320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Igati loogiline, sest nii välistatakse võimalus vaidlusteks stiilis \"kumb poolfinaali kaotaja peaks Euroopasse saama\". Muidugi tuleb seda arvestada, et need reeglid võtavad tõenäoliselt aluseks liigatabeli selgitamise n-ö \"normaalse\" valemi järgi ehk ilma mingite totakate play-offideta, aga eks see ole siis tõesti juba kohaliku liidu mure, kuidas täpselt need eurokohad meistriliigas ära jagatakse.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Algselt postitas users


      hakkas ennastki asi huvitama, seega uurisin veidi uefa.com\'i:
      1.04 If the winners of the domestic cup competition organised by the national
      assoclatlon quality tor the UEFA Champions League the domestic
      runners-up may qualify for the UEFA Cup. Should both these clubs qualify for
      the UEFA Champions League the association conearned may enter in the
      UEFA Cup the club which finishes the top domestic league championship
      immediately below the other club or clubs qualifying for the UEFA Cup

      1.05 In both of the cases set out in 1.04 above, the access stage initially reserved for the domestic cup winners shall be allocated to the club which finishes the domestic leagu campionship in the highest position out of all the clubs wich qualify for the UEFA Cup from the association concerned.

      luutikul on õigus - roda\'l on lootust karika kaudu UEFA\'sse saada vaid siis, kui nad jõuavad finaali

      mina saan sellest nii aru, et kui karika finalistid mõlemad pääsevad niigi Euroopasse, siis jagatakse kõik UEFA Cup\'i kohad liigatulemuste järgi, mis hollandi süsteemi juures tähendaks seda, et liiga 2.-5. viimase ning 6.-9. võitja omavaheline mäng jääks ära, sest mõlemad saaksid Euroopasse
      No siis peab Roda tõesti kõigepealt finaali saama. Aga ma millegipärast ei usu, et eredivisie targad nii lihtsalt asja lahendavad, et üks play-off ära jäetaks. :P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Ja jõuame ikka sinna tagasi, et Roda peab igal juhul gatorade cupi finaali pääsema, et oleks väheimatki lootust uefa cupi piletile. Ja juba oma 3-dat või 4-dat korda ütlen, et kõik see ennustus et AZ, PSV, AJAX ja Roda semifinalis on spekulatsioon. Mina näiteks arvan, et Gronoingen-PSV veerandfinaal on vähemalt sama põnev kui Ajax-Heerenveen ja Groningeni viimast vormi ning uue staadioni valmimist arvestades on nad väga motiveeritud PSV-d auti lööma. Ja oodata pole enam palju. 31.01 ja 01.02 on veerandfinaalid ja siis oleme juba sammukese lähemal tõele ja ei pea nii palju oletama.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Algselt postitas midfielder


          Ja juba oma 3-dat või 4-dat korda ütlen, et kõik see ennustus et AZ, PSV, AJAX ja Roda semifinalis on spekulatsioon.
          On keegi vastupidist väitnud?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Algselt postitas lenc


            Algselt postitas midfielder


            Ja juba oma 3-dat või 4-dat korda ütlen, et kõik see ennustus et AZ, PSV, AJAX ja Roda semifinalis on spekulatsioon.
            On keegi vastupidist väitnud?

            Minu kavas pole mingit Heerenveeni poolfinaalis. Ma ju selgelt kirjutasin, et kui poolfinaalis oleks Ajax, PSV, AZ ja Roda, siis oleks Rodal UEFA karika koht praktiliselt käes.

            Huvitav, kes seda väitis. Olgem kannatlikud ja ootame veerandfinaalid ära ja seejärel poolfinaalide loosimise.:P
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              Algselt postitas midfielder


              Algselt postitas lenc


              Algselt postitas midfielder


              Ja juba oma 3-dat või 4-dat korda ütlen, et kõik see ennustus et AZ, PSV, AJAX ja Roda semifinalis on spekulatsioon.
              On keegi vastupidist väitnud?

              Minu kavas pole mingit Heerenveeni poolfinaalis. Ma ju selgelt kirjutasin, et kui poolfinaalis oleks Ajax, PSV, AZ ja Roda, siis oleks Rodal UEFA karika koht praktiliselt käes.

              Huvitav, kes seda väitis. Olgem kannatlikud ja ootame veerandfinaalid ära ja seejärel poolfinaalide loosimise.:P
              Kas ma olen väitnud, et selline stsenaarium 100% kindlalt juhtub. Minu kava oli sõna-sõnalt selline: \"kui Roda alistaks Helmond Sporti ning PSV, AZ ja Ajax alistaksid oma vastased, siis oleks Roda juba praktiliselt UEFA karikas sees.\" Pane tähele sõnu \"kui\", \"alistaKS\", \"alistaKSID\" ja \"oleks\". Tingiv kõneviis.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Panen üles natuke pikema versiooni Operi väravst, kus on ka celebration ja kordused sees. NAC-i fännid loopisid jah Operit millegagi, aga Opi tõmbas pea alla ja ei saanud pihta :P

                Roda_3-0_NAC-v2.avi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  kas mulle tundus voi keegi fannidest viskas teda millegagi kui oper varavate tagant tahistades labi jooksis?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    KUS SU SILMAD ON MEES?!

                    Kõik räägivad ju sellest siin juba!
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      kuradi tõprad loobivad meie Operit!
                      Eesti surub kõik vastased vastu muru
                      ja teeb neist üldse saepuru.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Algselt postitas god


                        kuradi tõprad loobivad meie Operit!
                        Ma arvan, et sel hetkel oleks nad loopinud ükskõik keda kes nende eest läbi jookseb, eriti van Hooijdonki.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Algselt postitas lenc


                          Algselt postitas god


                          kuradi tõprad loobivad meie Operit!
                          Ma arvan, et sel hetkel oleks nad loopinud ükskõik keda kes nende eest läbi jookseb, eriti van Hooijdonki.
                          Ikkagi opit ei tohi loopita kohe näha ,et hollandlased on lollid

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            Algselt postitas JalkaKaspa


                            Algselt postitas lenc


                            Algselt postitas god


                            kuradi tõprad loobivad meie Operit!
                            Ma arvan, et sel hetkel oleks nad loopinud ükskõik keda kes nende eest läbi jookseb, eriti van Hooijdonki.
                            Ikkagi opit ei tohi loopita kohe näha ,et hollandlased on lollid

                            väga vabandan aga .... IRW

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Algselt postitas Nuutu


                              KUS SU SILMAD ON MEES?!

                              Kõik räägivad ju sellest siin juba!
                              Sel lehel oli juttu rohkem Roda esinemisest karikasarjas, minu simad on ikka oiges kohas, aga paistab et sinu silmad on vales kohas. ja kuna viimane kommija pani video ylesse, siis oli loogiline ylekysida

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                                Algselt postitas TonZo


                                Algselt postitas Nuutu


                                KUS SU SILMAD ON MEES?!

                                Kõik räägivad ju sellest siin juba!
                                Sel lehel oli juttu rohkem Roda esinemisest karikasarjas, minu simad on ikka oiges kohas, aga paistab et sinu silmad on vales kohas. ja kuna viimane kommija pani video ylesse, siis oli loogiline ylekysida
                                Sinu võit
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X