320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Algselt postitas kape4


    Algselt postitas Aramis


    Algselt postitas kape4


    Operilt eile 2 väravat. Kas Operil on praegu 12 väravat lõõdud?
    Närvi ajas mind küll see, et sa ei viitsi teematki natuke vaadata - kasvõi eilse mänguga seotut. Aga kui juba jutuks läks, kuidas saab keegi foorumsse tulla mõttetu nime ja jubeda logoga(see viimane on muidugi puhtalt maitse asi).
    Ei tea mis mu nimel viga on? Kuule mõni on siin veel algaja ega siis kohe nii kuri olema ei pea.
    Minu arust ka pole su nimel viga midagi. Logoga on muidugi teine lugu...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Algselt postitas kape4


      Algselt postitas Aramis


      Algselt postitas kape4


      Operilt eile 2 väravat. Kas Operil on praegu 12 väravat lõõdud?
      Närvi ajas mind küll see, et sa ei viitsi teematki natuke vaadata - kasvõi eilse mänguga seotut. Aga kui juba jutuks läks, kuidas saab keegi foorumsse tulla mõttetu nime ja jubeda logoga(see viimane on muidugi puhtalt maitse asi).
      Ei tea mis mu nimel viga on? Kuule mõni on siin veel algaja ega siis kohe nii kuri olema ei pea.
      Tõesti, tõesti - kuri ei tohiks olla algajatega.
      ma pole nii kaua aega algaja olnud, et ei tule meelde mis see tähendab. Ja arvestades, ety Delfis kommenteerimine on põhimõtteliselt samal moel käiv, siis mina ei saa aru, kuidas saab siin üldse algaja olla?
      Nime osas võid end välja vabandada, kui sa meile selle lahti räägid ja logoga on nagu ütlesin lood nii-ja-naa(enamusel meist)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        JESSS!! Roda sai vastaseks Ajaxi, kes on ülejäänud kolmest minu arvates nõrgim.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Ei tea midagi, täna mängiti väga hästi Heerenveeni vastu, kuid selge on see, et sellises faasis pole ühtegi kerget vastast. Ülejäänud 3 on hollandi absoluutne tipp. Mängud toimuvad 21 ja 22 märts.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Algselt postitas midfielder


            Ei tea midagi, täna mängiti väga hästi Heerenveeni vastu, kuid selge on see, et sellises faasis pole ühtegi kerget vastast. Ülejäänud 3 on hollandi absoluutne tipp. Mängud toimuvad 21 ja 22 märts.
            No seda skoori ei maksaks küll eriti kiigata. Heerenveen domineeris suure osa kohtumisest, lihtsalt kiire avavärav andis Ajaxile selle eelise. Viimastel minutitel kaks väravat olid kontrarünnakud ja seega suht mõttetud kui Ajaxi tugevust arvutada.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Kuigi liigas on nad suht ebakindlad, siis favoriidikoorem on selgelt puna-valgete kanda. PSV-AZ on palju võrdsem paar ja minu arust kaks kõige ilusamat ja tehnilisemat vutti mängivat satsi hollandis. Kuid Opil on muidugi nüüd suur võimalus end näidata, sest see mäng on ka rahvusvaheliselt märksa suurema huvi all. Poomi kõrval siis teine eestlane, kes tugevas lääne-euroopa riikide karikasarjas poolfinaali jõudnud. :P
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Köh-köh, nimelt selgus, et olen 15-17.02 Heerlenis, kus minu hotellist on Parkstad Limburgi staadionini linnulennult ca 6 km. Kodumäng on neil kahjuks päev hiljem ja sedagi õhtul pool kaheksa, nii et paraku ei mängi välja. Aga küsimus selline, et ehk keegi teab, kas nende trennid on avalikud? Kui jah, siis külastaks hea meelega. Viiks Andresele musta leiba, Kalevi komme jne.

                EDIT: ma saan ise ka aru, et keegi ei tea, sest pole kuulda olnud, et siit keegi Roda mängu vaatamas oleks käinud. Aga noh, küsida ju võib. Ehk Oper või Priit Kuusk loevad, nemad peaks teadma
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas jyriöö


                  Viiks Andresele musta leiba, Kalevi komme jne.
                  ära Vana Tallinnat unusta
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    küsi ametlikult, siis saad kindlasti trenni kaeda Soomes ma ise olen nii talitanud küll.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Algselt postitas jyriöö


                      Köh-köh, nimelt selgus, et olen 15-17.02 Heerlenis, kus minu hotellist on Parkstad Limburgi staadionini linnulennult ca 6 km. Kodumäng on neil kahjuks päev hiljem ja sedagi õhtul pool kaheksa, nii et paraku ei mängi välja. Aga küsimus selline, et ehk keegi teab, kas nende trennid on avalikud? Kui jah, siis külastaks hea meelega. Viiks Andresele musta leiba, Kalevi komme jne.

                      EDIT: ma saan ise ka aru, et keegi ei tea, sest pole kuulda olnud, et siit keegi Roda mängu vaatamas oleks käinud. Aga noh, küsida ju võib. Ehk Oper või Priit Kuusk loevad, nemad peaks teadma

                      uurisin asja sinu jaoks- trennid on avalikud ja seal käib rahvast vaatamas küll

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        ja veel- treeningbaas ja esindusstaadion asuvad erikohtades, nii et uuri enne järgi, kus trenn toimub

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Opi võiks Ajaxi vastu korraliku partii esitada ning loomulikud Roda ka võita.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas amority


                            Opi võiks Ajaxi vastu korraliku partii esitada ning loomulikud Roda ka võita.
                            Täna saab Opi siis PSV vastu harjutada kuidas tugevatele palle võrku lüüa. Kellel võimalik, siis Polsat Sport näitab.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Roda algkoosseis:

                              Kujovic, Saeijs, Kah, Vicelich, Lachambre, Cziommer, V. Dijk, Sergio, Bödör, Oper, Cisse

                              Keegi mängu streami teab?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Kes tahab mängu näha minge www.tvmix.net ja sealt otsige üles PSV - Roda mäng.
                                Et mängu näha peaks olema Sopcast

                                Krt see enam ei tööta . Kui keegi teab muud streami, siis võiks siia üles panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X