320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    mis celebration siis on?

    käed laiali, alla suunatud ja naerab?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Algselt postitas vanarõve ise


      Algselt postitas lenc


      No see on väga hea kui kindel celebration olemas on. Sheareri oma mäletavad ju kõik Newcastle\'i ja inglise fännid. See on nagu mehe oma kaubamärk juba. Minu lemmik on aga Brölini oma.

      thomas brolini oma meenutas liiga palju iluuisutamist et meeldida
      Kle siis teevad kõik keskkoolipoisid kehalise tunnis iluuisutamist meenutavaid liigutusi :P

      Ehk siis 360-kraadine hüpe.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Algselt postitas EgoTrip


        mis celebration siis on?

        käed laiali, alla suunatud ja naerab?
        Aeroplane noh
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'



          võiks nagu suur jan teha.....

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Algselt postitas vanarõve ise


            Algselt postitas lenc


            No see on väga hea kui kindel celebration olemas on. Sheareri oma mäletavad ju kõik Newcastle\'i ja inglise fännid. See on nagu mehe oma kaubamärk juba. Minu lemmik on aga Brölini oma.

            thomas brolini oma meenutas liiga palju iluuisutamist et meeldida
            kenneth anderssoni esitused usa mm-il olid stiilsed
            Njah.. Anderssoni oma(sid) oli minu arust just natuke imelik vaadata - härra oleks nagu enne kodus istunud ja mõelnud, et \"hmm.. milline pühitsemine oleks nüüd selline stiilne ja originaalne\".

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Vaatasin just, et Oper eelmises valiktsüklis euroopa topscorer`ite tabelis täitsa tip-top kohal

              PAULETA(POR) 11
              KOLLER Jan(CZE) 9
              IBRAHIMOVIC Zlatan(SWE) 8
              EREMENKO Alexei Jun.(FIN) 8
              ZURAWSKI Maciej(POL) 7
              VAN NISTELROOIJ Ruud(NED) 7
              TEKKE Fatih(TUR) 7
              OPER Andres(EST) 7

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Andres Oper jätkas Hollandi liigas hooga, mille vigastus oli poolteist nädalat tagasi katkestanud. Ta lõi Kerkrade Roda kasuks tänavuse neljanda värava, kuid Roda ei saanud NAC Breda vastu enamat 3:3 viigist, vahendab SL Õhtuleht.

                Operi tähetund saabus avapoolaja esimesel üleminutil. Ta võttis pika söödu rinnaga maha ja virutas palli vasaku jalaga kaunilt värava lähimasse nurka. Roda juhtis 2:1.

                «Ma pole kordust näinud ega oska hinnata, kas see oli mu siinsetest väravatest ilusaim. Aga mulle meeldis, et tegime kõik kui jalgpalliõpikust - jooksin täpselt sinna, kuhu vaja ja pall tuli täpselt sinna, kuhu vaja,» tähtsustas Oper SL Õhtulehele.

                Roda võidupäeva nurjas Hollandi koondislane Pierre van Hooijdonk, kelle trahvilöök 93. minutil tabloole numbrid 3:3 kirjutas. «Tema karistuslöök on nagu penalti. Meile pani kolmest kaks sisse. Täielik surm!» kiitis ja kahetses Oper

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Täna ju Opil sünnipäev, siinkohal edastakski oma õnnesoovid sünnipäevalapsele .
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Algselt postitas Pealik


                    Täna ju Opil sünnipäev, siinkohal edastakski oma õnnesoovid sünnipäevalapsele .
                    parimad õnne soovida ka siis minult

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      Mulle meeldis videot vaadates veel see, kuidas pärast värava löömist ütles staadionikommentaator \"Andreeees\" ja publik röögatas \"OPER!\".
                      Nagu eesti mängudel
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Algselt postitas oku


                        Mulle meeldis videot vaadates veel see, kuidas pärast värava löömist ütles staadionikommentaator \"Andreeees\" ja publik röögatas \"OPER!\".
                        Nagu eesti mängudel
                        On jah, ma enne nagu ei pannudki tähele aga nüüd kus sa ära märkisid, siis on küll päris võimas jah
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Ma arvan, et see värav oli tõesti kui mitte kõige ilusam, siis üks ilusamatest kindlasti. Pika söödu täpsus oli muidugi ka saja protsendiline. Suurepärane koostöö!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Ütleme nii, et see rinnaga omaks võtt oli küll absoluutne maailmaklass.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Njah ilus värav...

                              Oper siis jagab selliste meeste nagu van Hooijdonk ja Hersi 12-22 kohta parimate väravaküttide tabelis..pole just paha

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Palju õnne ka siis minu poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X