320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oleg Maksimov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kes tahtis, sai aru ka sellest, mida tähendab “seadnud” kauglöögi.
    Kui juba siin keelte õppimiseks läks, inglisekeeles on see vist Placed long range shot

    Kommentaar


      #32
      Seatud/sihitud

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Tafkin Vaata postitust
        Kui juba siin keelte õppimiseks läks, inglisekeeles on see vist Placed long range shot
        Mul on mahukas inglise-vene jalgpalliterminite sõnaraamat. Vaatan.

        Kommentaar


          #34
          Palun valgustage keegi mind, kes on jalgpallur Oleg Maksimov: mitu korda on ta mänginud Eesti Meistriliigas (ja millises klubis?), palju löödud väravaid on tema arvel ja mille poolest peetakse teda tulevikulootuseks? Kodakondsusega, nagu ma aru sain, tal probleeme ei ole ja miks ei ole nii tähelepanuväärne noor mängija täiskasvanute koondise kandidaatide hulka jõudnud? Kas ka siin Aivar mängus? Sellisel juhul võib ka vastamata jätta. Mina teda mängimas näinud ei ole, seepärast küsisingi.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas lennat Vaata postitust
            Palun valgustage keegi mind, kes on jalgpallur Oleg Maksimov: mitu korda on ta mänginud Eesti Meistriliigas (ja millises klubis?), palju löödud väravaid on tema arvel ja mille poolest peetakse teda tulevikulootuseks? Kodakondsusega, nagu ma aru sain, tal probleeme ei ole ja miks ei ole nii tähelepanuväärne noor mängija täiskasvanute koondise kandidaatide hulka jõudnud? Kas ka siin Aivar mängus? Sellisel juhul võib ka vastamata jätta. Mina teda mängimas näinud ei ole, seepärast küsisingi.
            sellele miks ta ei ole täiskasvanute hulgas läbi löönud on lihtne vastus, mis ka eelnevatest postitustest on läbi kumanud. Mees eelistab kehvasti tasustatud jalgpallurina enese arendamisele madalal tasemel mängimist ja selle kõrvalt korraliku papi kokku kraapimist.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              sellele miks ta ei ole täiskasvanute hulgas läbi löönud on lihtne vastus, mis ka eelnevatest postitustest on läbi kumanud. Mees eelistab kehvasti tasustatud jalgpallurina enese arendamisele madalal tasemel mängimist ja selle kõrvalt korraliku papi kokku kraapimist.
              Mina tänan! Et siis nagu pole mõtet ka käesolevat teemat edasi arendada.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas lennat Vaata postitust
                Palun valgustage keegi mind, kes on jalgpallur Oleg Maksimov: mitu korda on ta mänginud Eesti Meistriliigas (ja millises klubis?), palju löödud väravaid on tema arvel ja mille poolest peetakse teda tulevikulootuseks? Kodakondsusega, nagu ma aru sain, tal probleeme ei ole ja miks ei ole nii tähelepanuväärne noor mängija täiskasvanute koondise kandidaatide hulka jõudnud? Kas ka siin Aivar mängus? Sellisel juhul võib ka vastamata jätta. Mina teda mängimas näinud ei ole, seepärast küsisingi.
                Oleg MAKSIMOV (29.01.1986)

                U19 3/1 ja U17 9/0

                2002 FC Levadia Tallinn 10/1
                2003 FC Levadia Tallinn 5/1
                2003 FC Levadia II Tallinn 26/13
                2004 FC Levadia II Tallinn 24/8
                2004 FC Levadia-Juunior Maardu 5/4
                2005 FC Levadia II Tallinn 6/2
                2005 Kauhajoen Karhu 19/8
                2006 JBK Pietarsaari 26/0

                poiss tahan pappi teenida nii nagu amadeus ütles, kauhajoen karhu maksab pappi talle ja muretses Olegile ka töö.

                Kommentaar


                  #38
                  Tänud, eestimees

                  Kommentaar


                    #39
                    Nojah, siis on tegemist järgmise "talendiga" kellel motivatsiooni vähe ja peamine on, et rulli tuleks.

                    Kommentaar


                      #40
                      maksimov on tagunud 3st mängust 3 kolli..............vist võib tema asja tegemised lukku panna

                      Kommentaar


                        #41
                        maksimov on 6 kolliga kolli lööjate tabelis 4ndal kohal ja Karhu on liiga liider, lõssanov on 2 kolliga

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          maksimov on 6 kolliga kolli lööjate tabelis 4ndal kohal ja Karhu on liiga liider, lõssanov on 2 kolliga
                          Tean et need kõik mängijad Vladimir Voskoboinikov,Dima Kulikov Tihhon Shishov,Artur Kotenko, Nikolai Lissanov, Anatoli Lissanov ja Oleg Makimov, Aleksander Karpitsev,Anton Aristov on FC puuma/KSK kasvandikud. leidsin infot siin: http://www.hot.ee/fcpuuma/rus/history.htm

                          Kommentaar


                            #43
                            mängib see aasta fc jaunibas

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Andrer Vaata postitust
                              Tean et need kõik mängijad Vladimir Voskoboinikov,Dima Kulikov Tihhon Shishov,Artur Kotenko, Nikolai Lissanov, Anatoli Lissanov ja Oleg Makimov, Aleksander Karpitsev,Anton Aristov on FC puuma/KSK kasvandikud. leidsin infot siin: http://www.hot.ee/fcpuuma/rus/history.htm
                              Pavel Apalinski ka.
                              Arvan, et Pavel ning Aivar Sosi olid oma vanuses kõige andekam noorjalgpallurid meie jalgpallis.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X