320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On enesetunne nüüd parem ka või jäi veel midagi hingele?
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      mõnulen neid perselakkujaid nähes.

      Kommentaar


        Üht-teist veel jäi, kuid ma jään ootama võimalust mil saan nende kasutajate poste hakata teistele meelde tuletama. Kõik on ilusasti selekteeritud ja ootavad...

        Kommentaar


          Algselt postitas Refieus Vaata postitust

          Oracle has been spoken.
          Oracle has Bean spoken

          Kommentaar


            Algselt postitas Refieus Vaata postitust
            Tuletan siinkohal meelde nende inimeste mõtteavaldusi kes enne valimisi opi kallal mögisesid ja teda maha tegid. Ärge seda meest siis ka kiitke kui ta ilusa mängu teeb - osales ju valimistel!! Mulle ei meeldi sellised kahepalgelised väärdunud mõtlemisega hapuoblikad kes oma pea pööravad sinnapoole kust päike paistab.

            Kusege verd ning olge vait.

            Oracle has been spoken.

            Hinga ka vahepeal - see et oper hästi jalkat mängib ei vähenda tema troplust kandideerimise pärast. Kui inimene läheb häältemagnetiks projekti-, mitte aatepõhiselt siis ta on ikkagi hälvik, ükskõik kui palju mingid afektiseisundis entusiastid teda foorumis promovad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Refieus Vaata postitust
              mõnulen neid perselakkujaid nähes.
              Kuuled saa üle! Hangi omale elu!
              Operi teemas võtavad sõna need, kes seda koguaeg on teinud ja minu mäletamist mööda need inimesed ei öelnud suurt midagi ka Operi Kesikuks hakkamise peale.
              Kui Sa nüüd päris ausalt ütled, siis Sa spämmid ju ikka selle mõttega, et Sinu reklaam oleks ilusti pildis, eksole?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                tegelt refieusil on muidugi õigus, aga see lakkumisjutt on muidugi liiast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Sa spämmid ju ikka selle mõttega, et Sinu reklaam oleks ilusti pildis, eksole?
                  Selle jaoks on olemas eraldi vidin: keela allkirjad. Töötab väga hästi, muuseas.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Jah, aga siis ei näeks ju seda, et kes allkirju kasutab on tropp. :/

                    Kommentaar


                      c'mon mehed. mis faking allkirja? see allkiri on end ju ammu ära teeninud, pealegi on lehe päises see nagunii näha, viimased 2 kuud on see allkiri eksisteerinud. Eesmärk oli siiski meelde tuletada Opi laimajatele, et ärgu nad pärast nina liialt püsti ajagu, nõme on lihtsalt vaadata selliseid. Tuleb enda seisukohta hoida ka siis kui Opi hästi mängib, oli ta ju nii "nõme" et osales valimistel. Südame ajavad pahaks need ussid kes siin vingerdavad. Olnuks Opi IRLs või Reformis siis poleks kaagutamist olnud. See on ju puhast diskrimineerimine, kas te ei leia?

                      Kommentaar


                        ma arvan et neist hukkamõistjatest tuleks nimekiri teha ja KE noortelehe esilehele riputada - las siis häbenevad avalikult võllas
                        alternatiivina võiks välja lasta analoogsed särgid kus seljapeal kõigi nimed kirjas ja pealaimaja (küllap siis härra ballacki) pilt rinna peal : http://www.kesknoored.ee/pics/pics/e...2C6_kallas.jpg

                        Kommentaar


                          mina naiteks kull ei ole oma meelt muutnud ja miks peakski? mees jaagu oma liistude juurde. pealegi tekib kusimus, et kui Tallinnas ei oleks voimul kesikud, aga mingi muu partei, kas siis ka Oper oleks valinud ikkagi voimul oleva partei? lugupeetud Marge avaldusest siin on kull nonda voimalik aru saada siin. kui aga poliitikat tehakse pelgalt raha parast ja poogen on partei, peaasi et voimul ollakse ja otsustatakse, siis andke andeks mehed, aga muud otsust siit minult ei saa jargneda...

                          Pohlaku intervjuust tuli valja aga huvitav loik-

                          Kas Andres Operi astumine Keskerakonda on seotud tema jalgpallikooliga või ei?
                          Andres Operi astumine Keskerakonda on seotud tema elukaaslasega, aga ma ei soovi ega saa seda teemat lähemalt kommenteerida.

                          huvitav, mida sellega oelda tahetakse?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            eestis ei ole põhimõtteliselt vahet, mis parteisse kuulud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              eestis ei ole põhimõtteliselt vahet, mis parteisse kuulud
                              selles suhtes olen sinuga taitsa pari. kurb muidugi et nii selle poliitikaga on. lisaks ei saa ju rahvas aru, et pole motet mingeid inimesi valida, vaid parteid, sest hetkel ju susteem selline ules ehitatud, mis iseenesest on ju oige. piisab parteil uks haalepuudja ules korjata ja haaled on nende. parast aga voib jalle populismi kraanist alla lasta ja ikka ajada oma rida
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                                Tuletan siinkohal meelde nende inimeste mõtteavaldusi kes enne valimisi opi kallal mögisesid ja teda maha tegid. Ärge seda meest siis ka kiitke kui ta ilusa mängu teeb - osales ju valimistel!! Mulle ei meeldi sellised kahepalgelised väärdunud mõtlemisega hapuoblikad kes oma pea pööravad sinnapoole kust päike paistab.

                                Kusege verd ning olge vait.

                                Oracle has been spoken.
                                kas sa siiani v**d ei saa aru et me ei hinda mitte tegusid platsil vaid kõiki tegusid kokku nii seda mida teeb platsil (mis on super) kui ka seda millega ta muidu silma jääb? kui ma hindasin teda üldiselt ehk kui ütles põhjenduseks (et keskerakonnaga liitus) et tahab noortele eeskujuks sellega olla (see on ka päevalehe online versioonis kirjas) ja lisaks ka veel kasuahnus mis arvatavasti läheb tal perse kuna kesikud on juba sõnamurdjad, siis ma võin teda kiita väga ilusti selle eest mida ta teeb/tegi palliplatsil on selge? kui ma ütlen talle et seda ei ole eetiline teha siis kas peale sellise lause ütlemist ei tohi enam üldse kiita või? kui nii siis mine kurat arene! mingi töll tuleb lihtsalt mingit vana asja üles tõstma täiesti mõtetult kurat.......kurat nagu savisaar juba kes ei oska kaotada ja kui kaotab siis hakab sitaga kõiki üle valama.

                                tule taevas appi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X