320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vjatšeslav Zahovaiko (Real de Banjul, Gambia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    midagi positiivset jällegi. uus peatreener andis Slavale võimaluse ja meie mees kasutas selle kohe ära. täna peeti Gouveias kohaliku koondise vastu treeningmäng, mis võideti 2-0. Zahovaiko lõi värava 76. minutil, seisuks 2-0.
    Loodetavasti siis usaldatakse Zahot väljakule ka natuke tähtsamates mängudes kui seda treeningmäng on. Igatahes positiivne, et suutis uuele peatreenerile väravaga endast märku anda.

    Vahepeal juba nukraks kujunenud olukord klubis võib hakata isegi helgemates toonides paistma. Nüüd on kõik Zaho enda kätes/jalgades ja tuleb tõestada oma kvaliteeti.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kui tugavaks sa seda vastast pead?mingi võrdlus ehk?
      no see oli mingi treeninglaagri mang mingi kohaliku kulasatsiga. oigemini selle kula nn. koondisega. Gouveial on muidu oma klubi ka, mis peaks osa votma kohaliku maakonna meistrivoistlustel. selle voitja saab oiguse mangida 3. liigas.
      ehk vastast pole motet eriti vaadata. minu arust ka hoopis tahtsam oli see, et mees sai valjakule ja loi ka varava
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        aga sellest loen mina välja,et tõsisema töö teeb just ära eestimees.aga samas peame rahul olema,et üldse kedagi midagi välja on suudetud parseldada
        No nüüd EPL väitel ei tee enam eestimees ja lehiste koostööd.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          No nüüd EPL väitel ei tee enam eestimees ja lehiste koostööd.
          mina olen sama kuulnud, et Välja tegutseb isepäi

          Kommentaar


            Kas eestimees on nüüd maailmas teine agent/jalgpalliärimees, kes tegutseb vaid EESTI jalgpallurite, mitte oma rahakoti huvides?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Kas eestimees on nüüd maailmas teine agent/jalgpalliärimees, kes tegutseb vaid EESTI jalgpallurite, mitte oma rahakoti huvides?
              ma teen seda hobi korras ikka

              Kommentaar


                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                mina olen sama kuulnud, et Välja tegutseb isepäi
                ei tee jah koostööd enam

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  ei tee jah koostööd enam
                  ehk ütled miks lehistega enam koostööd ei tee?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    ehk ütled miks lehistega enam koostööd ei tee?
                    ei kommenteeri

                    Kommentaar


                      Zahovaiko tahelend sai tana ohtul jatku. Fatimaga peetud treeningkohtumises loi meie mees Leiria ainsa varava, seisuks 1-0. mang ise jai viiki 1-1.

                      panen Leiria koosseisu ka- U. Leiria: Eduardo Gottardi, Cássio Lopes, Mamadou Tall, José António, Paulo Vinícius, Diogo Amado, Marcos Paulo, Silas, Pateiro, Carlão ja Zahovaiko.
                      Vahetusest sekkusid: Mika, Hugo Gomes, Diego Gaúcho, Bruno Miguel, Raí, Renato Saldanha, Rúben Brígido, Bruno Ferraz, Patrick, Marcelo Dias, Rodrigo Silva, Ouattara, Panandétiguiri, Zhang, Jardel ja João Vieira.

                      ehk siis voib oelda, et algkoosseisus oli umbes pooled eelmise hooaja pohikoosseisust. kahjuks pole infot kui palju keegi mangis ja seega ka Slava manguaeg
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        ei kommenteeri
                        Aga kes lepingutega tegeleb? Mängijad isiklikult? Agendipabereid ju Sul pole? Edu igatahes.

                        Kommentaar


                          laupäeval kell 11 on otsustav treeningmäng Santa Claraga, peale mida peatreener teeb oma valiku kes jääb klubisse ja kes lahkub.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            laupäeval kell 11 on otsustav treeningmäng Santa Claraga, peale mida peatreener teeb oma valiku kes jääb klubisse ja kes lahkub.
                            seekord jaid varavad mangus loomata. esialgu saadetakse koju 3 brasiillast- kaitsja Cássio Lopes, poolkaitsja Bruno Ferraz ja rundaja Marcelo Dias. just viimasest mehest loodeti tohusat tugevdust rundeliinis.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Mis seis jäi ja Slaval tundub olevat hea šanss, igatahes jäi kohale veel ja need löödud väravad tõstavad tema väärtust uue treeneri silmis kindlasti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                Mis seis jäi
                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                seekord jaid varavad mangus loomata.
                                ma loen siit üht-teist skoori kohta välja küll.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X