320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Mis aastal asutati Operi jalgpallikool ja kui otseselt Oper sellega seotud oli?
    2003 ja minu mäletamist mööda oli ta ise asutaja. Audentesega vist kuidagi seotult.

    Kommentaar


      ootan huviga



      Valimiskampaania käib hooga. Kuna kukub postkasti Savisaare ja Operi ühispilt?

      Kommentaar


        Roda kaotas täna 1-0 Heerenveenile. Kusjuures värav lasti lüüa alles 87. minutil Tarvaj�rvil.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Roda kaotas täna 1-0 Heerenveenile. Kusjuures värav lasti lüüa alles 87. minutil Tarvaj�rvil.
          Opi sai terve mängu platsil olla. Kuid Tarvajärvi kiituseks peab ütlema, et mees tuli 85. minutil alles sisse friiisi klubi ja kogu eredivisie topskooreri Alfonso Alvesi asemel ning kohe nii oluline koll. Minu teada oli ta mitu kuud vigastatud, võimalik, et täna tegigi debüüdi pärast vigastust. Eelmisel hooajal lõi ta samuti mitu kolli just vahetusest sisse tulles, sest algkoosseisu kohta talle eriti ei usaldata,kuid ilmselt need sub-ist sissetulekud ja mõned olulised väravad andsidki talle mõnda aega tagsi võimaluse lepingut pikendada. Huvitav on see, et Tarvajärvi sõlmis Herrenveeniga lepingu samal päeval kui Opi Rodaga-31.08.2005a.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Laupäeva öösel kell pool üks öösel jooksis Oper valge triiksärgi väel mööda Müürivahe tänavat, naine kannul. Ei tea kas on tegu uutmoodi trenniga Kaine ta küll iagatahes ei tundunud olevat
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Laupäeva öösel kell pool üks öösel jooksis Oper valge triiksärgi väel mööda Müürivahe tänavat, naine kannul. Ei tea kas on tegu uutmoodi trenniga Kaine ta küll iagatahes ei tundunud olevat
              Laupäeva õhtul tähistati kohvikus Moskva lõbusa peoga Eesti esimese shoppinguajakirja Buduaar Shopping müügiletulemist ja talvehooaja algust. Külalisi kostitati Martini ja Frexinet jookidega, avatud oli Gurmansi teebaar, joogi kõrvale pakuti snäkke ja komme.


              mitte enam kaine, aga veel t2itsa adekvaatne
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Laupäeva öösel kell pool üks öösel jooksis Oper valge triiksärgi väel mööda Müürivahe tänavat, naine kannul. Ei tea kas on tegu uutmoodi trenniga Kaine ta küll iagatahes ei tundunud olevat
                Aitäh sulle Rein avaliku reportaazi eest. Sinu pettumuseks pean ütlema, et olime mõlemad täiesti kained!

                Vastuseks Operi Jalgpallikooli asutamise kohta- 2003. Asutajaks Andres, mina ja Audentes. Liit kestis 3 kuud, ehk siis alates 2004 aasta algusest ilma Audenteseta, Andres Oper on väga otseselt seotud- nimelt finantseerib seda projekti.

                Kommentaar


                  owned veits

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mrg Vaata postitust
                    Aitäh sulle Rein avaliku reportaazi eest. Sinu pettumuseks pean ütlema, et olime mõlemad täiesti kained!

                    Vastuseks Operi Jalgpallikooli asutamise kohta- 2003. Asutajaks Andres, mina ja Audentes. Liit kestis 3 kuud, ehk siis alates 2004 aasta algusest ilma Audenteseta, Andres Oper on väga otseselt seotud- nimelt finantseerib seda projekti.

                    Ju ma siis eksisin visuaalsel vaatlusel

                    Igatahes pole normaalne, et profisportlane öösiti nullkraadi juures triiksärgiga mööda linna ringi jalutab. Või väidad sa Marge vastupidist?!

                    Tervis on sportlase jaoks kõige kallim vara.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      olen nõus, kuigi väljas ei ole päris 0C veel, siis särgist ei piisa. Aga noh, õnneks jäi tervis seekord alles

                      Kommentaar


                        Anna minna Oper, väike lõõgastus pole paha.
                        www.fcelva.ee

                        Kommentaar


                          Täna siis Operilt Vitesse vastu 2-0 värav 29. minutil. Mäng käimas ja jõuab veel lüüa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust
                            Täna siis Operilt Vitesse vastu 2-0 värav 29. minutil. Mäng käimas ja jõuab veel lüüa.
                            Ja 2:0 edu on suutnud Roda juba maha mängida-2:2 hetkel. Nii tüüpiline selle hooaja Kerkrade klubi esituste puhul juba.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              2:4 kaotus siis.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                krt...roda-l pidevalt eemaldatakse keegi platsilt siis saavad vähemuses olles sukka, displineeritumalt tuleks ehk veidike mängida:S
                                hea uudis seegi et opi sai jala valgeks, kuid seekord oli sellest vähe abi:S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X