320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Ei tegelt tal oli ikka õigetpidi.
    inimesed on erinevad. ajad muutuvad.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ei no sa räägid õigust Pedro, aga nagunii meie midagi selles muuta ei saa. Las poiss siis parem treenib seal Inglismaal ja välistab seega riski kaotaja mentaliteeti külge saada, mis U21 eest mängides oleks ju vägagi tõenäoline

      Kommentaar


        Selle teema kohapealt, et miks Ojamaa pole U19 ja U21 tekkis mul pähe selline imelik teooria, et ehk Frank nö. meelega ei kutsu teda sõprusmängudele kuna tahab poisis tekitada/suurendada tahet koondise eest mängida ja võidelda ning hiljem on rõõm palju suurem koondist esindada.
        Ja siis nagu intervius öeldud, kutsusgi Frank ta viimasel hetkel enne valikturniiri Saksamaal toimuvasse laagrisse, kus ta saab meeskonnaga tutvuda ja koondise taktikat harjutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Mina leian, et Ojamaa pole siiski kõigest IGA 17-aastane. Samuti ei tahaks ma uskuda, et need Sillamäe, Tuleviku, Vapruse, Valga, Levadia II ja Flora II KÕIK poisid on paremad kui Ojamaa ning selle koha välja teeninud tema ees. Pigem vastupidi, sest Ojamaa saab kõvemat trenni ning tugevamaid mänge(mida nentis ka Bernhardt).
          aga willane, räägi mulle, kuidas peaks Ojamaa ennast tõestama, kui teda kuhugi ei kutsuda, vaid koguaeg räägitakse, et tal inglismaal kasulikum olla, kui siia eestisse paariks mänguks tulla. mitte ei usu, et EJL on käinud kasvõi kordki tema mängu Inglismaal vaatamas.

          Näiteks alles oli aeg, kus Ojamaa mängis Flora 90-s koos Peitre ja Anieriga. Kui vanus oli õige, siis mingi meesteliigadesse. Ainus, kes sai Flora II oli Ojamaa, ülejäänud kaks pandi Warriori ridadesse. Kõik nad 3 olid ka U19 koondises. Seejärel läks Ojamaa Derbysse ning nüüd on olukord, kus nii Anier kui ka Peitre on nii U21 kui ka U19 nimekirjas, Ojamaa aga ainult U19. Kas tõesti on Peitre siis meie esiliigas amatöörina treenides NII palju kõvemaks läinud kui Ojamaa inglismaal päevast päeva ainult jalgpalliga tegeldes?

          Aga olgu. Kõik, kes te ei suutnud mu Ojamaa U21-s mitteolemise juttu siin kuulata, võite kergendatult hingata, sest enam ei kavatse ma sellel teemal sõna võtta. Siin tunduvad kõik täpselt teadvat tema taset ning seda, et ta pole piisavalt hea isegi meie uue U21 jaoks. Samuti teavad kõik täpselt, et inglise akadeemia ja reservi liigade tase on suht kehv ning et Pärnu Vapruse ja Viljandi Tuleviku ning muidugi esiliiga satside vastu mängud on palju kõvema tempoga kui need, mida Ojamaa inglismaal saab. Ärge siiski unustage seda, et Ojamaa on professionaal, samal ajal kui valdav enamus meie uue U21 liikmeid seda pole ning, et üks asi on käia korra õhtul trennis ning siis minna Hollywoodi lääberdama, ning teine asi on teha päevas 2 trenni, pidevaid teste, jälgida täpset toitumiskava jne.

          Kokkuvõttes on minul lihtsalt kahju, et poiss, kes on väljendanud mitmeid kordi selget soovi esindada meie noortekoondiseid, peab inglismaal jälgima, kuidas tema endised trenni- ning koondisekaaslased saavad U21 ning teda isegi ei teavitata sellest, et " oled U21 nimekirjas, kuid leidsime, et pole mõtet sind üheks mänguks kohale lennutada" vms, vaid ta lihtsalt pole U21-s ja kõik.

          See on minu arvamus muidugi ainult. Paluksin mitte teemat risustada postitustega a la "sa oled ikka täiesti loll" ja "ole vait lohh" jne.
          hästi öeldud
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
            Selle teema kohapealt, et miks Ojamaa pole U19 ja U21 tekkis mul pähe selline imelik teooria, et ehk Frank nö. meelega ei kutsu teda sõprusmängudele kuna tahab poisis tekitada/suurendada tahet koondise eest mängida ja võidelda ning hiljem on rõõm palju suurem koondist esindada.
            Ja siis nagu intervius öeldud, kutsusgi Frank ta viimasel hetkel enne valikturniiri Saksamaal toimuvasse laagrisse, kus ta saab meeskonnaga tutvuda ja koondise taktikat harjutada.
            Lennupilet Tln-sse või mis tahes saksa linna on hinnaliselt samaväärsed?
            Põhjus on vägagi lihtrne

            Kommentaar


              pedro, ma ei arva, et Peitre parem on.
              ma arvan, et Ojamaa on hea ja treener teab seda.
              see, et ta igaks mänguks "kohale ei tellita" on ilmselt kompromiss klubidega.
              tean, et klubid ei taha naljalt anda mängijaid koondisse. üldjuhul EJL võtab neid nö. tugevama õigusega, sest kalendris olevatel koondiste mängupäevadel klubid peavad mängijad ära lubama.
              usun, et see ongi EJL ja Derby kompromiss, millest Franki intervjuus juttu oli.
              minu arvamus. ei muud.

              Kommentaar


                ma arvan, et me oleks 5:0 võtnud belgias võidu ära, kui meie derby sangar oleks mänginud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  ma arvan, et me oleks 5:0 võtnud belgias võidu ära, kui meie derby sangar oleks mänginud.
                  Oleks Kulik, Novikov ja Shvets ka mänginud, oleks 15:0 võitnud
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    pedro, ma ei arva, et Peitre parem on.
                    ma arvan, et Ojamaa on hea ja treener teab seda.
                    see, et ta igaks mänguks "kohale ei tellita" on ilmselt kompromiss klubidega.
                    tean, et klubid ei taha naljalt anda mängijaid koondisse. üldjuhul EJL võtab neid nö. tugevama õigusega, sest kalendris olevatel koondiste mängupäevadel klubid peavad mängijad ära lubama.
                    usun, et see ongi EJL ja Derby kompromiss, millest Franki intervjuus juttu oli.
                    minu arvamus. ei muud.
                    Arvan et willasel suhteliselt õigus. Tuletaksin veel meelde seda, et nagu aru olen saanud on Ojamaa veel koolikohuslane ja käib Derbys ka koolis. Seega ei ole niisama lihtne poissi pidevalt paaripäevaste reisidega Eesti vahet solgutada. Kuna puudub ka otseliin Derbyst Tallinna, siis võtab ka reisimine oma aja ja kes Inglismaalt Eestisse lennanud see teab, et see ettevõtmine on üsna stressirohke. Seega ei näe mina küll mõtet Ojamaa Eestisse või mujale mängudele lennutamiseks kui koondis vähem kui nädal aega järjest koos. Selge on ka see, et noortekoondis ei suundu täiskoosseisus A-koondisesse mängima. Nii et see suur "koostöö" promomine on üsna mõttetu, kuna noortekoondistes koosseis nagunii pidevalt vahetub.
                    Ehk siis tegelikult asi minumeelest üsna elementaarne ja ei tasu pisiasju üle dramatiseerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas priity Vaata postitust
                      Arvan et willasel suhteliselt õigus. Tuletaksin veel meelde seda, et nagu aru olen saanud on Ojamaa veel koolikohuslane ja käib Derbys ka koolis. Seega ei ole niisama lihtne poissi pidevalt paaripäevaste reisidega Eesti vahet solgutada. Kuna puudub ka otseliin Derbyst Tallinna, siis võtab ka reisimine oma aja ja kes Inglismaalt Eestisse lennanud see teab, et see ettevõtmine on üsna stressirohke. Seega ei näe mina küll mõtet Ojamaa Eestisse või mujale mängudele lennutamiseks kui koondis vähem kui nädal aega järjest koos. Selge on ka see, et noortekoondis ei suundu täiskoosseisus A-koondisesse mängima. Nii et see suur "koostöö" promomine on üsna mõttetu, kuna noortekoondistes koosseis nagunii pidevalt vahetub.
                      Ehk siis tegelikult asi minumeelest üsna elementaarne ja ei tasu pisiasju üle dramatiseerida.
                      lõpuks ometi tuleb ka keegi täiesti asjakohase jutuga välja,suur aitäh sullle.
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Saturday, September 6, 2008

                        Oleme mänginud kolm mängu, millest kaotanud kaks ning võitnud ühe. Olin vahepeal kergelt vigastatud ning pole kõigis mängudes osalenud. Nüüd olen jälle terve ning füüsiline vorm on hea. Treener kasutab mind nii tagumise ründaja kui ka äärepoolkaitsjana. Mõlemal positsioonil meeldib mulle mängida ning arvan, et see tuleb mulle kasuks, sest saan niimoodi arendada nii äärel kui ka ründes vajaminevaid omadusi ning kokkuvõttes muutun mitmekülgsemaks ja tugevamaks mängijaks.

                        Kommentaar


                          vähe ego vend on ikka . :d
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eriklt Vaata postitust
                            vähe ego vend on ikka . :d
                            nu hea kui poiss ise oma mänguga vähemalt rahul.kas sul kade meel?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kui vanad noortemeeskondades mängivad? Arvatavasti on publikut kõvasti rohkem kui Eesti MLis, ehk tase ka kõrgem? On kellelgi häid arvamusi selle kohta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                                Kui vanad noortemeeskondades mängivad?
                                U18.

                                Ojamaa on Derby koosseisus ainus mängija, kes pole Briti saartelt pärit.

                                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                                Arvatavasti on publikut kõvasti rohkem kui Eesti MLis?
                                üks arv, mille leidsin: eelmise hooaja poolfinaali Man City ja Sunderland'i vahel vaatas ainult 472 inimest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X