320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poomiga jälle jamad!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Originally posted by vandersell


    Seda, et Poom poole kohaga Derby väravavahtide treener on ei teadnudki.
    Tore, et Mardil nüüd lausa kaks rauda tules . Nüüd võibki vabalt tekkida paradoks, kus väravavahtide treener Poom ütleb Gregoryle, et aeg on põhivaht Poom jälle postide vahele panna. Poliitikas nimetatakse seda korruptsiooniks
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #77
      parem variant oleks ju hoopis see kui väravavahtide treener soovitaks Gregoryle Derby esiväravavaht mõnele PL mansale maha müüa, kuna kerkimas on peale mitmeid andekaid keeperid:P

      Kommentaar


        #78
        ..kui nüüd natuke loogiliselt mõelda siis peax poomi mahamüümine koheselt päewakorda tõusma...vähemalt mina mõtlen nii..kui ma paneks ennast klubiomaniku või treeneri seisukohale...
        derby peab hakkama looma täiesti uut meeskonda ..et mõne aastapärast uuesti premierleaguet rünnata...sellex aga tuleb vanamehed mahamüüa ja investeerida tulevikku og-siis noortesse..seega pole poom ainus kes lahkub..
        need on muidugi puhtalt minu spekulatsioonid...

        ...hea uudis on et manchester city on tagasi!!!!!!!!! juhhuuu
        manchester united wach out....
        :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu: :Уlu:
        jimmy.james

        Kommentaar


          #79

          Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


          Poom loodab mänguks Leedsiga platsile saada. Pohlak kiidab jälle Mardi lojaalsust, et on Derbysse jäänud ja võiks veel kauemaks jääda
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar

          Working...
          X