320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sports | Futbols. Par aktuālāko dažādās futbola līgās - ziņas, jaunumi, komentāri, viedokļi.


    Isegi lätlased on Ojamaad märganud

    Kommentaar


      Mulle igatahes 'tema' twitter küll ei meeldi... Kohe aru saada, et ega tema enda särkide kohta 'these bad boys' ei kirjuta. Seega jääb mingi halb maik suhu.

      Kommentaar


        Algselt postitas billybob Vaata postitust
        Mulle igatahes 'tema' twitter küll ei meeldi... Kohe aru saada, et ega tema enda särkide kohta 'these bad boys' ei kirjuta. Seega jääb mingi halb maik suhu.
        Eee... Ja miks ei või tema seda kirjutada?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas billybob Vaata postitust
          Mulle igatahes 'tema' twitter küll ei meeldi... Kohe aru saada, et ega tema enda särkide kohta 'these bad boys' ei kirjuta. Seega jääb mingi halb maik suhu.
          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Eee... Ja miks ei või tema seda kirjutada?
          +1, olen üpris kindel, et ta ise kirjutab. Või arvad, et ta omal ajal blogi ka ise ei kirjutanud?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ojamaa sõlmis täna Motherwelliga 2,5 aasta pikkuse lepingu.



            Tuleb vist see tehing heaks kiita.

            Kommentaar


              Minu arust ametlikku kinnitust selle kohta veel ei ole ja Motherwelli fännide foorumis on klubi esindaja kirjutanud, et allkirju paberil pole.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas difender Vaata postitust
                Ojamaa sõlmis täna Motherwelliga 2,5 aasta pikkuse lepingu.



                Tuleb vist see tehing heaks kiita.
                Kui see nii on siis võib vaid õnnitleda ja loota ,et poisil sihik paigast ei läheks.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  loodetavasti enam päris pähklite eest ka mängima ei pea.

                  Kommentaar


                    intervjuu peale st johnstoni mängu, miski hüva pudel kihisevat anti ka nagu näha

                    Kommentaar


                      no mina ei kuule mitte midagi oma läpakaga , ehk keegi teeb tekstiks vms.
                      Või lühikokkuvõtte, oleks tänulik!

                      Kommentaar


                        keegi võiks seletada mulle, kui kaugele inimesele, mis värk selle Ojamaa nime kirjutamisega on? Ojamma wtf?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                          keegi võiks seletada mulle, kui kaugele inimesele, mis värk selle Ojamaa nime kirjutamisega on? Ojamma wtf?!
                          Sellega on see värk, et lööb 3 tükki veel ja hakatakse õigesti kirjutama. Meedia juba saab nimele pihta, soomlane ka enam pole.

                          Kommentaar


                            ETV uudistes öeldi just välja ,et leping sai pikenduse. Keda uskuda ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              kurat seda teab, motherwelli kodulehe sõnul loodetakse järgmise 48h jooksul allkirjad saada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                ETV uudistes öeldi just välja ,et leping sai pikenduse. Keda uskuda ?
                                ETV sporditoimetus ilmselgelt tugineb sellele samale esialgsele express.co.uk uudisele. Seega pole neil endal mitte mingit täpsemat infot. Palju rohkem tasuks minu arvates uskuda näiteks Sky sportsi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X