320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kristen Viikmäe (115/15)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teie küsimustele on vastamiseks nõusoleku andnud Kristen Viikmäe!Küsimused saata budulojus@hotmail.com ja kindlasti enne küsimust märkida ka mängija nimi kellele see küsimus on mõeldud.Küsimusi saab esitada kuni 25nda detsembrini!Küsimusi võib saata ka PM kaudu
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kui minu juuresolekul keegi Viikmäe kohta sitasti ütleb siis planeerige omale pikem haiglaravi .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Kui minu juuresolekul keegi ütlenb, et Viikmäest saab veel asja, naeran ma ta välja. Toksigu kuskib soojal maal, aga koondisele see mees vajalik ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kui minu juuresolekul keegi ütlenb, et Viikmäest saab veel asja, naeran ma ta välja. Toksigu kuskib soojal maal, aga koondisele see mees vajalik ei ole.
          Tappa saad raibe ! Nii nagu su koondiski .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Tappa saad raibe ! Nii nagu su koondiski .
            Ja sinu koondis ei saa? naljamees...

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Tappa saad raibe ! Nii nagu su koondiski .

              Häid jõule ja kena uut aastat sullegi, Kunn.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Ja sinu koondis ei saa? naljamees...
                Kunni koondis on Flora ja nemad ei kaota kunagi

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Kui minu juuresolekul keegi Viikmäe kohta sitasti ütleb siis planeerige omale pikem haiglaravi .
                  Kui orientiiriks võtta su liigutused Triobeti fänniturniiril, siis suuremat koslepit küll karta ei tohiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Kui orientiiriks võtta su liigutused Triobeti fänniturniiril, siis suuremat koslepit küll karta ei tohiks.
                    ..Kunn harrastas paar nädalat Tais tai-poksi, tai-chid ja tai-kwondood nii et värisege
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..Kunn harrastas paar nädalat Tais tai-poksi ja wu-shud nii et värisege
                      Justnimelt, banasid ja kaspysid keerutab ta ühe sõrmega.
                      Mis puudutab aastalõputurniiri siis ilmselgelt oli tegu ületreenitusega. Järgmine aasta oleme targemad, loodame et mind ei vallandata.
                      Pisipilt treeningust Taimaal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Mis puudutab aastalõputurniiri siis ilmselgelt oli tegu ületreenitusega. Järgmine aasta oleme targemad, loodame et mind ei vallandata
                        Jätsite Taimaale nii omased taastumisvõimalused kasutamata?

                        Kommentaar


                          Kaspy ,kuramus noh ,kas nüüd usud ,et me ei käinud Tais niisama vanu konte soojendamas vaid tegemist oli tõsise treeninglaagriga . Treener on kõik isegi salvestanud. Annan talle veel ühe võimaluse järgmisel talvel ja aasta pärast peavad tulemused silmaga näha olema.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kristen möllas täna aastalõputurniiril nagu keravälk, tagus Haiba eest kolmandas liigas mängiva Tondi võrku koguni kolm palli!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Kristen möllas täna aastalõputurniiril nagu keravälk, tagus Haiba eest kolmandas liigas mängiva Tondi võrku koguni kolm palli!
                              Kurat, ma just mõtlesin lehe laadimise ajal, et siit tuleb midagi mõistlikku infot, aga ei, trollid on oma mune ka siia hauduma tulnud.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Kristen möllas täna aastalõputurniiril nagu keravälk, tagus Haiba eest kolmandas liigas mängiva Tondi võrku koguni kolm palli!
                                Ka Kristeni meeskonnakaaslane Jarmo Ahjupera oli eile hoos, Kui Viikmäe paistis silma palli ülehoidmise ja edvistamisega, siis Ahjupera maru täpse vasuriga. No tõesti, jube täpne löök oli! Kolme mängu peale saadi paraku ainult üks võit.

                                Teine huvitav meeskond sellel (III liiga II) turniiril oli Põltsamaa Tervis, kus mängisid nt Anniste, Taska, Kaukvere, Kuus, Šenjes jt. Aga ka nemad ei saanud alagrupist edasi.
                                www.jalgpall.ee
                                http://www.last.fm/user/lennartk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X