320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ingemar Teever (30/4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

    viimaste jätkuks...

    Ma ei saa aru mis motiiv on pehmeloomulisel lääne-eurooplasel mängijale avalikult vett peale tõmmata ilma põhjuseta? On ju selgemast selgem, et mingi konflikt on tekkinud, muidu oleks väljaütlemine olnud sõbraliku laadiga. Ma ei usu iial et Goes sellest rahuldust saab, et mõttetult sõnu pildudes üldist segadust tekitab. Kaldun pigem arvama, et Teever päris puhas poiss pole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

      No, see pole mingi saladus, et Ingemar-poiss trenni oma lemmikajaviiteks ei pea. Ja loomulikult on Rootsiski see probleemiks olnud. Ning mina saan tast ka täiesti aru - momendil pole Eesti koondis see koht, mille pärast end ribadeks tõmmata. Tähtis oleks end ikkagi klubis tõestada ja olla heas vormis uue valiktsükli alguseks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

        Algselt postitas vichy


        Oleks ta trennis halvasti esinenud, siis mina eeldaks, et treenerina ta peaks seda teeveriga arutama ja lahendusi oleks järgnevalt kaks - kas teever töötab oma nõrkade kohtade kallal või tuleb välja, et ta ei suudagi paremini ning jellel ei olegi vaja teda koondisesse kutsuda, aga hakata sokkima mingit lambikat, et ma ei näe motti...on täielik kräpp. Pealegi ei ole ta midagi kehvem teistest koondislastest.
        Isegi tagapõhja teadmata võib öelda, et kui põhjused on sellised, nagu ajakirjanduses kuulda võis, siis on see Ingemar-poisi oma mure. Ja mitte kellegi teise.
        Ma arvan, et koondise peatreener ei pea hakkama mehele keset hooaega mingit motivatsiooniloengut pidama. Kui pingutada ei viitsi, siis võib ju samahästi Rootsis tabelisabas oleva klubi pingile jälle ennast sirutama minna.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

          Algselt postitas Aramis


          No, see pole mingi saladus, et Ingemar-poiss trenni oma lemmikajaviiteks ei pea. Ja loomulikult on Rootsiski see probleemiks olnud. Ning mina saan tast ka täiesti aru - momendil pole Eesti koondis see koht, mille pärast end ribadeks tõmmata. Tähtis oleks end ikkagi klubis tõestada ja olla heas vormis uue valiktsükli alguseks.
          koondises \"ribadeks tõmbamine\" avaldaks arvatavasti praegu rohkem muljet, kui \"trenni mitte oma lemmik ajavuuteks pidamine\". Kaldun arvama, et Teeveri eemale jätmine on pikema ajalise protsessi tulemus. Parim karistada paremaid (eesti paremuselt 4 ryndaja minu arvates) sõprumsmängus kui valikmöngudes.
          Ja kes väidab, et praegune pingutamine poleks kooskõlas heade mängudega klubi eest ja aluseks heale vormile ka uue valiktsykil alguses.
          Lõpetuseks meenuvad ka virinad rasketest trennidest Bulavini juures. Arvan, et rootsis nii rasked trennid pole, samuti on meditsiiniline pool parem ja väljakud mõnusamad.
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

            Kena on näha, et te teate hästi ja oskate kommenteerida teemal: \"Teever ja suhtumine\"
            Selgituseks olgu öeldud:
            1. Jelle oli rahul teeveri trennidega kuni punktini, mil ta lihtsalt ytles, et sa pole motiveeritud.
            2. Keegi trennis olnutest ei saanud aru, mille alusel selline hoiak tekkis
            3. Teever ise on ALATI tahtnud koondise eest mängida
            4. Inimesed kes teda tunnevad EI saa öelda(ega ütlegi), et ta \"straaritseks\"

            Seega, mis alusel nö. \"kriitikud\" teda hetkel siin teemas hindavad?

            Edit:
            Ma lihtsalt pidin ennast registreerima. Pole ju normaalne sellist asja kirjutada asjadest mitte midagi teades.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

              Hea töö Valodja! Täitsa nõus, kriitika on alusetu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                Algselt postitas valodja


                Kena on näha, et te teate hästi ja oskate kommenteerida teemal: \"Teever ja suhtumine\"
                Selgituseks olgu öeldud:
                1. Jelle oli rahul teeveri trennidega kuni punktini, mil ta lihtsalt ytles, et sa pole motiveeritud.
                2. Keegi trennis olnutest ei saanud aru, mille alusel selline hoiak tekkis
                3. Teever ise on ALATI tahtnud koondise eest mängida
                4. Inimesed kes teda tunnevad EI saa öelda(ega ütlegi), et ta \"straaritseks\"

                Seega, mis alusel nö. \"kriitikud\" teda hetkel siin teemas hindavad?

                Edit:
                Ma lihtsalt pidin ennast registreerima. Pole ju normaalne sellist asja kirjutada asjadest mitte midagi teades.
                täiesti nõus sinuga

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                  täna õhtul ma ei skoori

                  FT Trelleborg [0 - 4] Oster

                  78\' [0 - 4] I. Tevert

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                    Ja Teever saab Angola koondislasest klubikaaslase
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                      Rootsi jalgpallimeistrivõistlustel, kus sel hooajal osaleb ka kolm Eesti koondislast, jäi Ingemar Teeveri koduklubi Östers võõrsil 0:2 alla Hammarbyle.

                      Teever alustas kohtumist algkoosseisus, kuid vahetati 60. minutil pingile.

                      Östers on 10 mänguga kogunud vaid viis punkti ning asub 14 meeskonna seas eelviimasel kohal.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                        Algselt postitas midfielder


                        Ja Teever saab Angola koondislasest klubikaaslase
                        minu arvates vääriks see figuiredo paremat klubi. MMil oli ta koos Joao Ricardoga üks Angola parimaid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                          Teever peaks tänast mängu GAISi vastu alustama algkoosseisus.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                            Algselt postitas Karla


                            Teever peaks tänast mängu GAISi vastu alustama algkoosseisus.
                            jama

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                              Östers mängib hetkel Gaisiga ja on taga 1:2. Teever alustas algkoosseisus, kuid teiseks poolajaks vahetati juba välja. Östers lõpuks viigistas 2:2 ning viigivärava lõi just Teeveri välja vahetanud Cederqvist.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Ingemar Teever\'

                                Kui eeelmises kohtumises alustas Teever mängu algkoosseisus, siis täna Malmö vastu on ta pingile naelutatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X