320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas #25 Vaata postitust
    See tuli sulle üllatusena?
    Ei tulnud, lihtsalt kurb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
      Bundesliga on suisa maailmas enim jälgitav jalgpalliliiga ja üldse profispordiliigadest on ta maailmas keskmise publikuarvu järgi kolmandal kohal NFL'i ja mingi India kriketiliiga järgi
      OT:Ma tahaks ka kohe huvipärast vaadata, palju rahvas maailmas mis liigat jälgib , ehk jagad lehte ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Wikipedia aitab
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas hos7age Vaata postitust
          OT:Ma tahaks ka kohe huvipärast vaadata, palju rahvas maailmas mis liigat jälgib , ehk jagad lehte ?
          Minu info on pärit sellest artiklist:

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas hos7age Vaata postitust
            OT:Ma tahaks ka kohe huvipärast vaadata, palju rahvas maailmas mis liigat jälgib , ehk jagad lehte ?

            Kommentaar


              Lisaks sakslastele on Lindperele silm peale pandud ka mujal. «Huvi minu vastu on näiteks Venemaa meistriliigast. Pean lähiajal nendega läbirääkimisi pidama,» rääkis poolkaitsja. «Jaanuari esimesel nädalal on asjad minu jaoks hästi käima läinud.»

              Kommentaar


                Hansa lepingut ei paku.

                Kommentaar


                  http://www.fc-hansa.de/index.php?id=154&oid=10592

                  Lindpere jäi lepinguta.

                  Kommentaar


                    Mnjah, kui Saksamaale ei saa, võiks vähemalt Venemaale siirduda. Ikkagi tugevam tase kui Norras imo

                    Kommentaar


                      Kuradi sakslased. Donnerwetter. Ei sobinud neile Oper, pärast seda oli üks paremaid Roda põhimehi, ei sobi neile Joel. Arvan, et mingu Venemaale või Ukrainasse ja las sakslased palkavad edasi mingeid mehi Urugaisdest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                        Kuradi sakslased. Donnerwetter. Ei sobinud neile Oper, pärast seda oli üks paremaid Roda põhimehi, ei sobi neile Joel. Arvan, et mingu Venemaale või Ukrainasse ja las sakslased palkavad edasi mingeid mehi Urugaisdest.
                        Samamoodi ei sobinud neile Puri..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                          Kuradi sakslased. Donnerwetter. Ei sobinud neile Oper, pärast seda oli üks paremaid Roda põhimehi, ei sobi neile Joel. Arvan, et mingu Venemaale või Ukrainasse ja las sakslased palkavad edasi mingeid mehi Urugaisdest.

                          Ju siis Norra liiga baas polnud piisav lepingu teenimiseks.Sakslaste nõudlikkus mängumeeste kvaliteedi suhtes on üldtuntud.

                          Paljuski aitaks nende silmis meie mainet tõsta asjaolu kui satuksime nt. EURO 2012 loosimisel ühte gruppi. Kindlasti on meil vähe mehi, kes 1. Bundesliga taset välja veaks, kuid ise näen potensiaalis Klavanit seal pallimas, kuna ta suht noor ja juba 5 hooaeg tasemega Eredivisies oma pagasis olemas.

                          AZ rotatsioonis Ragnarist tagapool olev Kees Luyckx oli augustis uustulnuk Freiburgi huvisfääris ning usun ka meie mehe vähemalt sama taseme klubi vääriline olevat. Lisaks on traditsiooniliselt palju saksa skaute eredivisiest uusi pallureid noolimas.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Kes murraks saksasse sisse tegelt kah oleks hea ,kui keegi jala ukse vahele saaks.
                            Huvitav ,mis väljavaated Jukil nüüd edasi on ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Ütles, et ilmselt läheb Rostockist otse järgmisesse klubisse testima. Mingi Venemaa-variant olevat olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Sakslaste nõudlikkus mängumeeste kvaliteedi suhtes on üldtuntud.
                                Mnjah, üldjuhul küll, aga siin on ka omad agad. Kunagi Saksamaal olles kohalikud rääkisid, et Saksamaal on selline brasside kultus. Brasiillastel on lepingut palju kergem saada ainuüksi oma rahvuse alusel kui mistahes teistel.

                                Mõni jalgpallimaailmale täiesti tundmatu brass saab lepingu ilma mingite testideta.

                                Nii et päris nii see ka pole, et ainuüksi kvaliteet maksab. Tahes-tahtmata mängib siin ka regionaalne päritolu oma rolli. Eesti poiss peab 10 korda rohkem lepingu nimel pingutama kui mingi brass, isegi kui mängukvaliteedi vahe pole kaugeltki nii suur, kui üldse on.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X