320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kristen Viikmäe (115/15)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga minu pärast võib selle teema lukku panna ja keskenduda Viikmäe tegemistele nüüd siis juba kreekas, et kas saab palli väravasse ka, või saab kogemata mätta...

    Kommentaar


      Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
      Ma olen näiteks päris rahul, et see viikmäe sinna mudaliigasse läks. See annab lootust, et ei pea sellist meest enam koondises kannatama. No lihtsalt paha on vaadata Eesti koondise mänge, kui mingi suvaline tont seal ringi töllerdab ja midagi teha ei oska. Eks ta omal ajal koondises mõned väravad persega on löönud küll, kuid loodetud tasemega meest paraku temast ei ole saanud. Kiirust ei ole, tehnikat ei ole, sööta ei oska, lihtsalt tuiab edasi tagasi, mis iseenesest mõistetavalt on kasutu. Õnneks ründesse koondisel valikut on.
      No saa võid hea tundega vaadata kuidas koondises suurepäraselt hakkama saavad Voskobonnikov ja Kink mängivad - Kink on muidu hea aga koondises on ta küll tavaliselt ikka alla igasugust arvestust.

      Kommentaar


        Minu poolest võib ka selle arutelu ära lõpetada. Viikmäe ei ole mu eriline lemmik ja minu soov ei ole teda igal juhul koondises näha. Koondises olgu parimad. Minu kriitika oli eelkõige suunatud kodukootud jalgpalliasjatundjate pihta, kes teavad, kuidas tegelikult on. Isegi siis, kui reaalsed argumendid räägivad teist keelt. Kui Viikmäe oleks selline puujalg, nagu siinsed tarkpead silmad kinnigi teavad, siis ei oleks ta mitte Kreeka kolmandas liigas, vaid Eesti kolmandas liigas. Paraku näib, et leidub juhme, kes on nõus puujalaga Viikmäe palkama, kuigi kõik nurgatagused on paremaid jalgpallureid täis, kes ei suuda kohe kuidagi teed välja leida.

        Tegelikult on mul hoopis teine unistus. Kui suudaks kogu siinsete kommenteerijate tarkuse ära kasutada, siis oleks Eesti maailmameister.

        Kommentaar


          Mina kutsuks Viikmäe asemel Posti, Viikmäe 115 mängu on piisavalt tõestanud.

          Kommentaar


            Ma siin umbes nädalajagu tagasi tegin statistikat ja leidsin, et Viikmäe väravate/mängude suhe on parem kui Voskoboinikovil, Kinkil, Purjel, Saagil ja Neemelol. Zenjovil oli vist etem, loomulikult ka Operil. Mitte, et see väide millelegi pretendeeriks, aga niisama, fooniks.

            Kommentaar


              Mis te meest kiusate? Vaadake kasvõi seda, kui paljud tipud on oma karjääri lõpuaastatel kuskile soojale maale või lihtsalt mingisesse lambiliigasse pallima läinud, et saaks veel viimased aastad mängust rõõmu tunda ning veidi ka raha tallele panna...
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                vähetuntud vutivaatleja, tõstan su auks pöidlad üles! isegi, kui ma kõigega ei nõustu, mis sa kirjutad, siis sa vähemalt tead, mida sa seletad ja teed seda hästi ja argumenteeritult.

                Kommentaar


                  Noorematele foorumlastele huvitav tõik, aga nendele kes mäletavad päris pull lugemine. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=89169 Pohlak teadis, et Viikmäe suhtles poolpaadialustega


                  "Siinne jalgpallijuht ja Flora president Aivar Pohlak määras vahele jäänud Viikmäele kõhklemata karistuse, mis purjutanut suurt üllatada ei saanud - enam tal koondises ja rohesärgilises klubis kohta ei leidu."
                  -- Olekski võinud nii jääda, kuigi see hetk oli ta noor ja andekas--

                  Kommentaar


                    Mida kõike ei viitsita välja otsida. Kui lähtuda artiklist, siis just nüüd tal koondisesse asja ongi, sest kaheksa või rohkemgi aastat on möödas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Mida kõike ei viitsita välja otsida. Kui lähtuda artiklist, siis just nüüd tal koondisesse asja ongi, sest kaheksa või rohkemgi aastat on möödas.
                      Kristen Viikmäe nime googeldades on see peale wikipediasi esimene asi kohe muide, et välja otsimisega pole siin midagi teha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Kristen Viikmäe nime googeldades on see peale wikipediasi esimene asi kohe muide, et välja otsimisega pole siin midagi teha
                        Mulle jäi just see asi meelde, et hommikul vara pidin hakkama Tartust Tallinna "Teeviidale" sõitma ja see oli Eesti Raadio põhiuudis, et jalgpallikoondise ründaja Viikmäe on öösel purjuspäi autoroolis vahele jäänud ja välja heidetud nii Florast, kui ka koondisest. Sel hetkel oli kahju poisist, et Pohlak nii karmilt käitub. Nagu tagantjärgi tuleb tõdeda, siis suurt vahet tegelt ei olnud. Lihtsalt keegi teine oleks saanud üritada väravalöömist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
                          Mulle jäi just see asi meelde, et hommikul vara pidin hakkama Tartust Tallinna "Teeviidale" sõitma ja see oli Eesti Raadio põhiuudis, et jalgpallikoondise ründaja Viikmäe on öösel purjuspäi autoroolis vahele jäänud ja välja heidetud nii Florast, kui ka koondisest. Sel hetkel oli kahju poisist, et Pohlak nii karmilt käitub. Nagu tagantjärgi tuleb tõdeda, siis suurt vahet tegelt ei olnud. Lihtsalt keegi teine oleks saanud üritada väravalöömist.
                          Vahet oleks vast niipalju, et tema on 14 korda sisse saanud, tähendab, et oli ikka õige otsus talle andestada. Ma eriti ei usuks seda, et just tema pärast pingile jäänud snaiprid oleksid tema asemel suutnud 14 väravat kokku ära lüüa.

                          Ja süüdistada saaks teda vaid selles, et ta pole otsustanud lõpetada koondises mängimist. Muu on olnud teiste otsustada ja otsused on siiski üpris õiged olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Vahet oleks vast niipalju, et tema on 14 korda sisse saanud, tähendab, et oli ikka õige otsus talle andestada. Ma eriti ei usuks seda, et just tema pärast pingile jäänud snaiprid oleksid tema asemel suutnud 14 väravat kokku ära lüüa.

                            Ja süüdistada saaks teda vaid selles, et ta pole otsustanud lõpetada koondises mängimist. Muu on olnud teiste otsustada ja otsused on siiski üpris õiged olnud.
                            Väravaid peaks tal tänaseks siiski 15 olema juba. Viimati skooris ju Ekvatoriaal-Guinea vastu veel möödunud hooajal. Ja selle näitajaga on ta Operi ja Zelja järel kolmandal kohal uuseesti ajaloos.

                            Kommentaar


                              Oli see ta esimene liigamäng uue klubi eest kus värava kohe lõi ?

                              Kommentaar


                                ilusad palmid seal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X