320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kristen Viikmäe (115/15)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Mis sul Üldse Viikmäe vastu on - selge see, et ta pole mänginud selisel tasemel nagu Oper ja Zelinski aga palju ta väravaid on löönud 16? praegused ilged ründestaarid Voskobonnikov ja Kink pole veel 10.
    näiteks minul pole viikmäega küll mingit vimma, eks ta ise teab, mis teeb ja kui talle meeldib, siis miks mitte, aga see on küll paha analoogia sul. viiekümneaastane on ka ilmselt rohkem keppi saanud, kui kolmekümnene, aga see ei tee veel nooremast luuserit ega vanemast sugutäkku.

    Kommentaar


      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
      näiteks minul pole viikmäega küll mingit vimma, eks ta ise teab, mis teeb ja kui talle meeldib, siis miks mitte, aga see on küll paha analoogia sul. viiekümneaastane on ka ilmselt rohkem keppi saanud, kui kolmekümnene, aga see ei tee veel nooremast luuserit ega vanemast sugutäkku.
      Uus suur seksoloog on rääkinud...hau

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        lihtsale küsimusele sa vastata siiski ei suutnud....pealegi ei ole küsimus niivõrd selles, kus ta ennem mänginud on, vaid kus ta praegu mängima hakkab. kas sinu arvates peaks siis teatud mängijaid kutsuma elu lõpuni koondisesse, kuna nad on pikalt välimaal mänginud?ma tahaks küll loota, et eesti koondise tase on natuke kõrgem, kui euroopa keskmiku kolmas liiga.
        Enda meelest vastasin küll väga lihtsalt. Koondisesse saavad need, kes on hetkel tugevaimad. Kui ta on teistest mängijatest parem, siis ta ka pääseb koondisesse. Ma usaldan valiku tegemisel ikkagi professionaali, kelleks on koondise peatreener. Ma ei ole isegi mitte poole sõnaga väitnud, et ta peaks nüüd elu lõpuni koondisesse kuuluma. Kui mõni tüüp suudab temast paremini mängida, siis ta ka saab koondise kutse Viikmäe asemel. Lihtne ja selge. Kellegi suvalise lällamine puujalgadest ja kõigest muust on teisejärguline ning kohe kindlasti mitte argumendiks kellegi koondisesse kutsumiseks. Proovige olla üle lapsikutest lihtsustatud järeldustest.

        Kommentaar


          Aitab, Kristen, mis sa tühja vaidled.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Enda meelest vastasin küll väga lihtsalt. Koondisesse saavad need, kes on hetkel tugevaimad. Kui ta on teistest mängijatest parem, siis ta ka pääseb koondisesse. Ma usaldan valiku tegemisel ikkagi professionaali, kelleks on koondise peatreener. Ma ei ole isegi mitte poole sõnaga väitnud, et ta peaks nüüd elu lõpuni koondisesse kuuluma. Kui mõni tüüp suudab temast paremini mängida, siis ta ka saab koondise kutse Viikmäe asemel. Lihtne ja selge. Kellegi suvalise lällamine puujalgadest ja kõigest muust on teisejärguline ning kohe kindlasti mitte argumendiks kellegi koondisesse kutsumiseks. Proovige olla üle lapsikutest lihtsustatud järeldustest.
            Parem ta kindlasti pole ammu olnud,lihtsalt valik ahtake...ja puujalg pole suvaline lällamine,vaid elu ise...

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Parem ta kindlasti pole ammu olnud,lihtsalt valik ahtake...ja puujalg pole suvaline lällamine,vaid elu ise...
              Kui valik on olnud ahtake, siis sellest ahtakesest valikust on ta järelikult väljajäänutest parem. Kuidas muidu on võimalik koondisesse pääseda? Sa võid ükskõik kui palju kedagi moosida, kuid ikkagi ei võeta sind koondisesse. Puujalg on väljendina aga puhas emotsionaalne lällamine. Spetsialistide seisukohad on hoopis teised. Ja kui sinu lällamise kõrvale asetada spetsialisti seisukoht, siis võid kümme korda arvata, kes on teemas pädevam.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                Kui valik on olnud ahtake, siis sellest ahtakesest valikust on ta järelikult väljajäänutest parem. Kuidas muidu on võimalik koondisesse pääseda? Sa võid ükskõik kui palju kedagi moosida, kuid ikkagi ei võeta sind koondisesse. Puujalg on väljendina aga puhas emotsionaalne lällamine. Spetsialistide seisukohad on hoopis teised. Ja kui sinu lällamise kõrvale asetada spetsialisti seisukoht, siis võid kümme korda arvata, kes on teemas pädevam.
                Vähetuntud vutivaatleja
                Targutaja

                Eks nimi ütleb nii mõndagi...aga spetsialisti arvamust oleme nõus tundide kaupa kuulama(tsiteerides Eesti filmiklassikat)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Aitab, Kristen, mis sa tühja vaidled.
                  naer

                  Ega mullegi Kristen just tipuründajana süpatiseeri (ees võib Pavel Loskutov ka joosta), kuid ma pole ka treener ja ei oska seega öelda, mis on see X, mida tema puhul hinnatakse. Kuid midagi peab olema, selline vahva kodumaine Phil Neville.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marconius Vaata postitust
                    Vähetuntud vutivaatleja
                    Targutaja

                    Eks nimi ütleb nii mõndagi...aga spetsialisti arvamust oleme nõus tundide kaupa kuulama(tsiteerides Eesti filmiklassikat)
                    Pean sinuga nõustuma. Spetsialisti arvamust olen nõus minagi tundide kaupa kuulama. Ennast ma jalgpallispetsialistiks ei pea ja Kristenit olen näinud ainult väljakul mööda jooksmas. Seda enam usaldan ma neid, kes on palgatud treeneritoolile. Treener ei võta mitte kedagi ilusate silmade pärast kaasa. Kui treener leiab, et Viikmäe on vajalik, siis ma usaldan treenerit, sest ta teab, mida teeb ja ootab.

                    Samuti ei saa ma sul keelata nimest tõde otsida. Targutaja on mu staatuseks just sinusugustele, kes soovivad midagi, mille kallal hambaid teritada.

                    Kommentaar


                      Olen ka seda meelt, et midagi Viikmäes ikkagi on. Hea võrdlus oleks võib olla see, kui Kalev kohtus kodus CSKA-ga, saadi küll haledalt lutti, kuid nii mõnelgi korral oldi Sokuga hädas ja Müürsepp kommenteeris seda nii: "Olen tema vastu mänginud ja pealtnäha ei paista temas midagi, kuid sisu temas on, töötleb sul selga ja põlvi nii et vähe pole".
                      Sama arvan ka Viikmäest, aeglane ja nii mõnegi teise puudujäägiga, on tal kohati sportlasele vajalikku nahaalsust ja külmaverelisust realiseerimisel.

                      Kommentaar


                        Küsime siis nii, et kas Rüütli peaks järgmisi koondisekutseid jagades Viikmäed Kreekasse vaatama minema? Või piisab täiesti sellest, kui Viikmäe 3.liigas väravaid lööb?

                        Kas Angola sõprusmängule oli mõistlik kutsuda skautidele näitamiseks mees, kelle ambitsiooniks on Kreeka 3.liiga või oleks olnud õigem anda võimalus mõnele noorele vutikoondise õhku nuusutada?

                        Kommentaar


                          pealkirja võiks nüüd õigeks panna

                          Kommentaar


                            Ma olen näiteks päris rahul, et see viikmäe sinna mudaliigasse läks. See annab lootust, et ei pea sellist meest enam koondises kannatama. No lihtsalt paha on vaadata Eesti koondise mänge, kui mingi suvaline tont seal ringi töllerdab ja midagi teha ei oska. Eks ta omal ajal koondises mõned väravad persega on löönud küll, kuid loodetud tasemega meest paraku temast ei ole saanud. Kiirust ei ole, tehnikat ei ole, sööta ei oska, lihtsalt tuiab edasi tagasi, mis iseenesest mõistetavalt on kasutu. Õnneks ründesse koondisel valikut on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                              Õnneks ründesse koondisel valikut on.
                              Alles mõned kommentaarid tagasi üks isik väitis, et valik on kesine. Kuidas siis lood ikka on?

                              Kommentaar


                                Saan aru, et istud siin foorumis ja vajutad refreshi, et oma iidolit Viikmäed kaitsta, kuid mis puudutab valikusse, siis tõepoolest sõltub, millise tasemega valikut silmas pidada. Mingeid staarründajaid meil ei ole, kuid kui läheb võrdluseks Viikmäega, siis võib nimedest välja tuua Oper, Saag, Voskoboinikov, Kink, Post, Ahjupera?, Zahhovaiko?, Neemelo?. Eks tagumiste meeste tase on loomulikult kaheldav, kuid viikmäe tase ei ole ju kaheldav ka mitte Lisaks on 2-3 noort, kes koondise tasemele veel ei küündi, kuid mõttetus sõprusmängus kogemuse andmine oleks vajalikum, kui härra Kristenile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X