320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vitali Gussev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks sellest siis sõltub kas teever läheb rootsi tagasi või mitte
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
      Muidugi olex tore, kui vennad Gussevid tagasi Tartusse tulex, aga klubil pole ju raha ja vaevalt, et nad ilma papita nõus mängima on. Kurvax teeb, et keegi ei taha Tartu jalgpalli investeerida.

      Nüüd oleks nõus ka ilma papita mängima, kui ainult mängida saaks küll Vlad teeniks ka Vitalikule . Kurat ei tahaks uskuda, et üks vendadest siis puhas on patust, egas niisama Vitali klubi tugevuselt kolmandasse liigasse ei kukkund Seal tulemused veel ettearvamatud ning hea vaikselt toimetada. Üleüldse kogu see JK Merkuuri punt mis kunagi Esiliigast Meistriliigasse tõusis on kahtlane.

      Kommentaar


        Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
        Nüüd oleks nõus ka ilma papita mängima, kui ainult mängida saaks küll Vlad teeniks ka Vitalikule . Kurat ei tahaks uskuda, et üks vendadest siis puhas on patust, egas niisama Vitali klubi tugevuselt kolmandasse liigasse ei kukkund Seal tulemused veel ettearvamatud ning hea vaikselt toimetada. Üleüldse kogu see JK Merkuuri punt mis kunagi Esiliigast Meistriliigasse tõusis on kahtlane.
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde
          Mõlemad on minu teada kriminaalkorras karistatud.Üks mingi mõisa lõhkumise ja teine mõrva eest.Sa budu oled ikka täitsa sooda.

          Kommentaar


            See läheb budulojuse TOP5te kah, liiga hästi vänta jälle

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              See läheb budulojuse TOP5te kah, liiga hästi vänta jälle
              Kus seda toppi lugeda saaks? Mingi link äkki?

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kus seda toppi lugeda saaks? Mingi link äkki?
                kanal 2 loetakse ette..vahur kersna loeb
                b-day

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  kanal 2 loetakse ette..vahur kersna loeb
                  Kahjuks Elion Kanal kahte ei näita, seega mina ei saa seda jälgida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                    Mõlemad on minu teada kriminaalkorras karistatud.Üks mingi mõisa lõhkumise ja teine mõrva eest.Sa budu oled ikka täitsa sooda.
                    krt ma ka väiksena loopisin kasvuhoone klaase puru aga egas ma siis kohe pätt ei ole vaid tegin veits pahandust
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      kes kelle ära tappis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        krt ma ka väiksena loopisin kasvuhoone klaase puru aga egas ma siis kohe pätt ei ole vaid tegin veits pahandust
                        Ega Vlad tegi ka lihtsalt pahandust kui omavärava lõi egaˇs ta ka enda arust pätt polnud, aga näe, teised kannatasid seetõttu. Sama on ka sinu kasvuhooneklaasi lõhkumisega. See klaas ei olnud seal ju ilu pärast. Tartus seal Emajõe kaldal istuvad trellitatud majas sellised mehed, kes arvavad, et ega nad mingid pätid pole vaid tegid lihtsalt pahandust. Niiet no excuses

                        Kommentaar


                          Vitali Gussev otsib siis mängupaika Ungarist.

                          Kommentaar


                            Gussev Rumeeniasse.

                            Tallinna FC Levadia ründajast eelmise hooaja Meistriliiga väravakuningas Vitali Gussev siirdus Rumeenia kõrgliiga klubisse FC Astra Ploieþti.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              veel kõvem. Ungaris vist ei sobinud ja hoopis sai kõvemasse Rumeenia liigasse
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Teema kirjapilti vaadates võiks arvata, et tegu on mingi Islandi klubiga. Ruun nimes ja puha.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X