320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

    Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

    Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?
    Jah, Zlatan on end varasemalt tõestanud, aga Ojamaa pole teps mitte. Aga võiks teda ikkagi uuesti proovida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Palju Zlatanist EMl kasu oli?
      Valikgrupis lõi vist oma 7-8 väravat ära? Play-off mängudes vedas Rootsi igastahes läbi oma kolme väravaga, asi seegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

        Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

        Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?
        Miks ma kaitsen Pehrssoni? Tema vastutab ise enda töö eest, kui ta tahab seda teha ilma Ojamaata, siis on see tema valik. Kui Ojamaal on ikkagi midagi sellist, mis meeskonnavaimu ära tapab, siis teda ei saa võtta. Lihtsalt öelda, et ta on isetseja, siis see pole minu arvates pädev, kuna sellist isetsejat võib mingitel juhtudel vaja minna. Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Miks ma kaitsen Pehrssoni? Tema vastutab ise enda töö eest, kui ta tahab seda teha ilma Ojamaata, siis on see tema valik. Kui Ojamaal on ikkagi midagi sellist, mis meeskonnavaimu ära tapab, siis teda ei saa võtta. Lihtsalt öelda, et ta on isetseja, siis see pole minu arvates pädev, kuna sellist isetsejat võib mingitel juhtudel vaja minna. Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.
          "Henrik oli pikalt mänguajata ja seetõttu seekord esialgsesse nimekirja ei mahtunud. Aga ta ei ole põhimõtte pärast kõrvale jäetud. Mulle ei meeldi oma töös niimoodi uksi sulgeda. See võib olla tarvilik, kui jalgpalluri mingid muud aspektid meeskonda lõhuvad, aga Henriku puhul pole küsimus selles. Ta on kandidaat nii novembri kogunemiseks kui ka edaspidi," lausus Pehrsson 2015 aasta lõpus.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.
            Mind ka huvitab. Isegi väga.
            Ajakirjanikud? Eesti on nii väike, uurige-puurige, makske või imege, selgitage välja. Või tõmmake pressikal kompromissitu tuli peale.
            Ajaloost on olnud vendi küll, kes on absoluut munnid ja jäävadki koondisest eemale, Cantona ja Ginola tulid kohe meelde. Ehk et kui poiss on peast soe, siis olgu nii, aga tavalisele fännile võiks selgitada.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Mind ka huvitab. Isegi väga.
              Ajakirjanikud? Eesti on nii väike, uurige-puurige, makske või imege, selgitage välja. Või tõmmake pressikal kompromissitu tuli peale.
              Ajaloost on olnud vendi küll, kes on absoluut munnid ja jäävadki koondisest eemale, Cantona ja Ginola tulid kohe meelde. Ehk et kui poiss on peast soe, siis olgu nii, aga tavalisele fännile võiks selgitada.
              "Henrik oli pikalt mänguajata ja seetõttu seekord esialgsesse nimekirja ei mahtunud. Aga ta ei ole põhimõtte pärast kõrvale jäetud. Mulle ei meeldi oma töös niimoodi uksi sulgeda. See võib olla tarvilik, kui jalgpalluri mingid muud aspektid meeskonda lõhuvad, aga Henriku puhul pole küsimus selles. Ta on kandidaat nii novembri kogunemiseks kui ka edaspidi," lausus Pehrsson 2015 aastal.


              Ma postitan neid perssoni sõnu niikaua kuni see kuulujutt ükskord ära lõppeb.
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Ma postitan neid perssoni sõnu niikaua kuni see kuulujutt ükskord ära lõppeb.
                Või kuni bänni saad
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Off-topic: kui meie siin nutame Ojamaad taga (kui kedagi, kelle staatus koondises ei taha klubikarjäärile järele jõuda), siis lätlastel on Artjoms Rudņevs – 2010/2011 Ekstraklasa parim mängija ja väravakütt, 2010. a Europa League'is neli väravat Juventuse vastu ja viimastel aastatel skoorib vahelduva eduga Bundesligas, aga koondises 36 mängu ja kaks väravat. Võib ette kujutada, kui frustreeriv see Läti koondise toetajate jaoks on. Siin ta lugu lahatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                    Off-topic: kui meie siin nutame Ojamaad taga (kui kedagi, kelle staatus koondises ei taha klubikarjäärile järele jõuda), siis lätlastel on Artjoms Rudņevs – 2010/2011 Ekstraklasa parim mängija ja väravakütt, 2010. a Europa League'is neli väravat Juventuse vastu ja viimastel aastatel skoorib vahelduva eduga Bundesligas, aga koondises 36 mängu ja kaks väravat. Võib ette kujutada, kui frustreeriv see Läti koondise toetajate jaoks on. Siin ta lugu lahatud.
                    See tüüp rõhutab igati, et on venelane, Poznanis mängides oli tal särgil Rudnev, mitte lätipäraselt Rudnevs, põhimõtteliselt ei õpi ega räägi läti keelt.
                    Eesti koondisesse poleks sellisel vandil üldse asja, kui just ajad muutunud pole.

                    Kommentaar


                      ta on ikka päris ajakirjanik, kellele meeldib jalgpall
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        Mitte, et mul oleks õrna aimugi kes selle nime taha peitub. Aga kas siis spordiajakirjanik polegi siis "päris"?
                        Eredaid "päris" spordiajakirjanikke meil ikka on - Risto Mehine näiteks. Saaksime lisaks põletavatele küsimustele ka muid huvitavaid asju teada. ;P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          ta on ikka päris ajakirjanik, kellele meeldib jalgpall
                          Päris ajakirjanik. Puhas kuld.

                          Kommentaar


                            Nõus Deviliga. Puhas humorist hoopis.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              OFF-topic täiega
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Off-topicu lõpetuseks, et kui ma enda toimetuses ütleks, et ma teeks loo sellest, miks pole Ojamaad koondises, siis see lehte ei pääseks, kuna selliseid lugusid meie lehest ei oodata. Kui ma oleksin spetsiaalselt spordikülgedel, siis ma küsiks seda:
                                - mida täpsemalt tähendab, et Ojamaa ei sobi Pehrssoni taktikalisse joonisesse. Mida ta peaks muutma? Mis omadused tal peaks olema?
                                - kui Ojamaaga on sellest räägitud, siis mida ta vastas sellisele selgitusele? Kas ta sai sellest aru või saatis pikalt või ütles, et ta ei näe sellises koondises mõtet mängida?
                                - mida tähendab, et koondises on mingid liidrid ja siis nemad justkui juhivad (ei viitsi praegu seda Pohlaku tsitaati otsida). Ehk kas Ojamaa soovib ise olla autoriteet (kuidas see väljendub)? Või on koondises autoriteedid, kes ei soovi Ojamaaga koos mängida, kuna see vend paneb omapäi minema ja teised laiutavad käsi (nagu juhtus Poolas, kas on konkreetseid näiteid mängudest, kus see juhtus)? Kes need autoriteedid on, kellega Ojamaa raksus on?

                                ja midagi säärast ja ideaalis. Ilmselt ei vastataks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X