320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu jaoks, kui Oper lõpetaks päeva pealt koondise eest mängimast, et klubis tervena püsida ei langeks ka respekt kriipsu võrra tema vastu, rääkimata siis eelseisvast mängust Andorra vastu, kus Opi on eelneval juba kergelt kahtlane oma vigastuse tõttu ja see mäng sisuliselt ei oma tähtsust enam. Vosko lööb niikuinii.

    Kommentaar


      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
      minu jaoks, kui Oper lõpetaks päeva pealt koondise eest mängimast, et klubis tervena püsida ei langeks ka respekt kriipsu võrra tema vastu, rääkimata siis eelseisvast mängust Andorra vastu, kus Opi on eelneval juba kergelt kahtlane oma vigastuse tõttu ja see mäng sisuliselt ei oma tähtsust enam. Vosko lööb niikuinii.
      ühtib minu arvamusega

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Eks ootame reedeni Eredivisie järgmise mänguni.
        Järgmine mäng on muide Heraclesega.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas dreyd Vaata postitust
          minu jaoks, kui Oper lõpetaks päeva pealt koondise eest mängimast, et klubis tervena püsida ei langeks ka respekt kriipsu võrra tema vastu, rääkimata siis eelseisvast mängust Andorra vastu, kus Opi on eelneval juba kergelt kahtlane oma vigastuse tõttu ja see mäng sisuliselt ei oma tähtsust enam. Vosko lööb niikuinii.
          õige jutt, see on opi oma asi, mis teeb või tegemata jätab. nii asendamatu ta ka ei ole, kõige hullem on asja juures suhtumine et kuidas ilma opita jne. lihtsalt teised peavad ennast tõestama et suudavad teda asendada, jällegi koht kus teised mehed saavad ennast näidata ehk see peakski ju olema nende eesmärk.
          AILTON

          Kommentaar


            Oper algkoosseisus väljakul Heraclese vastu...
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Millegi pärast see ei üllata mind väga..
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Muidugi, arvestades mis Andorrakad Voskoga tegid, siis ehk on isegi hea, et ta end lõhkuma ei tulnud.

                Roda muideks asus 1-0 juhtima veidi aega tagasi kah. Lamah oli vist värava autoriks.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Ja Oper oli söödu andjaks..
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Ja Oper oli söödu andjaks..
                    Oled kindel? Minu arust oli Oper karistusalas ja temast läks pall üle. Äärelt tundus minule, et tsenderdas Sibum.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Oled kindel? Minu arust oli Oper karistusalas ja temast läks pall üle. Äärelt tundus minule, et tsenderdas Sibum.
                      Ei jälgi mängu, lihtsalt voetbal.nl annab sööduandjak Operi.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Selge. Ega see pilt kõige teravam pole mul, niiet võisin ka eksida.

                        Praegu just lõi Oper ilusa kombinatsiooni lõpetuseks paar meetrit üle lati karistusalajoonelt. Oleks kena värav olnud
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Oper algkoosseisus väljakul Heraclese vastu...
                          ja Raku ka 39.dal sisse

                          Kommentaar


                            Kah skooris Roda poolt. Seis 2:1. Heraclese aud kaitseb Raku.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Oper 84. minutil välja.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Oper 84. minutil välja.
                                Van Tornhout tema asemele sisse.
                                Mäng on kohekohe lõppemas.

                                E: Läbi.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X