320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV - eestlaste satsid mängimas

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun pange link ülesse ats purje mängust sest ma tahan näha seda ja mul kasutaja olemas aga ma ei tea kust sealt vaadata saab unibetist!

    Kommentaar


      Algselt postitas kollikonn Vaata postitust
      Palun pange link ülesse ats purje mängust sest ma tahan näha seda ja mul kasutaja olemas aga ma ei tea kust sealt vaadata saab unibetist!
      Pead olema Unibeti klient ja sisse loginud, et näha livestreaming mänge. Leiad mängud Unibeti Live-ennustuste konsoolist, kus iga livestreamis näidatava mängu järel on vastav ikoon ja nupp tekstiga "Live Stream" ilmub, kui ülekanne on käimas.
      Unibeti lehelt.

      Kommentaar


        kas see hakkab 19.00?

        Kommentaar


          Algselt postitas kollikonn Vaata postitust
          kas see hakkab 19.00?
          Yeap

          *****ruumitäide******

          Kommentaar


            Kuidas teil ülekanne on? Mul näiteks veidi katkendlik/laggy.

            Kommentaar


              Algselt postitas Laz Vaata postitust
              Kuidas teil ülekanne on? Mul näiteks veidi katkendlik/laggy.
              minul pisut smöggy.

              Kommentaar


                pagana Poom -- et ta just nüüd ära pidi lagunema. Watford vs Ipswich täna kell 19:15 Viasat Sport 2-s.

                edit: kuigi gloryhorns.co.uk foorumis on teda järjekindlalt eeldatavasse algkoosseisu topitud.

                Kommentaar


                  hõissa jõulud, Poom ongi algkoosseisus.

                  Kommentaar


                    siit peaks kruglovi mängu nägema.http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...97&part=sports
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Täna, 14.09.2008, on Andres Oper telekas jalgpalli mängimas.
                      Interneti kaudu näev teda siit.

                      Ajax vs Roda JC


                      Mäng algab 15:30.

                      Kommentaar


                        Opi nühib pinki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                          Opi nühib pinki.
                          eelmises voorus ju see taktika toimis,et Opi vahetsusest sisse tuua.miks mitte siis seda uuesti teha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                            eelmises voorus ju see taktika toimis,et Opi vahetsusest sisse tuua.miks mitte siis seda uuesti teha
                            ja oper tuuaksegi sisse (ca. 65 mängitud)
                            mäng on väga lahtine, võib minna siia või sinna. Hetkel Ajax ühega peal.

                            parandan: Ajaxil on ikka _tohutult_ võimalusi, mida ära realiseerida ei suudeta

                            Kommentaar


                              Operi saldo seni: heast kohast taevasse põrutatud pealelöök, palliga vastase karistusalas olles käpuli käimine ja hilinenud taklamise eest teenitud kollane kaart

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Homme kell 1 siis saab näha Ojamaad Wes Browni venna vastu
                                Kas ma vaatan vale kanalit?mina seda mängu ei näe.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X