320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vjatšeslav Zahovaiko (Real de Banjul, Gambia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks tegelikult pandi ta ikka mängu, et hajutada kahtlused seoses ühe teise 28-aastase Vjatšeslaviga.

    Kommentaar


      väike info, et järgmise vooru mäng on ka telemäng
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        väike info, et järgmise vooru mäng on ka telemäng

        Millal see on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Warren Vaata postitust
          Millal see on?
          oigupoolest tuleb koguni vahemalt 2 jargmist mangu telemanguna.

          esimene on puhapaeval, 12. septembril kell 20 eesti aja jargi ja teine laupaeval, 18. septembril kell 23.15 eesti aja jargi
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            nagu karta oligi meie meest eilseks kohtumiseks ei antud isegi mitte ülessegi. kohtumine Nacionali vastu siiski võideti 2:1
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              nagu karta oligi meie meest eilseks kohtumiseks ei antud isegi mitte ülessegi. kohtumine Nacionali vastu siiski võideti 2:1
              ja ka tänaõhtuseks telemänguks pole Zahovaikot üles antud
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Huvitav et seda meest üldse seal hoitakse veel. Eks vahepealsed kaks koondisemängu näitasid ka hetkeseisu ära.
                Eestis sa võid ju äss olla aga kui tuleb Euroopa tugevas liigas tegusi teha siis...

                Kommentaar


                  ... imestan siiani et kuidas ta sinna Portugali üldse sai... ja et mitte takkajärge targana näida siis väljendasin oma imestust ka vahetult peale seda kui ta lepingule allkirja pani - no ei ole kohe kuidagi miskit otsast Portugali liiga masti mees....
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    kusjuures, mina isegi usun, et ta saaks hakkama, kui hääs vormis oleks. ent mu meelest näitas koondisemäng kahjuks, et hetkel tal kõige parem mänguvorm lihtsalt ei ole. kohati ei tundnud ta liikumist ära ja liikus kuidagi enda kohta imelikult - eksis palli liikumist arvestades ja liikus palli eest ära ja pani vist ka valesse tsooni jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      kusjuures, mina isegi usun, et ta saaks hakkama, kui hääs vormis oleks. ent mu meelest näitas koondisemäng kahjuks, et hetkel tal kõige parem mänguvorm lihtsalt ei ole.
                      Eks puudulikus vormis on oma süü ka sellel, et Portugalis seda mänguaega ikka koledal kombel napib. Tuleb vist kokkuvõttes öelda, et minek Portugali on osutunud ebaõnnestunud käiguks ja tuleb kiiremas korras üritada kuhugi mujale siirduda.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Zahovaiko on homseks kodumänguks Rio Avega seekord üles antud
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Keda siis nüüd uskuda?

                          Portugali kõrgliigaklubi UD Leiria alistas eile koduplatsil 1:0 tabeli viimase Rio Ave, aga Eesti koondise ründaja Vjatšeslav Zahovaiko meeskonna koosseisu ei kuulunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            19 nimest koosnev nn. eelnimekiri anti üles päev enne. konkreetselt mängule saab aga üles anda 18 nime. lõpuks siis Zahovaiko jäi siiski tribüünile.

                            ehk siis nagu ma olen aru saanud päev varem tuleb teada anda nimed, kes valmistuvad mänguks ja tavaliselt on mingi 1 või 2 varuga, sest keegi võib nimekirjast ootamatult haigeks jääda või vigastada end. seekord siis leiti tund enne mängu algust, et Zahovaikot siiski vaja ei lähe see mäng
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              paari tunni pärast jälle telemäng ja Zahovaikot pole mänguks üles antud
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                2 värava autoril huvitav nimi J.A.d.S.S.Z. Antonio

                                Kommentaar

                                Working...
                                X