaks seda tegema. Küll ta veel jõuab Küprosel päikest võtta. Kuid enne tuleb mõnusaks päikesevõtmiseks vajalik tagavara teenida. Mujal tal hetkel seda võimalust silmapiiril ei paista ja tõenäoliselt ei tule ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        raha...
        Minu jaoks ongi see kõige naljakam, et ta teeb seda raha pärast, aga tegelikult saab võrreldes meeskonnakaaslastega ainult sandikopikaid . Teeniks siis selliseid summasi, millega võiks elu ära kindlustada, siis oleks nagu veel mõistetav otsus.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Minu jaoks ongi see kõige naljakam, et ta teeb seda raha pärast, aga tegelikult saab võrreldes meeskonnakaaslastega ainult sandikopikaid . Teeniks siis selliseid summasi, millega võiks elu ära kindlustada, siis oleks nagu veel mõistetav otsus.
          Noh, kui palk väga suur pole, siis on ka see palgalisa üsna asjalik. Aga noh, mida mina ka tean. Kes ma olen üldse?

          Kommentaar


            ... veider et lepingu (eriti selle -lisa punkti) pakkujad pidid siis parajad oraaklid olema et selline punkt (mitte koondise esindamise eest lisa rull) kontrahti lisada ... kuna enne klubissse tulekut ja lepingu allkirjastamist ei olnud ju teada et Joel NYRB-s kohe algkooseisu koha kinnistab, meeskonna-staariks ja asendamatuks liikmeks kujuneb. Rüütli oma raadio intervjuus ütles et kui täna Juki Mikide-maal klubis pingil sitsiks siis poleks keegi teda ka kinni hoidmas ja pigem isegi oldaks rõõmsad kui Euroopas koondisega mängupraktikat saab .... tundub et siin on mingid kallutatud jõud mängus!!!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Minu jaoks ongi see kõige naljakam, et ta teeb seda raha pärast
              Aga mina olen nii sinisilmne ja tahan uskuda, et vähemalt 51% ei tee ta seda raha pärast, vaid põhjusel, et hing ihkab ennast Euroopas mõnes tugevas liigas proovile panna. Kuigi jah ka raha on kindlasti üks argumente.

              Kommentaar


                Euroopas silmapaistmiseks oleks ju valikmängud väga mõistlik koht. Mõistlikum kui mõni suvaline MLS peli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Euroopas silmapaistmiseks oleks ju valikmängud väga mõistlik koht. Mõistlikum kui mõni suvaline MLS peli.
                  Õige.
                  Mina küll ei tahaks eriti uskuda, et tal selline punkt lepingus on mis keelab koondisesse tulla.

                  Kommentaar


                    Miks? Reis on pikk ja see pole ju klubi huvides, et neil on rivis mängija, kes jätab mänge vahele ja on hiljem reisimise pärast rivist väljas. Kui klubi vähegi teadis, et Joelil alternatiivne polnud, siis said nad ju täiesti omatahtsi lepingut dikteerida.

                    Kommentaar


                      No poleks lihtsalt uskunud, et Joel laseb endale nii pähe istuda. Tahaks ära oodata mis Jeol vastab sellise avalduse peale kui üldse võtab sõna..

                      Kommentaar


                        pole kahjuks meerikamaa lepingutega kursis, kuid hollikast rikutuna eeldan, et stamp-lepingud sisaldavad tülemüüre kõikvõimalike ohtude, üllatuste vältimiseks. top gear usas na miin.
                        poleks mingi ime, kui ta pani sõrmejälje paberitele vaadates ainult dolla-dolla bill yo numbrit... olles harjunud euroopas kehtivate tüüpiliste kokkulepetega.
                        ja siis ühel hetkel avastas või öeldi, et kuhu sa nüüd meil lähed. nuh variante jagub
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mulle tundub asi nii, et see leping on hiljem sõlmitud, mitte kohe üleminekut teostades. Ja eks see otsus oli ikkagi teadlik.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            pole kahjuks meerikamaa lepingutega kursis, kuid hollikast rikutuna eeldan, et stamp-lepingud sisaldavad tülemüüre kõikvõimalike ohtude, üllatuste vältimiseks. top gear usas na miin.
                            poleks mingi ime, kui ta pani sõrmejälje paberitele vaadates ainult dolla-dolla bill yo numbrit... olles harjunud euroopas kehtivate tüüpiliste kokkulepetega.
                            ja siis ühel hetkel avastas või öeldi, et kuhu sa nüüd meil lähed. nuh variante jagub
                            Julgen arvata, et FIFA ei pea eriti lugu lepingutest, mis ei luba mängijat rahvuskoondise mängudele. Küllap on lihtsalt tegemist suusõnalise kokkuleppega, mida olude sunnil EJL aktsepteerib.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              See on natuke praegusest teemast mööda, kuid millal Joel viimati üldse Eesti koondises mängis. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Julgen arvata, et FIFA ei pea eriti lugu lepingutest, mis ei luba mängijat rahvuskoondise mängudele. Küllap on lihtsalt tegemist suusõnalise kokkuleppega, mida olude sunnil EJL aktsepteerib.
                                Mida EJL'il siin aksepteerida on. Joel on öelnud et ei tule ja kõik. Vägisi ei saa ju meest kohale tuua. Kui ei taha siis ei taha. Oleme senimaani temata hakkama saanud saame ka edaspidi. Pole nagu väga mõtet edasi heietada sellel teemal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X