320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis puutub nende Inglismaa satside Eestisse kutsumisele, siis Pohlak põhjenas seda eelmise aasta mais antud sport.err.ee on-line intervjuus nii, et taoliste mängude organiseerimine olla muutunud varasemast raskemaks, kuna mingid agentuurid olla mängu tulnud, kellega keerulisem asju ajada jne. Samuti olla Flora jaoks prioriteet minna ise välja selliste satsidega mängima, mitte neid niivõrd siia tuua.
    Muide, Pohlak üks seal intervjuus ka seda, et "Flora plaanib suvel mängida ühe mängu nii Inglismaal, Prantsusmaal kui Itaalias"... Nagu näha, ei õnnestunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
      Eurosport oli 98 sama levinud kanal kui Sky Sports vms kanal, mis igas kodus ei levi. Internetiülekanne oli siis veel aastatekaugusel...
      Nii lolli võrdlust pole ammu kuulnud. Sky Sports ei levi mitte kusagil Eestis. Eurosport oli 1998. aastal enamikes kaabel-tvga ühendatud kortermajades olemas. Isegi minu tollases hurtsikus Jõgeval.

      Ja too mäng oli kõva. Flora surus ka kaotusseisu jäädes kõvasti ja oli mitu võimalust viigistada.

      Video Flora juhtväravast:

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Nii lolli võrdlust pole ammu kuulnud. Sky Sports ei levi mitte kusagil Eestis. Eurosport oli 1998. aastal enamikes kaabel-tvga ühendatud kortermajades olemas. Isegi minu tollases hurtsikus Jõgeval.

        Ja too mäng oli kõva. Flora surus ka kaotusseisu jäädes kõvasti ja oli mitu võimalust viigistada.

        Video Flora juhtväravast:
        Sul oli olemas ja järeldad, et kõikjal oli, jah? Vale hinnang!

        Kommentaar


          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
          Sul oli olemas ja järeldad, et kõikjal oli, jah? Vale hinnang!
          Keegi pole öelnudki, et kõikjal oli, aga Eurosport oli siiski sel ajal Eestis kõige levinum SAT-TV spordikanal.

          Kindlasti vaatas seda AC Milan vs FC Flora mängu televiisorist oluliselt rohkem inimesi kui näiteks eelpool mainitud sõprusmänge kodutanumal Inglismaa meeskondadega.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Keegi pole öelnudki, et kõikjal oli, aga Eurosport oli siiski sel ajal Eestis kõige levinum SAT-TV spordikanal.

            Kindlasti vaatas seda AC Milan vs FC Flora mängu televiisorist oluliselt rohkem inimesi kui näiteks eelpool mainitud sõprusmänge kodutanumal Inglismaa meeskondadega.
            Minul ka Hiiumaal oli. Erinevalt näiteks Soome kanalitest.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kindlasti vaatas seda AC Milan vs FC Flora mängu televiisorist oluliselt rohkem inimesi kui näiteks eelpool mainitud sõprusmänge kodutanumal Inglismaa meeskondadega.
              See oli hüpermäng, kuid kolm mõtet:
              1) Samal ajal oli vist Eesti korvpallikoondise (või Kalevi) mäng. Ehk inimesed vaatasid tõenäoliselt pigem seda. Seega ma arvan, et vaatajate arv oli ikkagi päris madal.

              2) Mina pidin mängu nägemiseks minema Annelinna ema töökaaslase juurde (tolle mees vaatas teises toas just Eesti mängu, sellest ka meeles). Ehk kaabel oli pigem mingites linnakutes, eramaja elanikuna ei saanud ma sellest undki näha.

              3) Kui Urmas Kirs oli värava ära löönud, oli eetris umbes kolm sekundit vaikust ja siis kostis üks kommentaatoritest: "Like I said, ... it is going to be a very difficult game for AC Milan." Enne olid nad arutanud, et kas Oliver Bierhoff lööb Martin Reimi (keskkaitses!!!) vastu viis või enam väravat ning olid sellesama "very difficult game" väite peale mõnusalt naeru lagistanud.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                See oli hüpermäng, kuid kolm mõtet:
                1) Samal ajal oli vist Eesti korvpallikoondise (või Kalevi) mäng. Ehk inimesed vaatasid tõenäoliselt pigem seda. Seega ma arvan, et vaatajate arv oli ikkagi päris madal.

                2) Mina pidin mängu nägemiseks minema Annelinna ema töökaaslase juurde (tolle mees vaatas teises toas just Eesti mängu, sellest ka meeles). Ehk kaabel oli pigem mingites linnakutes, eramaja elanikuna ei saanud ma sellest undki näha.

                3) Kui Urmas Kirs oli värava ära löönud, oli eetris umbes kolm sekundit vaikust ja siis kostis üks kommentaatoritest: "Like I said, ... it is going to be a very difficult game for AC Milan." Enne olid nad arutanud, et kas Oliver Bierhoff lööb Martin Reimi (keskkaitses!!!) vastu viis või enam väravat ning olid sellesama "very difficult game" väite peale mõnusalt naeru lagistanud.
                Seda, kas tol päeval oli ka Eesti/Kalevi korvpallimäng, ma tõesti ei mäleta. Kindlasti pani see tollal põntsu vaatajatearvule, aga ma jään selle juurde, et televiisorist vaatas seda mängu oluliselt rohkem inimesi kui neid Inglismaa meeskondi siin staadionil.

                Igatahes järgmisel päeval rääkisid sellest Flora mängust paljud mu tuttavad, kes muidu jalgpalli üldse ei vaadanud ega vaata ka siiani.

                Ja see kommentaar, mille sa esile tõid, see on muidugi legendaarne.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  1) Samal ajal oli vist Eesti korvpallikoondise (või Kalevi) mäng. Ehk inimesed vaatasid tõenäoliselt pigem seda. Seega ma arvan, et vaatajate arv oli ikkagi päris madal.
                  Mis tähtis kossumäng see augusti lõpus ikka olla sai?

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib Eurovisioonil Soome lugu tegelt..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Mis tähtis kossumäng see augusti lõpus ikka olla sai?
                      Ma hakkasin mõtlema, et tänapäeva internet annab ju kõik vastused ja 2 minutilise otsimise järel oli selge, et mingit teleülekannet tõepoolest korvpallimängust sel päeval polnud. Mäng AC Milan- FC Flora toimus 29.08.1998 ja selle päeva telekava on siin, aga Kalevi spordihallis toimus nelja meeskonna korvpalliturniir, kus Eestit esindasid Nybit ja BC Tallinn. Need mängud aga olid lõppenud enne Flora kohtumise algust. Info siit

                      OT küll, sry Lindpere fännid. Aga nüüd on lahendus olemas.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Liiga pikale olete läinud selle OTga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Mul ei ole MLS-i vastu midagi, aga kui palju üldse kohaliku liiga mängijatest koondises põhirolli kannab? Vaid Donovan.
                          Ja lõpuks jäigi vaid Donovan +3.

                          Kommentaar


                            Et asi soiku ei jääks, visake vahelduseks mõned hääled Lindpere poolt kah.

                            All the latest MLS news, scores, stats, standings and highlights. Plus special coverage of US Soccer and Canada Soccer.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Bulls edenes ilma Lindpereta järgmisse ringi.

                              Kommentaar


                                Kes talle seal suuremad konkurendid on MLS-is, peale Ljungbergi muidugi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X