320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas aint mul ei ava see link?

    edit: expat shieldiga avanes

    Kommentaar


      Minul avab ilusti.

      Kommentaar


        Ei mäletagi kelleltki nii head koondisedebüüti viimasest ajast kui Ojamaal täna.

        Kommentaar


          Kena algus, piisavalt töökas. Veidi kohati oleks võinud sööte rohkem anda mitte ise ilmtingimata minna aga pole paha.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Ei mäletagi kelleltki nii head koondisedebüüti viimasest ajast kui Ojamaal täna.
            +1

            Minu meelest sai ka väga hästi hakkama. Tundus, et vahetuse ajal ei olnud millegagi rahul. Tõenäoliselt oma viimase võimaluse raiskamisega.

            Kommentaar


              Aitäh, Henrik! Kinnitus, et võime loota ja oodata Euroopa tasemel asjalikku ründajat mõne aasta pärast!

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ei mäletagi kelleltki nii head koondisedebüüti viimasest ajast kui Ojamaal täna.
                Just. Endalegi ei meenu, et kellegil Eesti mängijatest oleks selline julge ja enesekindel debüüt olnud.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Just. Endalegi ei meenu, et kellegil Eesti mängijatest oleks selline julge ja enesekindel debüüt olnud.
                  Kui ma õigesti mäletan, siis Zenjov oli ka debüüdil terav.

                  Kommentaar


                    Ojamaa is Dope !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Kui ma õigesti mäletan, siis Zenjov oli ka debüüdil terav.
                      Kui Zenjovi debüüt oli too mäng Malta vastu siis jah.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ojamaa algus pani uskuma et Eestil see mäng võimalused. See mees on tulevik, kui areng läheb samamoodi edasi
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          praegu on igatahes muljed mehest positiivsed, individuaalsete oskuste poolest parim ründaja eestis. kui nüüd kiired jalad endale ja teistele kokkumängu paranedes olukordi looma ja lõpetama hakkavad, siis on eestil olemas korralik ründaja igaljuhul!ma olen igatahes lootust täis!

                          Kommentaar


                            Pean ka vist oma ettevaatlikuse jutu sõnu sööma hakkama. Mees tuli pauguga. Sellise mänguga hakkab ta varsti neid väravaid ka tootma. Väga tubli!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                              Eks ta õige ole. Tegelikult on ju asjaosalised McCall ja Ojamaa ka ise toonitanud, et vahepeal lihtsalt mõnele mängijale sobib mõni meeskond ja eks sellepärast see vorm ongi nii hea olnud. See aga ei tähenda, et ta nüüd koondise (hoopis erinev meeskond) eest kõmmutama hakkab. Vaadakse näiteks lätlaste Artjoms Rudnevsit. Ungari liiga sobis - Zalaegerszegi eest 30 mängus 20 väravat, Poola liiga sobis - 56 mängus 33 väravat (s.h. viimasel hooajal 29-st 22), kuid koondise eest peetud 17 kohtumises on kirjas vaid 1 värav Malta vastu.
                              Minu hea tuttav Läti jalgpalliekspert ja nende jalgpalliajakirja kaastoimetaja rääkis hiljuti mulle ,et Rudnevs ei võta koondist tõsiselt ning mõtleb pigem oma isiklikule karjäärile . Praeguse peatreeneriga on neil sitad suhted. Läti koondisel on tervikuna praegu viletsad ajad .Küllap Balti turniir näitab ,mis nad endast kujutavad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Praegu on üsna naljakas mõelda ,et mõned kuud tagasi ei tahtnud Frank- bundes ju Ojamaa kutsumisest isegi U-21 koondisesse midagi kuulda ajas oma joru . Rüütli targa treenerina saab loodetavasti aru ,et nüüd on vaja poisile mänguaega anda ,et sügisesteks alagrupimängudeks oleks meil Ojamaa näol üks super kõva üllatus kõikide vastu välja käia . Pange tähele Ojamaa paugutab varsti Hollandile nagu omal ajal Oper ja Zelinski .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X