320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Seda oleks oluline teada, sest... ???
    sest poisile hirmsasti meeldib suhkruvatti süüa..

    Aga tegelikult ka, who da fack kotib rahaline preemia sellise asja puhul, kui tunnustus on nii kõva?

    Kommentaar


      tema jaoks preemia oli ilmselt pikem leping ja paremad tingimused

      Kommentaar


        väike trikk käib ka asja juurde , NB! õudne muusika

        Kommentaar


          Pärast Rangersilt 10 punkti eemaldamist jääb Motherwell neist ja ühtlasi CL kohast 9p kaugusele ning üks mäng on veel varuks, pärast mida on 7 mängu hooaja lõpuni. Eelviimases voorus on neil veel omavaheline mäng Fir Parkil...

          Kes USUB?!

          Kommentaar


            Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
            Pärast Rangersilt 10 punkti eemaldamist jääb Motherwell neist ja ühtlasi CL kohast 9p kaugusele ning üks mäng on veel varuks, pärast mida on 7 mängu hooaja lõpuni. Eelviimases voorus on neil veel omavaheline mäng Fir Parkil...

            Kes USUB?!
            Nn. hooaja lõpul, ehk peale kolme ringi (33 vooru) lüüakse Šotimaa Premieri 12 klubi pooleks, esimesed 6 mängivad veelkord omavahel, samuti tagumised, kokku mängitakse 38 vooru.
            Motherwellil mängida veel 13 kohtumist, Rangersil 12.

            Eestis võiks sarnast süsteemi kasutada, peale kolme ringi kuus esimest mängivad omavahel veel kord, samuti tagumised 4 omavahel. Eesti elukutselisemal esikuuikul 32 mängu, tagumistel asjaarmastajatel 30.

            Kommentaar


              kui glaskou reindžerid onadega põhja lähevad, võetakse ju eurokoht nagunii ära.
              aga kui šoti 2 esimest superklubi CL-is väga ei ruuli, mis siis pisematel sinna veel asja.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                apoel nicosia
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  apoel nicosia
                  ...ja see sobib siia sest...
                  really, i don't get it

                  Kommentaar


                    ei pea olema suur ja tugev, et näiteks cl-is edukas olla... mitte, et ma mw-le väga panustaks.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      ei pea olema suur ja tugev, et näiteks cl-is edukas olla... mitte, et ma mw-le väga panustaks.
                      siinkohal tahaks küsida, millisel alusel väidetakse, et nende klubide eelarved on samas suurusjärgus?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Nn. hooaja lõpul, ehk peale kolme ringi (33 vooru) lüüakse Šotimaa Premieri 12 klubi pooleks, esimesed 6 mängivad veelkord omavahel, samuti tagumised, kokku mängitakse 38 vooru.
                        Motherwellil mängida veel 13 kohtumist, Rangersil 12.

                        Eestis võiks sarnast süsteemi kasutada, peale kolme ringi kuus esimest mängivad omavahel veel kord, samuti tagumised 4 omavahel. Eesti elukutselisemal esikuuikul 32 mängu, tagumistel asjaarmastajatel 30.
                        Pigem võiks meil ikka viis ja viis olla, sest elukutselisemal esikuuikul võiks olla ka ikka hirm, et äkki kukume amatööride sekka jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          siinkohal tahaks küsida, millisel alusel väidetakse, et nende klubide eelarved on samas suurusjärgus?
                          ei saa aru
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            ei saa aru
                            sinu apoel nicosia
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              mis seal vahet on?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                defineeri siis "suur ja tugev", palun
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X