320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Läbijooksude ja söötudega on ta siiski säranud koduklubis. Koondise eest ta siiski end veel tõestanud ei ole.
    Sageli on need läbijooksud lihtsalt nii head, et meie keskväljamehed ei jaga neid isegi läbi ja söötu ei lükka.

    Kommentaar


      Eriline till ikka kull. Koondises mangimine peaks ikka iga mehe au asi olema

      Kommentaar


        Sa oled ise paras till !

        Kommentaar


          Mulle tundub, et Rüütlil on Ojamaa vastu algusest peale mingi vimm olnud. Kõigepealt võttis tükk aega enne kui mees koondisse kutsuti ning peale seda on teda kasutatud ka nii minimaalselt kui vähegi võimalik. Mäletan päris mitut mängu kus Ojamaa oli selgelt üks silmapaistvamaid mängijaid meie poolel, kuid ikka vahetati ta teise poolaja keskel täiesti arusaamatult välja.

          Samuti oli kummaline Rüütli jutt et Ojamaa põhjus mängudele mitte tulla oli kuidagi pehmem kui Klavanil.
          Ma ei näe ka põhjust miks peaks nüüd meedias kirema et ega mul märkamata ei jää et sa kooli asjadega ei tegele jne.
          Sellised asjad tuleks selgeks rääkida omavahel.

          Igaljuhul on kuidagi selline tunne et nüüd on leitud suurepärane ettekääne miks Henrikut veel vähem koondise mängudes kasutada kui varem.

          Kommentaar


            Nonii, nüüd siis hoopis kõlakad Legia Warszawast.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lebouss Vaata postitust
              Mulle tundub, et Rüütlil on Ojamaa vastu algusest peale mingi vimm olnud. Kõigepealt võttis tükk aega enne kui mees koondisse kutsuti ning peale seda on teda kasutatud ka nii minimaalselt kui vähegi võimalik. Mäletan päris mitut mängu kus Ojamaa oli selgelt üks silmapaistvamaid mängijaid meie poolel, kuid ikka vahetati ta teise poolaja keskel täiesti arusaamatult välja.
              Loll jutt. Ojamaa on pidevalt ansamblist välja langenud ja on näha, teineteisemõistmisel ülejäänud tiimiga on vajakajäämisi. Eriti just selles, mida temalt oodatakse kaitsetöös, kuidas samas pole (vist) tema platsilolles koondis ka skoorinud ja siin rääkida mingist müstilisest silmapaistvusest on ka veidi kummaline.
              Algselt postitas Lebouss Vaata postitust
              Samuti oli kummaline Rüütli jutt et Ojamaa põhjus mängudele mitte tulla oli kuidagi pehmem kui Klavanil.
              Ma ei näe ka põhjust miks peaks nüüd meedias kirema et ega mul märkamata ei jää et sa kooli asjadega ei tegele jne. Sellised asjad tuleks selgeks rääkida omavahel.
              Klavan on teinud nende tiimikaaslastega poolsada matši, Ojamaa on mänginud antud meestega kokku ca 400 minutit. Sügist arvestades läinuks Ojamaal kindlasti neid kolme mängu ja mitmeid trenne koondislastega vaja, vastupidiselt Klavanile ja muudele "vanadele olijatele". Rüütli pettumus selles osas on minu meelest arusaadav.
              Algselt postitas Lebouss Vaata postitust
              Igaljuhul on kuidagi selline tunne et nüüd on leitud suurepärane ettekääne miks Henrikut veel vähem koondise mängudes kasutada kui varem.
              Jajah.

              Teisalt muidugi naljakas, et Ojamaast on tekkinud omalaadne anti-sanderpuri.
              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Sageli on need läbijooksud lihtsalt nii head, et meie keskväljamehed ei jaga neid isegi läbi ja söötu ei lükka.

              Kommentaar


                Minu arust kutsus Rüütli Ojamaa koondisesse ainult üldsuse survel ja ka alles siis kui enam loogilisi põhjendusi ei leitud, et miks ta peaks kõrvale jääma.
                Sarnaselt Klavaniga on Ojamaa terve hooaja klubi eest väljakul rassinud ja on arusaadav, et tema vajab samuti puhkust. Pole mõtet ronida koondise eest mängima kui sa ei ole füüsiliselt võimeline endast andma maksimumi.

                Ojamaa nähtamatusest väljakul saab küll rääkida ainult nägemispuudega inimene.

                Kommentaar


                  mu meelest on kõigi aegade üks idiootsemaid argumente seda fakti järejpidevalt välja tuua, et Ojamaa platsil oleku ajal pole koondis väravat löönud.

                  ning see, et tema ja Rüütli suhted on neutraalselt öeldes jäised, on üsna avalik saladus. kummal seal rohkem süüd leidub - eks ta järjekordne fifty-sixty asi ole.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Siit ka üldine küsimus siis, kui see Rüütli asi tõele vastab - miks just Ojamaal on koondise treeneritega (või siis treeneritel temaga) probleeme? Kuidagi kahtlane ei ole, et ainult ühel mehel pidevalt mingi jama? Teistel on aga kõik chill.

                    Minu arvamus on muidu see, et kui ausalt ennast ära küsida, siis oleks ka saanud. Öelnud, et vahetan klubi, teen eksameid või vajan lihtsalt pärast hooaega puhkust (nagu Klavan ja Kostja), siis ei oleks ilmselt ka probleeme.

                    Kõrvaltvaatajana, aga see mulje võib olla ka väär, siis kipub tunduma, et mõni mees valib mänge, teised on aga alati valmis...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mu meelest on kõigi aegade üks idiootsemaid argumente seda fakti järejpidevalt välja tuua, et Ojamaa platsil oleku ajal pole koondis väravat löönud.
                      Ma ei ütleks, et idiootsem kui öelda "Ojamaa on platsilolles koondise silmapaistvamaid mängijaid."

                      Minu jaoks on Ojamaa puhul probleemiks sellised mängud nagu oli nt Rumeenia vastu. Oper oli silmnähtavalt häiritud sellest, et tema üksi jooksis vastaste kaitsjate peale, sellal kui Ojamaa lasi vaikset sörkjooksu või jooksis võrreldes Operiga ebaloogiliste meeste peale. Ojamaa võeti ka poolajal välja ehk platsil toimuv polnud see, mida Rüütli ootas. Ja isegi kui Ojamaa on imemees, kelle "läbijooksud on lihtsalt nii head, et meie keskväljamehed ei jaga neid isegi läbi ja söötu ei lükka" võiks ta igal võimalusel koondisega liituda, et tema läbijookse sügisel mõistetakse. Lihtsalt mõned trennid ja kasvõi üks mäng koos Rüütli ja koondisega tuleksid noormehele kasuks ja arvestades seda, et Ojamaa tõesti ei tundu olevat Rüütli lemmikmängija, siis "koondisesse ma tulla ei saa, aga äkkvisiidile Poola minekuks on aega küll" lüke on veel eriti kummaline.

                      Kahju lihtsalt, et olukord selline on. Arvestades kui vähe meil põnevaid mängijaid on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Kõrvaltvaatajana, aga see mulje võib olla ka väär, siis kipub tunduma, et mõni mees valib mänge, teised on aga alati valmis...
                        Nii ta paraku on. Inimlikult arusaadav, et võimaliku kosilase juures mängu vaatamas ja uudistamas, aga siis oleks võinud ka nii öelda. Kõik oleks aru saanud. Kindlasti ka Rüütli, sest lõppude lõpuks palka maksab ja hooaja ringselt mängida saab siiski klubis, mitte koondises.

                        Praegu jääb vägisi kuidagi kehv mekk sellele asjale juurde. Võimalik, et ka asjade tegelikust seisust on loodud mingi negatiivne kuvand (seks ja vägivald müüb, eksole) ja kõik pole kaugeltki nii must-valge, aga mina kui lihtinimene pean siiski esialgu lähtuma meedias kirjutatust.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                          Minu arust kutsus Rüütli Ojamaa koondisesse ainult üldsuse survel ja ka alles siis kui enam loogilisi põhjendusi ei leitud, et miks ta peaks kõrvale jääma.
                          Sarnaselt Klavaniga on Ojamaa terve hooaja klubi eest väljakul rassinud ja on arusaadav, et tema vajab samuti puhkust. Pole mõtet ronida koondise eest mängima kui sa ei ole füüsiliselt võimeline endast andma maksimumi.

                          Ojamaa nähtamatusest väljakul saab küll rääkida ainult nägemispuudega inimene.
                          Vaatame nüüd asja veidi kainema pilguga ehk? Ojamaa tegi oma esimesed tõsisemalt võetavad esitused klubitasandil Rovaniemis, kus ta debüteeris 01.08.2011. Koondisel oli tolsamal sügisel lõppemas just läbi aegade edukaim valikturniir, kus kohtuti veel otsustavates mängudes Sloveeniaga, kahel korral Põhja-Iirimaaga ja play-offis kahel korral Iirimaaga. Vahele oli poogitud 10. augustil sõprusmäng Türgiga ja 11. oktoobril Ukrainaga. Ei ole just selline kalender, mis soodustaks vaikselt uue põlvkonna koondisesse sulandamist. Järgmine sõpruskohtumine oli 29. veebruaril 2012 El Salvadori vastu ning sinna tolleks hetkeks juba Motherwelli kolinud ja säravaid esitusi teinud Ojamaa ka kutsuti, kuid kokkuleppel koduklubiga jäi ta sealt eemale. Pärast seda aga pidevalt koondisesse kutsutud ja seejuures kohe esimestes mängudes algkoosseisus Horvaatia ja Prantsusmaa vastu. Millest sa täpsemalt räägid?

                          Muidugi on Ojamaa korraliku ja kindlasti ka väsitava hooaja teinud. Aga esiteks, kui Klavan peab juba 20. juunil olema tagasi koduklubi juures, siis millal see kuupäev Ojamaal pidanuks olema? Teiseks, nagu ka varasemates postitustes välja toodud, vajab Ojamaa palju rohkem koondisekaaslastega kokkumängimist, sest see teineteise vähene mõistmine paistab ka jalgpallivõhikule päris kaugele silma. Ja päris lõpetuseks, kui ikka ongi väsimus hooajast ja kuidagi jaksu ei ole, siis kas poleks mõistlikum nii öeldagi.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma ei ütleks, et idiootsem kui öelda "Ojamaa on platsilolles koondise silmapaistvamaid mängijaid."
                            nõus, mõlemad on ühtemoodi jaburad. kaks valet ei anna kokku ühte õiget, aga noh sa tead seda isegi ja minu esialgne postitus ei olnud ka otseselt sulle suunatud, lihtsalt seda minutite asja on saanud siit juba nii mitu korda lugeda.

                            ja kuvandi loomise osas ütleks, et Nahkpea on natuke õigel teel, aga mul pole moraalset õigust seda teemat siin rohkem lahkama hakata. loodetavasti on millalgi lähiajal võimalik saada ka teise osapoole vahetu kommentaar kogu sellele jamale, mis lõppkokkuvõttes kasuks ei tule ju mitte kellelegi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              ...Oper oli silmnähtavalt häiritud sellest, et tema üksi jooksis vastaste kaitsjate peale, sellal kui Ojamaa lasi vaikset sörkjooksu või jooksis võrreldes Operiga ebaloogiliste meeste peale....
                              Väga hästi mäletan seda mängu - Oper paistiski silma selles mängus kaagutamise ning õlgade kehitamisega. Pallini ei jõudnud ning selle jalga mängides üleval mängu hoida ei jaksanud. Kogemus on tore asi, aga tehnika ning kiirus on veelgi toredamad.

                              Eika ajab kiusu vist siin veidi.
                              No on ju näha, et kui Henrik on platsil, siis ta keskmiselt liigub ja teeb asju meeskonnakaaslastest poolteist korda kiiremini.
                              Seda juba tollel U19 edukal aastal Eestis finaalturniiril, kui ta ka kodupubliku ees mängis 3-st mängust kokku 2 poolaega vist.

                              Noorel mehel siiski on teine edukas hooaeg seljataga, iga mäng pea 90 minutit ning kool ju tuleb ära lõpetada, muidu arvab ka, et peab kohe sportauto ostma ning kuskile paarutama minema ning orgiates osalema.
                              Igatahes ilma Ojamaata või noore Zenjovita on selline tunne (nagu ka viimane mäng näitas), et sellist plahvatuslikku potentsiaali meil pole, kes kasvõi siis, kui vastane valdab 80% palli, läheks ning lööks ühe vähestest kontratest tehnika ja kiirusega ära.

                              Lisaks, oma blogis, mida ta kunagi pidas ning intervjuudes poiss küll väga ninakat muljet pole jätnud, PR on igatahes paigas.
                              Last edited by Nurmekas; 06.06.13, 14:22. Põhjus: Lisasin tsitaate

                              Kommentaar


                                Muidugi on kahetsusväärne et selline loll olukord on juhtunud ja eks oma süü on selles ka Ojamaal. Kuid siiski ma arvan et paljud nõustuvad minuga et Ojamaa ei kuulunud kindlasti Rüütli lemmikute hulka ka enne seda intsidenti.(nagu ma ka enne kirjutasin)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X