320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Mehine?
    Ei imestaks..


    aga ootaks ikka ametliku kinnituse ära .

    Kommentaar


      Šotimaa veebilehe STV Sport andmetel ei ole Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa siirdumine Poola valitseva meisterklubi Varssavi Legia ridadesse veel sugugi kindel. Postimehele teada olevatel usaldusväärsetel andmetel jätkab tema allkirja nimel võitlust ka tänavune hõbedaklubi Poznani Lech.


      ja saaga jätkub...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        No millal mõne Eesti mängija pärast selline rebimine käinud on?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          Tegelikult oli autor Risto?
          Kägo?

          Kommentaar


            selle suhtlusprobleemi juurde - kõik olnuks ilmselt OK, kui Ojamaa andnuks teada, et selline plaanide muutus. igaks juhuks, et koondise peatreener ei peaks sellist infot lehest lugema ja et ei tekiks väärarusaamu. suht klassikaline suhtlusprobleem. muidu andku mees kuuma

            Kommentaar


              Lech sai ootamatu tulu ja Ojamaa eest laual nüüd üle poole miljoni euro.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ma isiklikult loodan, et pigem Legia kui Lech.

                Kommentaar


                  Ma ei tea mis Henrik Tarmole ütles või ei ütelnud. Aga see jämm mis Poolas tema ülemineku ümber toimub on väga sümptomaatiline sellele riigile. Nii et ma ei võta sõna meie koduste rääkimiste-mitterääkimiste-kirjutamiste teemal vaid pigem sel teemal mida ja kuidas Poolas tehakse.
                  Nagu lugeda võib, siis on Legia ja Lech tema pärast ägedat võitlust pidamas. Nende klubi fännide hulgas on kaks arvamust oma klubi üleminekupoliitika suhtes, kusjuures need arvamused ei sõltu sellest, kumma klubi fänn oled. Osad arvavad, et Legial pole korraliku skautingusüsteemi ja nii jälgitakse iga Lechi liigutust ja üritatakse viimast üle trumbata. Teised arvavad, et tegelikult on asi niimoodi, et Legial on omad skaudid paigas, kuid tegutsetakse diskreetselt ja hoopis Lech on see kes saab kusagilt Legia tegemistest siseinfo kätte ja üritab ise siis vastavaid mängijaid endale meelitada. Ma ei tea kuidas tegelikult asjad käivad, kuid eeltoodu illustreerib seda, et niipalju kui poolakaid on ka erinevaid arvamusi - ega ilmaasjata pole rootslastel ütlust "segadus nagu Poola Sejmis (parlamendis)" Poola meedia kasutab seda olukorda muidugi erilise mõnuga, spekuleerides kõikvõimalikel teemadel. Seetõttu ei usu mina päris lõpuni kusagil Poola kohalikust portaalist alguse saanud väidet, et Ojamaad nähti Poznani staadioni tribüünil. Lihtsalt omad kogemused näitavad, et selliseid infoallikaid ei saa usaldada - kui Ojamaa just seda ise ei kinnita või kui otsest "fotosüüdistust" ei esitata.
                  Pange nüüd ennast agendi olukorda, kus te peate sellises meediakäras tegutsedes oma kliendile võimalikult hea lepingu välja kauplema. Oma Poola kogemuse pealt ütleks ma küll Ojamaale, et räägi koondisele mis tahad kuid seda, et oled Poola poole teel ära välja lobise. Mõnes mõttes oleks ju loogiline agendi poolt erinevaid klubisid üksteise vastu välja mängida, kuid Poolas sageli loogika paika ei pea ning ilma klubide tagatubades toimuvat teadmata on kõik eelnev ikkagi puhas spekulatsioon.
                  Kuni Legiasse üleminek veel lõplik ei ole, ei hakka pikalt klubist kirjutama, siiski paar rida Legia ründe kohta. Üle- ja eelmisest hooajast mäletan Daniel Ljuboja esitusi - kunagi PSGs ja Nices mänginud serb oli oma parimates mängudes tõsine "loom" - korralik kiirus, jõud, peamäng ja mõnede arvates Poola liigas parim tehnika (ise vaidleks sellele vastu) ning aasta 2012 parim välismaalasest pallur Ekstraklasas. Ühesõnaga: ideaalne ründepartner Ojamaale ning kahekesi oleks nad suutnud vastaste kaitseliini tõsise surve alla panna. Kahjuks aga otsustas Legia temaga selle hooaja lõpus lepingut mitte pikendada. Eks tal on vanust juba 34 aastat ning hooaja teine pool tuli üsna kesiselt välja. Nii oli lõpuks Legia põhiründajaks grusiin Dwalishwili, kes tuli talvel Varssavi Poloniast üle. Niipalju kui teda näinud olen, siis kiire, tehniline, hea väravavaistuga, iseloomustamiseks ka üks video - mängu 2. värav: http://www.youtube.com/watch?v=KSpz4D8-5cI. Aga teisi häid, tehnilisi ja kiireid ründajaid on Legial veelgi, nii et Ojamaa põhikooseisu koht pole sugugi kindel.
                  Kõvad kõlakad käivad, et Legia on maha müümas vasakäärt Jakub Koseckit, keda kõrgelt hinnatakse ning transfermarkt pannud külge 1,5 M hinnasildi. Ise ei tea, pole teda mängimas näinud või pole ta lihtsalt silma jäänud. Sisuliselt siis otsitaksegi talle asendajat ning pressist on läbi käinud mitmeid nimesid. Samas, 3 päeva tagasi väitis Legia esimees, et Kosecki osas pole keegi pakkumist teinud. Aga nagu kõike Poola meedias, tasub sedagi väljaütlemist mõningase soolaga võtta.

                  Kommentaar


                    Nüüd siis ametlik kinnitus 3-aastasest lepingust Legiaga:
                    Legia Warszawa - oficjalna strona. Wideo, aktualności, bilety, zdjęcia, terminarz, transmisje, relacje na żywo i bramki z meczów Legii Warszawa!

                    Kommentaar


                      parem kui esialgne variant mu arust

                      Kommentaar


                        Selged sotid.
                        Kiidan jälle priity teksti, huvitav lugemine igakell.. nüüd siis oodata enne mänge alati väikest kokkuvõtet vastasmeekonnast.
                        Eks aeg näitab kuidas ojamaal minema hakkab.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            pole hullu, tuleb värve muuta

                            Kommentaar


                              Täpsustage, kui eksin, aga kas Legia ei alusta mitte samast ringist Kaljuga CL-i? Ning on asetatud klubi. Vot see oleks üks tore kohtumine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Täpsustage, kui eksin, aga kas Legia ei alusta mitte samast ringist Kaljuga CL-i? Ning on asetatud klubi. Vot see oleks üks tore kohtumine.
                                Selle tabeli kohaselt (link) alustavad Eesti ja Poola meister CL-is teisest kvalifikatsiooniringist. Asetuse osas täpset infot ei leidnud, aga kui võtta, et klubide edetabelis (link) on Legia 126s ja Nõmme Kalju 419s, siis võib olla küll, et Legia asetatud ja Nõmme mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X