320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea teema jälle persse keeratud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      tramaivõi.

      Kommentaar


        Muideks, Henrikul on oma blogi

        Thursday, April 24, 2008

        Esmaspäeval oli hooaja viimane mäng Birminghami reservi vastu. Mängisin veidi harjumatus keskpookaitses, kuid läks täitsa hästi, palli sain palju ja ka kaitsetööd jõudsin teha. Lõin 13ndal minutil meeldejääva värava, mis ka meile hooaja esimese 1-0 võidu tõi. Paraku vahetati mind juba esimese poolaja lõpus välja peapõrutuse tõttu, nimelt sain õhuvõitluses küünarnukiga vastu pead. Olin kutsutud ka U19 rivistusse tänasele mängule Taani vastu, kuid paraku vigastuse tõttu ei saanud osaleda, tänaks Jalgpalliliitu aktiivsuse ning minu reisi organiseerimise eest, vabandan, et ei saanud eelnimetatud vigastuse tõttu sõprusmängus osaleda, arstid tegid otsuse lausa viimastel tundidel enne lennu väljumist. Loodetavasti saan järgmisel nädalal juba treeningutel osaleda. Teisipäeval on ka Derby aasta noormängija auhinnaõhtu, olen 4 kandidaadi seas, mis näitab mõningat tunnustust minu selle aasta progressile.
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          nyyd olen ma küll ahastuses.

          Kommentaar


            jah äääööö

            Kommentaar


              muideks, õ'äüöaö''üäü?¤%&((URRU

              vot

              Kommentaar


                kui võrrelda Eesti ja Inglismaa jalgpalli, siis meenutagem kahte eelmist vastasseisu. Inglismaa võitis nii võõrsil kui kodus 3:0
                kogu mu noorus möödub foorumis

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Hea teema jälle persse keeratud.
                  teema pole kuhugi keeratud, postitused on lihtsalt OT

                  Kommentaar


                    naiivitar.

                    Kommentaar


                      Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.
                      Lõvi helistab põlevale ringile:
                      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                      Kommentaar


                        Kahtlemata kõige asjalikum vend, kes meil välismaal mängib!

                        Kommentaar


                          Aasta noormängija tiitel läks väravavahile

                          AILTON

                          Kommentaar




                            Vaevalt et 34.aastane mees põhimeeskonna noormängija on
                            Tegemist on ikka põhimeeskonna hooaja parima mängijaga

                            Kommentaar


                              Ahha my bad
                              Ei lugenud artiklit täielikult läbi.

                              Kommentaar


                                Äsja oli päris hea intervjuu temaga R2-s. Väga mõistlikku jutu ajas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X