320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mees mängis ennast lihtsalt jõuga koondisesse. Horvaatia mängu põhjal oleks Rüütlil ilmselt väga raske põhjendusi leida, miks teda mitte põhis kasutada. Telepildi põhjall hinnates ei olnud Pidzaama just väga õnnelik, et ta välja vahetati. Janu poisil on ja see kulub koondisele, kes kohati kipub vastaste karistusalas palli üle söötma, hädasti ära..

    Kommentaar


      Minu arvates Ojamaa debüüt oli mitmeid kordi parem kui Operi või kes iganes ründaja oma. Kui nüüd meeskond temaga kokku mängiks, oleks tulemus palju lubav. Oleks vaja ka sellise innukusega noort keskvälja meest, tegijaid on aga innukus ja julgus on paljudel kuskil mujal kui väljakul.
      The One and Only

      Kommentaar


        Keskväljal ei ole Odžammaga võrreldava skilli, platsinägemise ja löögiga mehi paraku rohkem kui üks. Ja see üks on see mees, kes meie eest väravaid praegu lööb. Ojamaal oleks aeg see roll temalt üle võtta

        Jah, Kostjast räägin.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Keskväljal ei ole Odžammaga võrreldava skilli, platsinägemise ja löögiga mehi paraku rohkem kui üks. Ja see üks on see mees, kes meie eest väravaid praegu lööb. Ojamaal oleks aeg see roll temalt üle võtta

          Jah, Kostjast räägin.
          Lindpere võib ka vahel hakkama saada

          Kommentaar


            Otsisin ühe vana loo Ojamaast välja

            Kommentaar


              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
              Minu arvates Ojamaa debüüt oli mitmeid kordi parem kui Operi või kes iganes ründaja oma. Kui nüüd meeskond temaga kokku mängiks, oleks tulemus palju lubav. Oleks vaja ka sellise innukusega noort keskvälja meest, tegijaid on aga innukus ja julgus on paljudel kuskil mujal kui väljakul.
              Ojamaa tegi väga korraliku mängu. Selle üle on ainult hea meel. Küll aga parima debüüdi osas julgeksin vastu vaielda.

              Esiteks olid Ojamaa puhul lootused veidi üle kruvitud, kuna Šotimaal on Henrikul läinud väga hästi (paraku on siinjuures unustatud, et Šotimaa ei olegi praegu teab mis tugev liiga). Seega oli juba enne mängu paljudel eelarvamus, et Ojamaa on väga hea mängija.
              Mäng oli tõesti ilus, samas aitas üldmuljele kaasa ülejäänud koondise tahtmatus mängida. Ojamaa seevastu oli aga indu täis, kuid siiski midagi ülemäe pöörast ta ka ei teinud. (oleks aus siiski märkida, et just enne vahetust hakati Operiga midagi looma ja üksteist mõistma, nii et kes teab mis sellest oleks võinud kooruda, paraku aga ei koorunud.) Siiski kordan - Ojamaalt hea mäng, mis lubab loota, et Eestil on tulevikus veel üks kiire ja noor ründaja Zenjovi kõrval.

              Ning nüüd tagasi tulles parima debüüdi juurde. Operi debüüdi ma eriti ei mäleta, küll aga Zenjovi oma.
              19 aastane noormees, kes pallib juba sellises eas Ukraina Meistrite liigas, debüteerib rahvuskoondise ridades 2008 aastal mängus Malta vastu. Mängus näitab väga head tehnikat, otsustusvõimet, kiirust. Teeb 1 värava eeltööd, ning on võiduvärava sööduandja. http://www.youtube.com/watch?v=_aCjlQKCnM8
              Tõsi ta on, Malta pole Horvaatia, kuid siiski - Zenjovi debüüt oli väga hea ning Ojamaa omale alla küll ei jää. Minu silmis oli isegi parem.
              Juba oma teises mängus koondise eest, MM valikmängus Belgia vastu (pole paha!) lööb Sergei oma esimese värava. 5 mängus, sahistab Sergei unustamatu 2-1 Armeenia vastu, MM valiktsükli meie viimane võõrsil löödud värav.

              Mitte, et ma üht ülistaks ja teist maha teeks, ei mõlemad on meie hea olevik ja veel parem tulevik. Zenjov - Ojamaa, kõlab isegi paremini kui Zelinski - Oper omal ajal. Või mis?
              Ojamaa on esimese katse läbinud, kuid minu silmis on Zenjov praegu ründaja nr 1, Henrik pole veel ennast piisavalt tõestanud, paar mängu talle veel ning siis peaks kõik selge olema.

              Kommentaar


                Pigem Ahjupera-Zenjov/Ojamaa

                Kommentaar


                  Ahi on sama kasulik kui neemelo v vosko. nii et pigem ikka zen ja ojamaa duo oleks viisakas nad suudaksid oma kiirete liikumistega vastaste kaitsjale peavalu valmistada.ahi suudab ainult palle maha votta ja vastaseid hirmutada.

                  Kommentaar


                    no ise ütlesid just ära, mida suudab ja mida tihtilugu tarvis ka on teha!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      ahi suudab ainult palle maha votta ja vastaseid hirmutada.
                      Jep sellistest pole ju Eestil absoluutselt kasu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Minu hea tuttav Läti jalgpalliekspert ja nende jalgpalliajakirja kaastoimetaja rääkis hiljuti mulle ,et Rudnevs ei võta koondist tõsiselt ning mõtleb pigem oma isiklikule karjäärile . Praeguse peatreeneriga on neil sitad suhted. Läti koondisel on tervikuna praegu viletsad ajad .Küllap Balti turniir näitab ,mis nad endast kujutavad.
                        Kas sellepärast ei ole Rudnevsit ka Läti BT koosseisus?

                        Kommentaar


                          Peale vigastust on Zenjov kuidagi aeglasemaks muutund. Vaevalt, et ta enam Ukrainas jätkab, siirdub kuhugi mujale, Ukrainast tal vb kosilasi oleks, kuid tal oli pikk vigastus niiet.

                          Kommentaar


                            Juba see on hea märk, et mees oli indu täis. Erinevalt paljudest teistest noortest mängijatest. Tahe ongi see, mille tõttu me teda hindama hakanud oleme. Tahe oli ka see mis ta Motherwelli mängule sai. Mängupildi põhjal jäi küll mulje, et kui ta oleks lõpuni platsil olnud, oleks värav ära ka tulnud. Huvitav mis seisus vigastus on?

                            P.S. Jalka Fänn, mine trolli kusagil kossufoorumis. Sa oled liialt läbinähtav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              ahi suudab ainult palle maha votta ja vastaseid hirmutada.
                              Aru ma ei saa, kus kohast selline jutt tekkis, mees ei oska konkreetselt mitte midagi, ainult Rüütlile ta meeldib millegi pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas baller Vaata postitust
                                Aru ma ei saa, kus kohast selline jutt tekkis, mees ei oska konkreetselt mitte midagi, ainult Rüütlile ta meeldib millegi pärast.
                                ju sa pole väga palju mänge näinud
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X