320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Neemelo (Nõmme Kalju, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pessimist mu sees ütleb, et kevadeks kõksib Neemelo seal palli vaid Belgia reservliigas. Kuid loodame siiski parimat!

    Kommentaar


      Algselt postitas sport.err.ee
      Samuti ei ole ta seal isegi testimas käinud - Belgia klubi oli tema tasemes niivõrd kindel, et tegi kohe pakkumise.
      Meenub kohe üleminek Helsingborgi ja me kõik ju teame, mis edasi juhtus. Loodetavasti antakse seal vähemalt võimalus, nii et igal juhul edu.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Ühtepidi, mis vahet. Selle raha eest ma võiks palli kõksida ka eesti 4. liigas

        Kommentaar


          Kuid edu talle seal.Usun, et läheb hästi. Ega nüüd Belgia väga palju tugevam ka ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas A & O Vaata postitust
            Kuid edu talle seal.Usun, et läheb hästi. Ega nüüd Belgia väga palju tugevam ka ei ole.
            Kui Soomega võrdled siis paned küll kõvasti puusse. Belgia liiga tipud on siiski Euroopa tugevad keskmikud ja Soome paremad ei pääse isegi selle lähedale. Üldise taseme poolest pakun ,et Belgia jääb ehk sutsu alla Hollandi liigale.
            Tarmole kindlasti kõva väljakutse. Ühe teise Tarmoga võrreldes ikka palju tugevam minek ,kui sellest asja saab. Loodame ,et saab ja saab ka koondise kutse
            FCF Forever

            Kommentaar


              See uudis jätab nagu suht külmaks. Oleks minejaks Anier või Puri näiteks oleksin rahul, et noor ja arenev mängija astus oma karjääris sammu edasi. Aga Neemelo, mees kes nagunii enam ei arene ning kes on lootusetult aeglane, et olla hea ründaja. Koondise põhisse tal ka vaevalt, et enam asja on. Keegi teine eestlane võiks sellise lepingu ennem saada.

              Kommentaar


                aga loodan, et saab siiski Neemelo
                palju aega pole, homseks peab selge olema ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas molbert Vaata postitust
                  See uudis jätab nagu suht külmaks. Oleks minejaks Anier või Puri näiteks oleksin rahul, et noor ja arenev mängija astus oma karjääris sammu edasi. Aga Neemelo, mees kes nagunii enam ei arene ning kes on lootusetult aeglane, et olla hea ründaja. Koondise põhisse tal ka vaevalt, et enam asja on. Keegi teine eestlane võiks sellise lepingu ennem saada.
                  värdjalik postitus.

                  Kommentaar


                    Molbert, kes sa oled?

                    Kommentaar


                      Küsimus ongi selles, et sellised nagu nt. Puri ja Anier ei ole lihtsalt nii head

                      Kommentaar


                        Algselt postitas molbert Vaata postitust
                        See uudis jätab nagu suht külmaks. Oleks minejaks Anier või Puri näiteks oleksin rahul, et noor ja arenev mängija astus oma karjääris sammu edasi. Aga Neemelo, mees kes nagunii enam ei arene ning kes on lootusetult aeglane, et olla hea ründaja. Koondise põhisse tal ka vaevalt, et enam asja on. Keegi teine eestlane võiks sellise lepingu ennem saada.
                        No ma ei saa aru miks just siis õnnelik kui noored nt Anier ja Puri saavad sellise lepingu? Nad on veel noored ja küll nende aeg ka tuleb. Samas kui sa ei ole rahul, et Neemelo sinna saaks, siis sa ei tohiks olla ka rahul kui Oper mõnda normi liigasse saaks, loogiline oleks ju, kuna Oper vanem kui Neemelo. Mis puudutab tema kiirusesse siis kas tema on süüdi selles või? mõnel lihtsalt ei ole kiiruslike omadusi aga selle eest kompenseerib ta selle muuga. Üleüldse peaksime olema rahul kui eestlane saab välismaale mängima( ma mõtlen kaugemale kui Soome, Läti ja Leedu). Loodan, et jutt ei läinud segaseks ja keegi sai ikka aru ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
                          No ma ei saa aru miks just siis õnnelik kui noored nt Anier ja Puri saavad sellise lepingu? Nad on veel noored ja küll nende aeg ka tuleb. Samas kui sa ei ole rahul, et Neemelo sinna saaks, siis sa ei tohiks olla ka rahul kui Oper mõnda normi liigasse saaks, loogiline oleks ju, kuna Oper vanem kui Neemelo. Mis puudutab tema kiirusesse siis kas tema on süüdi selles või? mõnel lihtsalt ei ole kiiruslike omadusi aga selle eest kompenseerib ta selle muuga. Üleüldse peaksime olema rahul kui eestlane saab välismaale mängima( ma mõtlen kaugemale kui Soome, Läti ja Leedu). Loodan, et jutt ei läinud segaseks ja keegi sai ikka aru ka.
                          Kas ma ütlesin, et ma ei ole rahul?
                          See jätab lihtsalt mind suht külmaks.
                          Anieril on võibolla tõesti veel aastakene aega, aga Puri peab küll nii ruttu kui võimalik Eestist lahkuma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas molbert Vaata postitust
                            Kas ma ütlesin, et ma ei ole rahul?
                            See jätab lihtsalt mind suht külmaks.
                            Anieril on võibolla tõesti veel aastakene aega, aga Puri peab küll nii ruttu kui võimalik Eestist lahkuma.
                            Sa selgelt mainisid oma postis, et kui minejateks oleks Anier või Puri siis oleksid saa rahul. Sellest loen ma välja, et Neemelo minekuga sa ei ole rahul. Kellegil on infot kas Neemelo sai siis Belgiasse või mitte?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
                              Sa selgelt mainisid oma postis, et kui minejateks oleks Anier või Puri siis oleksid saa rahul. Sellest loen ma välja, et Neemelo minekuga sa ei ole rahul. Kellegil on infot kas Neemelo sai siis Belgiasse või mitte?


                              Nii palju kui mina aru saan sai Neemelo 1,5+1 lepingu.

                              Kommentaar


                                eestlased ja belgia pole siiani väga töödanud. loodame, et ma eksin.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X