320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kristen Viikmäe (115/15)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    Kristen Viikmäe koduklubi Jönköpings Södra IF hoiab Rootsi Esiliigas 16. meeskonna seas 13. kohta 17. vooru järel. Viikmäe on mänginud 15 mängu - 12 põhis alustanud, 3 korda vahetusest sekunud, 6 korda välja vahetatud ja löönud 1 värava. Kuuldavasti soovib ta sealt lahkuda ja Eestisse naaseda.
    ei saa see häda mitte kuskil hakkama.alles oli nii rahul et sai parajalt pika lepingu piiri tagant.see kõik ikka kinnitab kui mõtetu mehega on tegu.krt ürita seal ennast näidata ja tõestada ehk siis saad parema lepingu.kui ta nüüd eestisse tagasi tuleb siis olen kindel et rohkem tal ei avane võimalust välismaale saada.kes tahab sellist ründajat kes vaid eesti liigas saab hakkama
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      ei saa see häda mitte kuskil hakkama.alles oli nii rahul et sai parajalt pika lepingu piiri tagant.see kõik ikka kinnitab kui mõtetu mehega on tegu.krt ürita seal ennast näidata ja tõestada ehk siis saad parema lepingu.kui ta nüüd eestisse tagasi tuleb siis olen kindel et rohkem tal ei avane võimalust välismaale saada.kes tahab sellist ründajat kes vaid eesti liigas saab hakkama
      Äkki kalju tahab?

      Kommentaar


        Algselt postitas tanielo Vaata postitust
        Äkki kalju tahab?
        ma ei usu et kalju tahaks oma meeskonna vaimu rikkuda mingi viikmäe näol.ainuke kes teda tahta võib on vaid flora
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          ma ei usu et kalju tahaks oma meeskonna vaimu rikkuda mingi viikmäe näol.ainuke kes teda tahta võib on vaid flora
          nojah, ega ma ei mõelnudki seda väga tõsiselt. tõenäolisem on, et flora ta jälle üles korjab või tuleb see teema hoopis Eesti madalamate liigade alla ümber kolida.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            ma ei usu et kalju tahaks oma meeskonna vaimu rikkuda mingi viikmäe näol.ainuke kes teda tahta võib on vaid flora
            Mismoodi see nende vaimu peaks rikkuma?Kaljul pole vast enam ründavasuunitlusega mängijaid vaja. Samas kui Teever peaks järgmisel hooajal lahkuma siis kes neid väravaid taguma hakkab?

            Kommentaar


              Felipe Nunes

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Mismoodi see nende vaimu peaks rikkuma?Kaljul pole vast enam ründavasuunitlusega mängijaid vaja. Samas kui Teever peaks järgmisel hooajal lahkuma siis kes neid väravaid taguma hakkab?
                No,Kaljusse teda küll eriti ei tahaks. Aga no eks flora oleks talle hea koht kuid varsti kippub seal ründajaid juba paljuks minema.
                >>

                Kommentaar


                  Iga hooaeg tuleb uusi noori peale, kes tahavad end tõestada. eks "vanakesed" taanduvad siis ajapikku amatöörideks madalamatesse liigadesse.

                  Kommentaar


                    Pigem Kalju kui Flora. tegelikult ka, ma kuskilt kuulsin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      Iga hooaeg tuleb uusi noori peale, kes tahavad end tõestada. eks "vanakesed" taanduvad siis ajapikku amatöörideks madalamatesse liigadesse.
                      Ennem lõpetab Viikmäe mängimise ära kui,et eesti teise liigase läheb ja floras vanu ründajaid polegi kes talle ruumi teeks. Muigugi Post võib ju ehk põhja maade poole liikuda vms.
                      >>

                      Kommentaar


                        lõpetabki nagu Kristal jms ning jätkab FC Toompeal jne satsis oma lõbuks

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et Viikmäe on tegelikult hea ja talendikas mängija, ta on lihtsalt valele positsioonile pandud, ta peaks kaitsja ehk olema? Väravaid ta kohe üldse ei oska lüüa.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ma arvan, et Viikmäe on tegelikult hea ja talendikas mängija, ta on lihtsalt valele positsioonile pandud, ta peaks kaitsja ehk olema? Väravaid ta kohe üldse ei oska lüüa.
                            Koondisekarjääri ta vist alustaski kas äärepoolikus või äärekaitses.

                            Kommentaar


                              Degerfors 2 - 3 Jonkoping S., Viikmäe 90 minutit

                              Kommentaar


                                Viikmäe oli täna äärepoolikus ja vahetati 70.minuti kanti välja.
                                Järgmisest hooajast tere Eesti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X