320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mart Poom - uus karjäär uues kohas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

    Loota ning arvata võib, et Viasat näitab Arsenali-Ajaxi mängu.Viasat on ennegi hollandi meeskondade tegemisi kanalilt näidand.Ja loota võib veel MTV3 peale, kes näitab ka CL mänge.Varjante palju..

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

      Algselt postitas symbio


      Loota ning arvata võib, et Viasat näitab Arsenali-Ajaxi mängu.Viasat on ennegi hollandi meeskondade tegemisi kanalilt näidand.Ja loota võib veel MTV3 peale, kes näitab ka CL mänge.Varjante palju..
      Nelonen mitte MTV3. Nelonen näitab 14.09 Werder - Barcelona, 28.09 Liverpool - Chelsea. Edasised plaanid pole paigas veel.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas symbio


        Loota ning arvata võib, et Viasat näitab Arsenali-Ajaxi mängu.Viasat on ennegi hollandi meeskondade tegemisi kanalilt näidand.Ja loota võib veel MTV3 peale, kes näitab ka CL mänge.Varjante palju..
        Nelonen mitte MTV3. Nelonen näitab 14.09 Werder - Barcelona, 28.09 Liverpool - Chelsea. Edasised plaanid pole paigas veel.
        Nii on jama..Aga sa Viasat või TV3 kohta ei tea midagi?

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

          arsenali kodukal exklusiivne video Poomi mõtetest seoses klubivahetusega!!!
          //

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

            VS2: K14.09 - Arsenal - Tünn
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

              Oled Arsenal TV Online tellija, et seda klippi vaadata said? Aga edasta siis meile ka, mis Poom rääkis. Mina näiteks oleks huvitatud küll.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                  Mart Poom andis Arsenali pressitalitusele esimese intervjuu

                  Risto Berendson

                  Highbury staadionil antud intervjuu ajal Arsenali särki kandnud Poomi sõnul on tema eesmärk end Arsenalis tõestada. “Et Arsenal pikendaks minuga sõlmitud laenulepingut hooaja lõpuni.”

                  Pikalt vigastuste küüsis olnud väravavahi sõnul on see periood tema jaoks justkui tõeline õudusunengu. “Loodetavasti on minu õnn nüüdseks pöördunud ja ma leian tee ülesse,” rääkis Poom.
                  Eestlasest väravaht meenutas pikalt aastaid Derby Countys, mida ta nimetab oma karjääri parimateks. “Kuigi Sunderlandi fännid võtsid mind väga hästi vastu, on Derby minu jaoks eriline koht. Väga hea meeskond, erilised fännid ja kaunis uus staadion,” rääkis Poom. “Kuid Arsenal on klubina mängija jaoks täiesti teine tase ja suur väljakutse.”
                  Unustamatu värav
                  Intervjueerija meenutas Sunderlandi värve kaitsnud Poomi kuulsat väravat Derby vastu, mis mängu üleajal Poomi meeskonnale Derby vastu viigi kindlustas. “See oli unustamatu hetk. Mängisin pärast Derbyst lahkumist esimest korda Pride Parkil (Derby staadionil – toim) ja mul polnud olnud varem võimalik isegi fännidega hüvasti jätta,” meenutas Poom. “Uskumatu, kui värava järel aplodeerisid fännid mulle püsti seistes.”

                  Kuna Derbys mängides kaitses Poom mitmel korral väravat ka mängus Arsenali vastu, räägiti nendestki. “Me saime päris hästi hakkama. Esimesel korral koguni võitsime Arsenali kodus 3:0 ja seejärel kaotasime napilt. Üks minu paremaid mänge oli viis aastat tagasi, kui Derby Arsenaliga 0:0 viigi tegi,” rääkis Poom.
                  Usutleja meenutab Arsenali 1:0 võiduga lõppenud mängust hetke, kui Poom tõrjus mängus kuulsa Dennis Bergkampi penalti. “Jah, ma mäletan seda hästi, sest sellest tõrjest on mul siiani kodus foto,” naeris Poom.
                  Eestlase sõnul on Arsenal teda väga sõbralikult vastu võtnud. “Kõikjal liikudes tunnetad, et tegemist on tippklubiga. Kõik on väga professionaalsed,” rääkis Poom. “Ning treeningtingimused on fantastilised. Isegi Inglise koondis treenib ju siinsamas.”

                  Eesti Päevaleht
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                    Algselt postitas Daz_Booob
                    ... ja ma leian tee ülesse,” rääkis Poom

                    Eesti Päevaleht

                    ei, ma saan aru, et minu maa-naabritädi Ella rääkis \'ülesse\', aga et see on juba trükimeedias aktsepteeritav sõnavorm, šokeerib mind mõnevõrra.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                      Eks ta on juba Mersoni Pauliga kokku saanud, \"Getting high\" muidugi ei olnud võibolla selles kontekstis nagu Mart seda (veel) mõistis...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                        Algselt postitas AndreK


                        arsenali foorumit lugedes selgub, et mehed on ikka väga pettunud. kommentaarid a´la I feel ashamed to be a gunner today jne.
                        Juhtusin isegi taolise pealkirjaga teema peale (Arsenal-MANIA ?), aga enamus kommijaid olid seal ikka positiivse suhtumisega. Stiilis \"norm väravavaht,elame näeme kuda hakkama saab\". Palju oli ka komme selle pealkirja kohta,et jummala bulls**t suhtumine kui fänn nagu oled.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                          14. sept. Arsenal-Thun
                          Mis arvate, kas poom seisab väravas või istub pingil?Arsenalil on kedagi peale Poomi panna ka väravasse või?

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                            Algselt postitas symbio
                            14. sept. Arsenal-Thun
                            Mis arvate, kas poom seisab väravas või istub pingil?Arsenalil on kedagi peale Poomi panna ka väravasse või?
                            väravas on siiski ilmselt vaatamata kõigele manuel almunia.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                              Algselt postitas vuti2ss


                              Algselt postitas AndreK


                              arsenali foorumit lugedes selgub, et mehed on ikka väga pettunud. kommentaarid a´la I feel ashamed to be a gunner today jne.
                              Juhtusin isegi taolise pealkirjaga teema peale (Arsenal-MANIA ?), aga enamus kommijaid olid seal ikka positiivse suhtumisega. Stiilis \"norm väravavaht,elame näeme kuda hakkama saab\". Palju oli ka komme selle pealkirja kohta,et jummala bulls**t suhtumine kui fänn nagu oled.
                              Noh, eks negatiivsed kommentaarid on normaalsed, suurde tippklubisse tuleb ikkagist väravavaht, kes pole tervelt aasta-aega platsil käinud.Aga küll Poom saab varsti ka Arsenali fännide lemmikuks, nagu oli/on ta Sunderlandis ja Derbys.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Mart Poom - uus karjäär uues kohas\'

                                Sattusin seiklema ühte Arsenali fännide foorumisse, et näha kas negatiivsus Poomi vastu on säilinud. Poomi üle virisemine on lõppenud ja eriti lahedad kommentaarid olid tema värava teemas :d

                                näited:

                                \"Absolute belter wasnt it?\"
                                \"fantastic... someone who can actually head a ball!\"
                                \"we\'re saved by our new super striking keeper \"
                                \"He makes Bierhoff look like a woman.\"
                                \"i suggest every time we\'re down or even 5 mins before the end we throw him in and just keep getting corners/FK\'s\"
                                \"We have found our fox-in-the-box.\"

                                Positiivne.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X