320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma paluksin nüüd sellele väitele tõestust.

    Ehk foorumis lällata võime me kõik, aga üle-eestilisse nädalalehte midagi kirjutada, siis sa pead rohkem asju tõestama. Seega ma tahaksin konkreetselt näha, et mis ütleb, et see väide on vale?

    Kas Pohlak, kes ütles, et ta ei kommenteeriks vandenõuteooriat, AGA venelastega ei saanud Pehrsson läbi ja see viis ka meeskonna lagunemiseni.

    Või Kivisild, kes vastas küsimusele tsitaadiga, aga mitte "jah" või "ei" vastusega.

    Või Vassiljev, kes ütles, et asi polnud nii must-valge.

    Et siis milline?

    Kunagi kirjutasin ma siia foorumisse, et Lindpere saab koondisesse mittetulemise eest raha.

    Keegi küsis seepeale onlain intervjuus, et "Dannar Leitmaa väitis Soccerneti foorumis, et te saate raha koondisesse mittetuleku eest?"

    Lindpere: Kes on Dannar Leitmaa?

    Ja kummal siis lõpuks õigus oli?
    Lugesin ka just seda artiklit. Kui inimestele meeldib erinevaid teooriaid välja mõelda, siis lasku käia," lükkas Vassiljev ümber, et see vähegi tõele võiks vastata. "Ütlesin ka pärast Pareiko lahkumismängu, et meil on nüüd tugev väravavaht Mihkli näol. Sergei lahkumine ei olnud katastroof. Mihkel on end tõestanud väärika esiväravavahi rolli kandjana. Nagu ka autor ise ütleb, siis mingit tõestust sellele teooriale pole. Kas on vaja sellest üldse rääkida?"
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Lugesin ka just seda artiklit. Kui inimestele meeldib erinevaid teooriaid välja mõelda, siis lasku käia," lükkas Vassiljev ümber, et see vähegi tõele võiks vastata. "Ütlesin ka pärast Pareiko lahkumismängu, et meil on nüüd tugev väravavaht Mihkli näol. Sergei lahkumine ei olnud katastroof. Mihkel on end tõestanud väärika esiväravavahi rolli kandjana. Nagu ka autor ise ütleb, siis mingit tõestust sellele teooriale pole. Kas on vaja sellest üldse rääkida?"
      Ja mis ta siis muud öelda olekski saanud? Et, jah, tegime ja nii?

      Ja Ojamaa kohta küsi ükskõik kellelt ja saad teada, et see Piiroja keiss on üks võtmejuhtumeid temaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma paluksin nüüd sellele väitele tõestust.
        Kostja jäi lõpuni välja Pehrssoni võtmemängijaks, kelle ümber ehitati kogu ründeplaan ja keda usaldati alati olenemata sellest, kui kehv päev tal olema juhtus. Sinu teooria valguses oleks see ebaloogiline.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Kostja jäi lõpuni välja Pehrssoni võtmemängijaks, kelle ümber ehitati kogu ründeplaan ja keda usaldati alati olenemata sellest, kui kehv päev tal olema juhtus. Sinu teooria valguses oleks see ebaloogiline.
          Ja sa nägid ju ka, kuidas ta mängis. Kõik spordiajakirjanikud teadsid seda, mida ma kirjutasin.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja sa nägid ju ka, kuidas ta mängis. Kõik spordiajakirjanikud teadsid seda, mida ma kirjutasin.
            Ja ainus ullike, kes asjast aru ei saanud, oli Pehrsson? Ei kõla loogiliselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Ja ainus ullike, kes asjast aru ei saanud, oli Pehrsson? Ei kõla loogiliselt.
              Pehrsson üritas teda lõpuni kaasa saada, üritas parandada meeskonnavaimu ja kõike, aga ei toiminud.

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Ja ainus ullike, kes asjast aru ei saanud, oli Pehrsson? Ei kõla loogiliselt.
                Mis oleks lahendus olnud? Vassiljev pingile?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Mis oleks lahendus olnud? Vassiljev pingile?
                  No kui üks teine koondislane jäi vastuolude tõttu täiesti kõrvale, siis võinuks mässajatele ju vähemalt alternatiivegi proovida.

                  Tegelikult ma usaldan selle artikli üldist pointi, aga lähemaid detaile teadmata ei tundu lihtsalt loogiline, et vastuolud oleks saanud päris nii jõhkrad olla.

                  Kommentaar


                    eks väikse riigi koondises on meeskonna vaimul väga suur tähtsus, lased 100% pealt 99% peale ja juba annab tunda.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Nagu ma aru sain, läks Piirojaga selle pärast raksu, et ei kuulanud 100% treeneri sõna ja Piiroja on pigem sellist tüüpi jalgpallur, kelle jaoks peatreeneri sõna on ülim. Sellest võiks jällegi tuletada, et Ojamaa on mängija, keda ei saa liigselt raamidesse suruda, hakkab mässama, ehk kui Reim annab meestele vähegi vabamad käed (mida tegi tegelikult ju ka Rüütli), ei tohiks teoreetiliselt probleemi olla. Tegelikult on Ojamaa ju täiesti viks kutt, saan temast aru kah, iseloomu poolest mingil määral pisut minu enda moodi, sünnipäevgi mõne päevase vahega. Ja kui see, et Legia mehed ütlesid, et nemad Gussevit ei taha, sest ta on eestlane vastab tõele, ei heidaks ma seda Legia tüli samuti ette, näitab lihtsalt ära, mis meestega Legias tegemist on, kuigi seda teadsin juba ennegi, et Legias on mõned mehed Ronaldo egodega. Lõppkokkuvõttes selles, et Piiroja ja Ojamaa ragistasid võib süüdistada vaid seda, et kahe mehe suhtumine käsuliini on niivõrd erinev.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                        . Ja kui see, et Legia mehed ütlesid, et nemad Gussevit ei taha, sest ta on eestlane vastab tõele, ei heidaks ma seda Legia tüli samuti ette, näitab lihtsalt ära, mis meestega Legias tegemist on, kuigi seda teadsin juba ennegi, et Legias on mõned mehed Ronaldo egodega.
                        Sulle vähe kahtlane ei tundu, et Legia oli ainukene klubi kes mehest huvitatud oli? Miks poiss siiamaani meil mängib?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Imelik ka kui Persessoni nõuandeid 100% täitma peaks. See oleks enda talendi lörtsimine. Ojamaa oli Inglismaa kooliga ja sai lollustest kohe aru. Piraaja aga harjunud maast-madalast olema rohkem truu tööhobune. Sealt ka suhtumise vahe ja ellusuhtumine erinevad kardinaalselt nagu öö ja päev. Rebane ja koer pole kunagi hästi läbi saanud. See aga ei tähenda, et üks teisest kiirem, tugevam või parem on.

                          Eriti imelik on lugeda justnagu klubide vahetus on millegi pärast halb. Vaadake kasvõi korvpallureid. Mis on etem? Istuda pool elu Eestis ja siis teine pool kuskil fjordide vahel kala püüdes stabiilset raha teenida või üritada läbilööki seal, kuhu ehk kohe tiivad ei kana? Kiireim tee õnnestumisteni on ebaõnnestumine ning teiste poolt põlatuks ja naerualuseks saamine. See arendab ja annab kogemusi.
                          23 mängu ja 0 väravat? Kuulge, Oper oli ka alguses koondises nullipoiss paar aastat ja väga visalt hakkas neid tulema. Võimalusi tuleb anda ja mitte veerand tundi enne mängu lõppu nö "kangelast tegema" vaid stabiilselt kasvõi sõprusmängudes algkoosseisus. Minu arvates Hollandi liiga mees seda vääriks.

                          Kommentaar


                            Minu arust need Ojamaa heiterid lähevad veel rohkem full retard, enamus ojamaa toetajad räägivad normaalselt juttu. Korraliku võimalust pole ta saanud. Võrdluseks tuuakse mingeid eesti liiga poisse kes saavad nõrgemata vastu mängida ja teinekord väravagi kirja, samas Ojamaa enamus mänge kas 10-15 minutit või väga tugevate vastaste vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Minu arust need Ojamaa heiterid lähevad veel rohkem full retard, enamus ojamaa toetajad räägivad normaalselt juttu. Korraliku võimalust pole ta saanud. Võrdluseks tuuakse mingeid eesti liiga poisse kes saavad nõrgemata vastu mängida ja teinekord väravagi kirja, samas Ojamaa enamus mänge kas 10-15 minutit või väga tugevate vastaste vastu.
                              Ma ei saa aru, et kust see läbiv ja järjepidev "Ojamaa sai enamus mängudes 10 minutit mängida" jutt tuleb? Ojamaal on kirjas kümme valikmängu (lepime kokku, et sõprusmängud on huinjaa), kus ta on saanud kirja 30+ minutit

                              vs Šveits, 35 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                              vs San Marino, 60 minutit, tema platsilolekult seis 0-0
                              vs Leedu, 30 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                              vs Rumeenia, 30 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                              vs Türgi, 75 minutit, tema platsilolekule seis 0-2
                              vs Ungari, 45 minutit, tema platsilolekul seis 1-2
                              vs Holland, 90 minutit, tema platsilolekul seis 2-2
                              vs Holland, 75 minutit, tema platsilolekul seis 0-2
                              vs Ungari, 55 minutit, tema platsilolekul seis 0-1
                              vs Rumeenia, 45 minutit, tema platsilolekul seis 0-0

                              10 valikmängu, ca 550 minutit, 0 väravat, 0 söötu, väravatevahe - 9 ja kaitses ülejäänud meeskonna totaalne ülelaskmine (jättes kõrvale selle, et ta väidetavalt on ka riietusruumis tropp). Ma nimetaks seda küll võimaluste saamiseks.

                              (ps. ma usun, et Ojamaa heitereid pole olemas. KÕIK Eesti koondise fännid tahavad, et Ojamaa paugutaks koondise eest ja värki.)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ma ei saa aru, et kust see läbiv ja järjepidev "Ojamaa sai enamus mängudes 10 minutit mängida" jutt tuleb? Ojamaal on kirjas kümme valikmängu (lepime kokku, et sõprusmängud on huinjaa), kus ta on saanud kirja 30+ minutit

                                vs Šveits, 35 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                                vs San Marino, 60 minutit, tema platsilolekult seis 0-0
                                vs Leedu, 30 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                                vs Rumeenia, 30 minutit, tema platsilolekult seis 0-1
                                vs Türgi, 75 minutit, tema platsilolekule seis 0-2
                                vs Ungari, 45 minutit, tema platsilolekul seis 1-2
                                vs Holland, 90 minutit, tema platsilolekul seis 2-2
                                vs Holland, 75 minutit, tema platsilolekul seis 0-2
                                vs Ungari, 55 minutit, tema platsilolekul seis 0-1
                                vs Rumeenia, 45 minutit, tema platsilolekul seis 0-0

                                10 valikmängu, ca 550 minutit, 0 väravat, 0 söötu, väravatevahe - 9 ja kaitses ülejäänud meeskonna totaalne ülelaskmine (jättes kõrvale selle, et ta väidetavalt on ka riietusruumis tropp). Ma nimetaks seda küll võimaluste saamiseks.

                                (ps. ma usun, et Ojamaa heitereid pole olemas. KÕIK Eesti koondise fännid tahavad, et Ojamaa paugutaks koondise eest ja värki.)
                                Ja nüüd vaata kes samuti nendes mängud väravat ei löönud...
                                Samuti vaatame seda et peale sanmarino, mis mastist on vastased...

                                (ps. minutd on kohati kõvasti mööda, ntx leedu vastu sai 25min mitte 30)

                                EDIT: Mis me üldse vaidleme siin seda igavest teemat. Ütle siis kohe ära et arvad et meie hetkelised alternatiivid on paremad antud positsioonidel ?
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X