320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eriklt Vaata postitust
    minu meelest pole mõtet küll nüüd nende kolme värava peale kohe nii ekstaasi minna et unistada juba mingi inglismaast, üks mäng ei näita sittagi seda enam et see mingi treeningmäng oli ..
    aga seda ei saa ju eitada et joel on inglise klubide huviorbiidis
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      nojah aga ei saa ka eitada et seni on mees siiski norras

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          aga seda ei saa ju eitada et joel on inglise klubide huviorbiidis
          milliste klubide orbiidis ta on? championshipi omade?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Teine ja kolmas värav olid minuarust ikka väga ilusti skooritud. Koondises mängides võiks ka ikka niimoodi peale kõmmutada, nagu ta seda tegi 3nda värava ajal.

            Aga kas mulle tundub, et seal veel mannetum seis seoses fännide arvuga, kui Eestis? Staadion oli küll igastahes täiesti tühi.

            Kommentaar


              Kontrollmäng kõigest ju. Kuid kas see, kes latti kõmmutas oli keegi teine?

              Kommentaar


                Jah vabandust, ei märganudki seda postitust kus öeldi, et kontrollmäng.

                Kommentaar


                  Väga kenad väravad ju Koondises ka nii ja tipp topp.
                  Meie koondislaste viga ongi see, et ei proovida piisavalt peale lüüa. Tarmo Kink ainult proovib oma kosmoselööke, aga hea seegi. Kõik peaksid vähemalt proovima.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    Kontrollmäng kõigest ju. Kuid kas see, kes latti kõmmutas oli keegi teine?
                    Keegi teine,Lindpere vahetati peale 3. väravat välja.

                    Tglt panid hämmastama Norra staadionid,taamal paistsid lumisde mäetipub,ülimõnus ikka,ainuke negatiivne asi on sealjuures kliima,mis sunnib paljudel klubidel kasutama kunstmuru.
                    Kui see pilt oli veel Aalesundist,mis siis veel Tromsos on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Aga kas mulle tundub, et seal veel mannetum seis seoses fännide arvuga, kui Eestis? Staadion oli küll igastahes täiesti tühi.
                      1000 inimest oli treeningmängul

                      Kommentaar


                        kõik kolm minu arust hästi löödud...
                        esimene oli minu arust kõige meiterlikum

                        Kommentaar


                          Teil näitab neid videosid? Mul ütleb, et Soome ip peale ei näita. Eesti ip pealt töötab siis ilusti või?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Teil näitab neid videosid? Mul ütleb, et Soome ip peale ei näita. Eesti ip pealt töötab siis ilusti või?
                            töötab töötab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Keegi teine,Lindpere vahetati peale 3. väravat välja.

                              Tglt panid hämmastama Norra staadionid,taamal paistsid lumisde mäetipub,ülimõnus ikka,ainuke negatiivne asi on sealjuures kliima,mis sunnib paljudel klubidel kasutama kunstmuru.
                              Kui see pilt oli veel Aalesundist,mis siis veel Tromsos on


                              Olin suvel Tromsøs ja siis oli seal kah külm, suve kohta. Nii 6-9 kraadi juuli keskel on natuke naljakas...
                              Ja juhuslikult oli ka Tromsø'l mäng ühel päeval, kui ma seal oli ja siis oli ikka terve linn jalkavaimustuses... Linnaliini bussid sõitsid ringi, klubi lipud küljes, tänaval müüdi igasugust klubistaffi ja suur osa rahvast käis klubi särkides ja/või sallidega ringi... Väga võimas pilt oli... Võrreldes sellega, mis siin toimub...
                              Tundub, et vaatamata külmale kliimale on seal ikka väga-väga korralik kultuur...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                milliste klubide orbiidis ta on? championshipi omade?
                                jah ja kui täpselt mäletan siis üks klubi oli Ipswich Town aga teised hetkel ei meenu
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X